Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Jakšić / Ozimec112:111:113
2. Dobrović / Kušec112:18:93
3. Fiket / Petrinić101:29:81
4. Ištvanić / Maričić101:211:111


Zadnji rezultati


8D. Liga
19.10.2020. - Staro Trnje
Katarina Ivić66
Jerko Perleta23


6C. Liga
19.10.2020. - Ponikve
Matej Šamanić76
Robert Krajačić54


6A. Liga
19.10.2020. - Staro Trnje
Eugen Plenča1610
Aleksandar Radojčić621


4D. Liga
19.10.2020. - Staro Trnje
Marko Šutalo76
Darko Završak54


7F. Liga
19.10.2020. - Staro Trnje
Nikolina Barić4611
Sebastijan Zelić629


4D. Liga
19.10.2020. - TK Travnjak
Tihomir Turković67
Tino Kirin35


8G. Liga
19.10.2020. - Veternica
Fran Krsto Šercar66
Krešimir Viduka43


3C. Liga
19.10.2020. - Mladost
Saša Stanić66
Marko Galić22


7D. Liga
19.10.2020. - Mladost
Dario Kolarević66
Merritt Štimac03


6E. Liga
19.10.2020. - Concordia
Matija Trupković5613
Zoran Ranogajec7311


8F. Liga
19.10.2020. - Mladost
Mile Varivoda66
Mihael Trkulja43


6B. Liga
19.10.2020. - Maksimir
Tihomir Smuđ76
Filip Lisjak52


5E. Liga
19.10.2020. - TK Travnjak
Gorki Bratim66
Dražen Zrno31


2A. Liga
19.10.2020. - Staro Trnje
Ivan Leskovar66
Saša Kalac10


4B. Liga
19.10.2020. - Oranice
Pave Mudronja66
Tomislav Trtanj31


8E. Liga
18.10.2020. - Concordia
Mladen Hochberger66
Zoran Bohaček34


Parovi 7. Liga
18.10.2020. - Ponikve
Čaklović /Martinović76
Dragičević / Ranogajec63


5A. Liga
18.10.2020. - Špansko
Miroslav Barišić76
Filip Pavić63


8F. Liga
18.10.2020. - Trnje
Dario Brkić66
Tomislav Polić01


8D. Liga
18.10.2020. - Triumph
Mate Jakelić76
Saša Polojac50

Neodigrani susreti




27.10.2020 21:00, Parovi 1. Liga, TK Trešnjevka
Jakšić / Ozimec - Fiket / Petrinić



VS
3
0




Zadnji susret:

Parovi 1. Liga
01.10.2020 - Mladost
Jakšić / Ozimec76
Fiket / Petrinić61
Zadnje teme na forumu
Koliko ima terena u Zagrebu
Friendly match!
Komentari susreta
Where2Play?
Loši tereni za igru
Tenis sutra ujutro


Kalendar
Prošlo:

19.10.2020 20:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Matej Šamanić
19.10.2020 21:00, 8F. Liga, Top Spin
Ivan Gjurgjan - Dario Brkić
Dolazi:

GDSI20.10.2020 11:00, 6B. Liga, Trnje
Davorin Pančić - Filip Lisjak H2H

GDSI20.10.2020 12:00, 7F. Liga, Trnje
Dinka Dumičić - Sandro Salopek H2H

GDSI20.10.2020 16:00, 6D. Liga, Trnje
Dražen Barić - Josip Matić H2H

GDSI20.10.2020 17:00, 8A. Liga, Maksimir
Marin Milina - Slaven Tomić H2H

GDSI20.10.2020 17:00, 8E. Liga, Maksimir
Zoran Bohaček - Mateo Horvat H2H

GDSI20.10.2020 18:00, 9C. Liga, Mladost
Bojan Grgić - Dražen Martinović H2H

GDSI20.10.2020 18:00, 5C. Liga, TC Rudeš
Marko Mlinarić - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI20.10.2020 19:00, 7A. Liga, Oranice
Davorin Tadić - Ignacio Sanz H2H

GDSI20.10.2020 20:00, 4B. Liga, Trnje
Danko Greiner - Ivan Matić H2H

GDSI20.10.2020 21:00, 2A. Liga, Oranice
Goran Kovačić - Kristijan Petrinić H2H

GDSI21.10.2020 10:00, 7C. Liga, Ponikve
Anita Dananić - Nediljko Kovač H2H

GDSI21.10.2020 12:00, 2B. Liga, Trnje
Luka Lemić - Marko Habuš H2H

GDSI21.10.2020 15:00, 6D. Liga, Mladost
Dražen Barić - Marijan Gotić H2H

GDSI21.10.2020 16:00, 8D. Liga, Staro Trnje
Jerko Perleta - Filip Gvardijan H2H

GDSI21.10.2020 17:00, 5A. Liga, Chromos
Franjo Sakmardi - Dejan Fabris H2H

GDSI21.10.2020 17:00, 8A. Liga, Tk Građanski
Marin Milina - Luka Bartulović H2H

GDSI21.10.2020 18:00, 9C. Liga, Mladost
Dražen Martinović - Nino Stančić Vidrač H2H

GDSI21.10.2020 18:00, 7B. Liga, Staro Trnje
Tom Jasak - Marijan Lovrinić H2H

GDSI21.10.2020 19:00, Parovi 2. Liga, Maksimir
Brkljačić / Vučković - Lautar / Škrgatić H2H

GDSI21.10.2020 19:00, 3D. Liga, Trnje
Dario Krišković - Goran Russo H2H

GDSI21.10.2020 19:00, 3C. Liga, Mladost
Tin Herenčić - Stipe Rosandić H2H

GDSI21.10.2020 20:00, PRIJATELJSKA, Staro Trnje
David Hrvatin - Marin Knezović H2H

GDSI21.10.2020 20:00, Parovi 4. Liga, Ponikve
Turković / Capek - Horvatić / Janković H2H

GDSI21.10.2020 20:00, 7G. Liga, Velesajam (pav. 6)
Hesam Qaydi - Hrvoje Dorotić H2H

GDSI21.10.2020 20:30, 1. Liga, Ponikve
Ivan Glad - Vedran Fak H2H

GDSI21.10.2020 21:00, 6H. Liga, Špansko
Filip Sinković - Marko Tutek H2H

GDSI22.10.2020 13:00, 7A. Liga, Top Ten Prečko
Drago Veselčić - Josip Seidl H2H

GDSI22.10.2020 15:00, 6F. Liga, Staro Trnje
Domagoj Tomec - Dean Bertoncelj H2H

GDSI22.10.2020 16:00, 9B. Liga, Concordia
Vice Mandaric - Hrvoje Poljak H2H

GDSI22.10.2020 16:00, 6D. Liga, Mladost
Dražen Barić - Marijan Gotić H2H

GDSI22.10.2020 17:00, 6A. Liga, Staro Trnje
Eugen Plenča - Hrvoje Glogolja H2H

GDSI22.10.2020 18:00, 4D. Liga, Tenis centar Tolić
Darko Završak - Tino Kirin H2H

GDSI22.10.2020 18:00, 5H. Liga, Maksimir
Ivan Novko - Nenad Čaklović H2H

GDSI22.10.2020 18:00, 8A. Liga, Maksimir
Marko Pavić - Slaven Tomić H2H

GDSI22.10.2020 18:00, 9A. Liga, Maksimir
Ivan Pušić - Luka Šmalcelj H2H

GDSI22.10.2020 19:00, 8F. Liga, Oranice
Mile Varivoda - Ivan Gjurgjan H2H

GDSI22.10.2020 20:00, 2A. Liga, Concordia
Luka Dobrović - Saša Kalac H2H

GDSI22.10.2020 21:00, 6E. Liga, Ponikve
Zoran Ranogajec - Neven Vidmar H2H

GDSI22.10.2020 21:00, 7A. Liga, Oranice
Alen Hlevnjak - Davorin Tadić H2H

GDSI22.10.2020 21:00, 6G. Liga, Špansko
Goran Šimunović - Mate Batinić H2H

GDSI22.10.2020 21:30, 5A. Liga, Trnje
Dejan Fabris - Petar Matić H2H

GDSI23.10.2020 16:00, 7F. Liga, Staro Trnje
Dinka Dumičić - Mateo Čukman H2H

GDSI23.10.2020 17:00, 3A. Liga, Trnje
Deni Tomljanović - Luka Marjanović H2H

GDSI23.10.2020 19:30, 7F. Liga, Trnje
Krešimir Jantoljak - Nikolina Barić H2H

GDSI23.10.2020 20:00, 5H. Liga, Concordia
Tihomir Grbac - Nenad Čaklović H2H

GDSI24.10.2020 09:00, 6F. Liga, TK Winner
Danijel Lijović - Denis Rački H2H

GDSI24.10.2020 10:00, 7H. Liga, Rudeš
Davor Ivezić - Saša Marković H2H

GDSI24.10.2020 11:00, 8D. Liga, Špansko
Filip Gvardijan - Saša Polojac H2H

GDSI24.10.2020 13:00, 4C. Liga, Špansko
Vjekoslav Gadanac - Danijel Sočanac H2H

GDSI24.10.2020 15:00, 3B. Liga, Top Spin
Mario Sermek - Ivan Fiket H2H

GDSI25.10.2020 12:00, 6E. Liga, Ponikve
Zoran Ranogajec - Vedran Majtanić H2H

GDSI25.10.2020 13:00, 3B. Liga, Top Spin
Nenad Jakšić - Helen Starešinić H2H

GDSI25.10.2020 15:00, 6D. Liga, Mladost
Ivan Hrvoje Maljković - Marijan Gotić H2H

GDSI25.10.2020 15:00, 5A. Liga, Trnje
Petar Matić - Franjo Sakmardi H2H

GDSI25.10.2020 17:00, 6G. Liga, Špansko
Stjepan Mesarov - Mate Batinić H2H

GDSI25.10.2020 19:00, 8H. Liga, Špansko
Jelena Pranjić - Luka Frković H2H

GDSI25.10.2020 20:00, Parovi 4. Liga, Trnje
Horvatić / Janković - Pavić / Knežević H2H

GDSI26.10.2020 16:00, 4C. Liga, Ponikve
Vjekoslav Gadanac - Ivan Milinković H2H

GDSI26.10.2020 18:00, 6E. Liga, Ponikve
Zoran Ranogajec - Karlo Fantoni H2H

GDSI26.10.2020 20:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Goran Fistanić H2H

GDSI26.10.2020 21:00, 8F. Liga, Top Spin
Ivan Gjurgjan - Mihael Trkulja H2H

GDSI26.10.2020 21:00, 8F. Liga, Špansko
Mile Varivoda - Tomislav Polić H2H

GDSI27.10.2020 21:00, Parovi 1. Liga, TK Trešnjevka
Jakšić / Ozimec - Fiket / Petrinić H2H

Administracija28.10.2020.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI28.10.2020 20:00, 4A. Liga, Ponikve
Neven Horvatić - Bojan Poturica H2H

Administracija30.10.2020.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI30.10.2020 12:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Lovro Metlikovec H2H

GDSI30.10.2020 17:00, 2A. Liga, Trnje
Vlado Suša - Luka Dobrović H2H

Administracija31.10.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.10.2020
Kraj sezone 2020/10

ATP News