Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Saša Polojac448:037:1212
2. Miroslav Knez324:232:197
3. Siniša Lelak100:24:121
4. Slaven Tomić100:24:121
5. Bojan Fabris100:22:121
6. Miroslav Pašagić100:20:121


Zadnji rezultati


7B. Liga
2.7.2020. - Chromos Savica
Mario Biškup66
Ivor Zidarić21


8D. Liga
2.7.2020. - Concordia
Mladen Hochberger66
Ivan Gjurgjan42


8C. Liga
2.7.2020. - Ravnice
Dario Brkić6110
Zvonimir Tomečak464


5E. Liga
2.7.2020. - Oranice
Ivan Labaš6510
Marko Tutek178


6H. Liga
2.7.2020. - TK Trešnjevka
Karlo Fantoni6410
Domagoj Kriskovic368


6B. Liga
2.7.2020. - TK Movens
Dražen Zrno4710
Ivan Bračić652


6D. Liga
2.7.2020. - Trnje
Ivan Rezić66
Neven Vidmar33


6C. Liga
2.7.2020. - Špansko
Domagoj Krišković6210
Mate Batinić365


8B. Liga
2.7.2020. - Mladost
Goran Mir66
Marko Mikulec30


5H. Liga
2.7.2020. - Chromos
Hrvoje Kralj76
Tihomir Smuđ50


7C. Liga
2.7.2020. - Tk Građanski
Ignacio Sanz66
Hrvoje Marušić14


2B. Liga
2.7.2020. - Top Spin
Goran Kušec66
Mario Sermek31


6G. Liga
2.7.2020. - Špansko
Marko Mlinarić0710
Bruno Lončarević666


8D. Liga
2.7.2020. - Concordia
Mladen Hochberger66
Goran Vulelija42


6F. Liga
1.7.2020. - Mladost
Davor Šelendić66
Robert Crnko21


8G. Liga
1.7.2020. - TK Trešnjevka
Ivan Kondža67
Fehim Alić26


5C. Liga
1.7.2020. - Staro Trnje
Josip Juranek76
Lovre Botica62


Parovi 3. Liga
1.7.2020. - Jazbina
Šagud / Črnigoj646
Krišković / Račić363


6A. Liga
1.7.2020. - Špansko
Davor Petanjek67
Mario Benčević05


7C. Liga
1.7.2020. - Top Spin
Alen Galavić66
Ignacio Sanz33

Neodigrani susreti




16.02.2020 13:00, 7C. Liga, Trnje
Miroslav Knez - Saša Smrk



VS
0
1


Miroslav KnezIme i prezimeSaša Smrk
255.Ranking202.
917,01Elo1147,02
11/31 (35%)Omjer20/47 (43%)
7.9.2019.U ligi od19.5.2019.
1974Godina rođenja1993
178 cmVisina cm
75 kgTežina kg
DesnaIgra rukom
4,76 (21%)Koeficijent1,27 (79%)


Zadnji susret:

7C. Liga
16.02.2020 - Trnje
Saša Smrk66
Miroslav Knez23
Zadnje teme na forumu
Pimplanje
Komentari susreta
TK CROAT?
Where2Play?
Friendly match!
Loši tereni za igru


Kalendar
Prošlo:

02.07.2020 21:00, 4B. Liga, Oranice
Filip Pavić - Boris Muha
03.07.2020 09:00, 7D. Liga, Concordia
Dean Bertoncelj - Denis Rački
Dolazi:

GDSI03.07.2020 17:00, 2A. Liga, Trnje
Tomislav Brkljačić - Ognjen Prelog H2H

GDSI03.07.2020 17:00, 8A. Liga, TK Movens
Maja Cerinski - Damir Županić H2H

GDSI03.07.2020 18:00, 8B. Liga, Maksimir
Boris Vranešević - Filip Lisjak H2H

GDSI03.07.2020 18:00, 5B. Liga, Trnje
Bojan Poturica - Vedran Mihelčić H2H

GDSI03.07.2020 18:00, 7G. Liga, Chromos Savica
Saša Zelić - Domagoj Kolonić H2H

GDSI03.07.2020 18:00, 7E. Liga, Mladost
Nediljko Kovač - Zoran Ranogajec H2H

GDSI03.07.2020 19:00, PRIJATELJSKA, Maksimir
Tino Matić - Dražen Zrno H2H

GDSI03.07.2020 19:00, 3C. Liga, Jazbina
Slaven Vuletić - Dario Krišković H2H

GDSI03.07.2020 19:00, 5F. Liga, Tk Građanski
Matej Šamanić - Goran Grubišić H2H

GDSI03.07.2020 19:00, 3A. Liga, Tk Prečko
Tino Kirin - Saša Stanić H2H

GDSI03.07.2020 19:00, 4B. Liga, Mladost
Vjenceslav Vukoja - Stipe Rosandić H2H

GDSI03.07.2020 20:00, 7C. Liga, Concordia
Ante Sentić - Hrvoje Marušić H2H

GDSI03.07.2020 20:00, 7F. Liga, TK Trešnjevka
Matias Dragičević - Davor Ivezić H2H

GDSI03.07.2020 20:00, 8F. Liga, Trnje
Filip Gvardijan - Adam Landeka H2H

Turnir04.07.2020
GDSI Hot in the city
Više...

GDSI04.07.2020 09:00, PRIJATELJSKA, Chromos Savica
Domagoj Kenda - Mislav Korak H2H

GDSI04.07.2020 12:00, 6G. Liga, Trnje
Duško Govorko - Marko Pletikosa H2H

GDSI04.07.2020 15:00, 2B. Liga, Trnje
Goran Kušec - Oleksandra Oliynykova H2H

GDSI04.07.2020 18:00, 6B. Liga, Trnje
Zdenko Mićanović - Ivan Bračić H2H

GDSI04.07.2020 18:00, Parovi 2. Liga, Trnje
Ištvanić / Maričić - Rotim / Rotim H2H

GDSI04.07.2020 18:00, 7G. Liga, Chromos Savica
Dejan Ljuština - Saša Zelić H2H

GDSI04.07.2020 19:30, 9A. Liga, Trnje
Luka Šmalcelj - Jelena Pranjić H2H

GDSI05.07.2020 09:00, Parovi 2. Liga, Prečko
Mrzak / Bukvić - Ištvanić / Maričić H2H

GDSI05.07.2020 09:00, 8C. Liga, Maksimir
Dario Brkić - Mateo Čukman H2H

GDSI05.07.2020 10:00, 6A. Liga, Staro Trnje
Mario Benčević - Mario Kelečić H2H

GDSI05.07.2020 10:00, 8H. Liga, Chromos Savica
Branislav Rubčić - Zoran Bohaček H2H

GDSI05.07.2020 11:00, 6B. Liga, Chromos
Josip Matić - Zoran Čubrilo H2H

GDSI05.07.2020 16:30, 3A. Liga, Trnje
Neven Špehar - Robert Črnigoj H2H

GDSI05.07.2020 18:00, 2A. Liga, Trnje
Vladimir Vučković - Ognjen Prelog H2H

GDSI05.07.2020 18:00, 2A. Liga, Trnje
Tomislav Brkljačić - Luka Marjanović H2H

GDSI05.07.2020 18:00, 7H. Liga, Špansko
Tomislav Zastavnik - Alen Alić H2H

GDSI05.07.2020 19:00, 5H. Liga, Veternica
Ivan Turk - Miroslav Barišić H2H

GDSI05.07.2020 19:00, 5A. Liga, Maksimir
Krunoslav Lovrić - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI05.07.2020 19:00, 8F. Liga, Trnje
Filip Gvardijan - Tomislav Polić H2H

GDSI05.07.2020 20:00, 5C. Liga, Trnje
Dražen Barić - Osvit Somek H2H

GDSI06.07.2020 19:00, 1. Liga, Veternica
Ivan Leskovar - Ivan Glad H2H

GDSI06.07.2020 21:00, 5E. Liga, Oranice
Ivan Labaš - Antonio Šušak H2H

GDSI07.07.2020 18:00, 8A. Liga, TK Movens
Damir Jurić - Maja Cerinski H2H

GDSI07.07.2020 18:00, 5D. Liga, Trnje
Marin Knezović - Dalibor Poplaša H2H

GDSI07.07.2020 18:00, 8F. Liga, Tolić
Filip Gvardijan - Goran Katušin H2H

GDSI07.07.2020 18:00, PRIJATELJSKA, TK Movens
Drago Veselčić - Goran Šimunović H2H

GDSI07.07.2020 19:00, 6C. Liga, Chromos
Marko Đurković - Domagoj Krišković H2H

GDSI07.07.2020 19:00, 5H. Liga, Maksimir
Hrvoje Kralj - Miroslav Barišić H2H

GDSI07.07.2020 20:00, 2B. Liga, Prince
Vedran Fak - Oleksandra Oliynykova H2H

GDSI08.07.2020 17:00, 4C. Liga, Trnje
Tin Herenčić - Danko Greiner H2H

GDSI08.07.2020 18:00, 8D. Liga, Veternica
Krešimir Viduka - Mladen Hochberger H2H

GDSI08.07.2020 18:00, 1. Liga, Oranice
Ivan Glad - Goran Kovačić H2H

GDSI08.07.2020 19:00, 7C. Liga, Top Spin
Alen Galavić - Ante Sentić H2H

GDSI08.07.2020 20:00, 1. Liga, Trnje
Luka Dobrović - Marko Habuš H2H

GDSI09.07.2020 18:00, 5G. Liga, kod Kutije Šibica
Andrej Adanić - Ivan Rotim H2H

GDSI09.07.2020 18:00, 4C. Liga, Mladost
Gorki Bratim - Tin Herenčić H2H

GDSI09.07.2020 18:00, 5H. Liga, Veternica
Mate Pešić - Hrvoje Kralj H2H

GDSI09.07.2020 19:30, 1. Liga, Chromos Savica
Ivan Leskovar - Goran Kovačić H2H

GDSI09.07.2020 20:00, 5H. Liga, Veternica
Tihomir Smuđ - Miroslav Barišić H2H

GDSI10.07.2020 18:00, 1. Liga, Ponikve
Marko Habuš - Ivan Glad H2H

Administracija15.7.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

15.07.2020
Kraj sezone 2020/06-07

ATP News