Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Goran Mir424:436:308
2. Domagoj Krišković224:121:146
3. Marta Turkalj213:221:164
4. Goran Šimunović112:17:93
5. Davorin Tadić201:412:192
6. Petar Maršanić100:23:121


Zadnji rezultati


5F. Liga
18.9.2020. - Staro Trnje
Marko Sirovec66
Nenad Čaklović44


3D. Liga
18.9.2020. - Tk Prečko
Tino Kirin66
Renato Knežević31


6H. Liga
18.9.2020. - TK Movens
Tomislav Zastavnik66
Mario Biškup32


7B. Liga
18.9.2020. - Mladost
Krešimir Obratov66
Dario Kolarević33


4D. Liga
18.9.2020. - Staro Trnje
Kenan Mačkić66
Ivan Rotim42


7H. Liga
18.9.2020. - Mladost
Marijan Lovrinić7210
Zlatko Brbić662


7F. Liga
18.9.2020. - Tenis centar Tolić
Robert Crnko66
Sebastijan Zelić32


3B. Liga
18.9.2020. - Trnje
Ivan Fiket67
Neven Horvatić35


7E. Liga
18.9.2020. - TK Movens
Mateo Čukman6310
Ivan Delač365


6B. Liga
18.9.2020. - Chromos
Ivan Divić77
Ivan Rezić56


6H. Liga
18.9.2020. - Staro Trnje
Miroslav Salaba66
Vladimir Benić02


3B. Liga
18.9.2020. - Trnje
Kristijan Petrinić67
Tomislav Đapić35


6H. Liga
18.9.2020. - Staro Trnje
Aleksandar Radojčić3610
Davorin Pančić645


6D. Liga
18.9.2020. - Chromos
Alen Galavić67
Kristian Runtas15


6G. Liga
18.9.2020. - Trnje
Domagoj Krišković66
Goran Mir32


2A. Liga
18.9.2020. - Chromos
Goran Kovačić67
Janko Hranilović46


9A. Liga
18.9.2020. - Špansko
Damir Županić66
Dorijana Kavčić00


8E. Liga
18.9.2020. - Trnje
Tomislav Polić66
Matej Škaro33


2B. Liga
18.9.2020. - Oranice
Saša Kalac66
Matija Kazalicki30


5C. Liga
17.9.2020. - Staro Trnje
Josip Juranek66
Domagoj Zlački14

Neodigrani susreti




18.09.2020 17:00, 6G. Liga, Trnje
Domagoj Krišković - Goran Mir



VS
1
0


Domagoj KriškovićIme i prezimeGoran Mir
208.Ranking191.
1292,17Elo1131,36
17/29 (59%)Omjer14/20 (70%)
11.5.2019.U ligi od8.2.2020.
1985Godina rođenja
189 cmVisina cm
85 kgTežina kg
DesnaIgra rukom
1,39 (72%)Koeficijent3,57 (28%)


Zadnji susret:

6G. Liga
18.09.2020 - Trnje
Domagoj Krišković66
Goran Mir32
Zadnje teme na forumu
Friendly match!
Tenis ozljeda
Koliko ima terena u Zagrebu
Interviews - gdje hostati ?
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Komentari susreta


Kalendar
Prošlo:

18.09.2020 19:00, 3B. Liga, Trnje
Ivan Fiket - Neven Horvatić
18.09.2020 20:00, 6H. Liga, TK Movens
Mario Biškup - Tomislav Zastavnik
Dolazi:

GDSI19.09.2020 09:00, 7E. Liga, Ravnice
Domagoj Šušković - Martin Sertić H2H

GDSI19.09.2020 09:00, 7B. Liga, Staro Trnje
Ivor Zidarić - Filip Lisjak H2H

GDSI19.09.2020 09:30, 5F. Liga, Mladost
Domagoj Nosić - Marko Pranjić H2H

GDSI19.09.2020 10:00, 7G. Liga, Top Spin
Hesam Qaydi - Tibor Vlaović H2H

GDSI19.09.2020 10:00, PRIJATELJSKA, Dugave Čempresi
Tonko Čupić - Ivan Hrvoje Maljković H2H

GDSI19.09.2020 10:00, 9A. Liga, Trnje
Ksenija Matej - Damir Županić H2H

GDSI19.09.2020 10:00, 4B. Liga, Oranice
Helen Starešinić - Dražen Breglec H2H

GDSI19.09.2020 11:00, 3C. Liga, Trnje
Marko Habuš - Marko Galić H2H

GDSI19.09.2020 11:00, 8A. Liga, Trnje
Adam Landeka - Igor Čuk H2H

GDSI19.09.2020 11:30, 4C. Liga, Staro Trnje
Dalibor Poplaša - Filip Pavić H2H

GDSI19.09.2020 12:00, Parovi 8. Liga, Tenis centar Tolić
Dragičević / Ranogajec - Vujnović / Matanović H2H

GDSI19.09.2020 14:00, Parovi 8. Liga, Tenis centar Tolić
Dragičević / Ranogajec - Kavelj / Ivezić H2H

GDSI19.09.2020 14:00, 9B. Liga, Trnje
Mihael Šafarić - Stipe Buljan H2H

GDSI19.09.2020 15:00, 3A. Liga, TK Travnjak
Andrej Majdiš - Vlado Suša H2H

GDSI20.09.2020 10:00, 6E. Liga, Špansko
David Hrvatin - Vedran Majtanić H2H

GDSI20.09.2020 10:00, 5A. Liga, Trnje
Bojan Poturica - Franjo Sakmardi H2H

GDSI20.09.2020 10:00, 8D. Liga, Maksimir
Maja Cerinski - Dario Brkić H2H

GDSI20.09.2020 10:00, 6C. Liga, Trnje
Mario Kelečić - Marko Đurković H2H

GDSI20.09.2020 10:00, 3A. Liga, Chromos Savica
Frane Slišković - Saša Šter H2H

GDSI20.09.2020 11:00, 6B. Liga, Oranice
Luka Božić - Zdenko Mićanović H2H

GDSI20.09.2020 16:00, Parovi 3. Liga, Trnje
Kovačić / Habuš - Turković / Capek H2H

GDSI20.09.2020 16:00, 5E. Liga, Špansko
Mario Valpotić - Dejan Fabris H2H

GDSI20.09.2020 17:00, 3D. Liga, Trnje
Ivan Cerinski - Tin Martinčević H2H

GDSI20.09.2020 17:00, 3B. Liga, Trnje
Tomislav Đapić - Ivan Fiket H2H

GDSI20.09.2020 17:00, 2A. Liga, Trnje
Nikola Čolak - Luka Marjanović H2H

GDSI20.09.2020 18:00, 5D. Liga, Prečko
Ivan Matić - Boris Muha H2H

GDSI20.09.2020 18:00, 5B. Liga, Trnje
Zoran Čubrilo - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI20.09.2020 19:00, 4C. Liga, Trnje
Marko Pletikosa - Daniel Filipčić H2H

GDSI20.09.2020 19:00, 7H. Liga, Veternica
Alen Alić - Saša Marković H2H

GDSI20.09.2020 19:00, Parovi 5. Liga, Staro Trnje
Pavić / Knežević - Popović / Biškup H2H

GDSI20.09.2020 20:00, Parovi 2. Liga, Chromos Savica
Dobrović / Kušec - Ištvanić / Maričić H2H

GDSI20.09.2020 21:00, Parovi 6. Liga, Veternica
Čaklović /Martinović - Rosandić / Pranjić H2H

GDSI21.09.2020 13:30, 3B. Liga, Trnje
Ivan Fiket - Tomislav Kovačićek H2H

GDSI21.09.2020 17:00, 5D. Liga, Oranice
Josip Matić - Luka Herak H2H

GDSI21.09.2020 18:00, 7C. Liga, Špansko
Darko Pavić - Lucijan Matanović H2H

GDSI21.09.2020 18:00, 7A. Liga, Staro Trnje
Eugen Plenča - Marko Pavić H2H

GDSI21.09.2020 18:00, 5F. Liga, Staro Trnje
Marko Sirovec - Merritt Štimac H2H

GDSI21.09.2020 19:00, 7H. Liga, Mladost
Zlatko Brbić - Saša Marković H2H

GDSI21.09.2020 20:00, 5C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Domagoj Zlački H2H

GDSI21.09.2020 20:00, 8E. Liga, Maksimir
Ivan Cutvarić - Miroslav Knez H2H

GDSI21.09.2020 20:30, 8F. Liga, Top Spin
Ivan Gjurgjan - Dragan Čičak H2H

GDSI21.09.2020 20:30, 3B. Liga, Trnje
Goran Russo - Neven Horvatić H2H

GDSI22.09.2020 16:30, 2A. Liga, Trnje
Luka Marjanović - Janko Hranilović H2H

GDSI22.09.2020 17:00, 6C. Liga, TK Travnjak
Ivica Šantek - Marijan Gotić H2H

GDSI22.09.2020 17:00, 7H. Liga, Špansko
Saša Marković - Josip Seidl H2H

GDSI22.09.2020 17:00, 7A. Liga, Mladost
Nediljko Kovač - Ignacio Sanz H2H

GDSI22.09.2020 17:30, 1. Liga, Staro Trnje
Luka Dobrović - Vladimir Vučković H2H

GDSI22.09.2020 19:00, 8C. Liga, Mladost
Katarina Ivić - Dražen Martinović H2H

GDSI22.09.2020 19:00, 6C. Liga, Tenis centar Tolić
Josip Tešinski - Mario Kelečić H2H

GDSI22.09.2020 19:30, 5H. Liga, Veternica
Miroslav Barišić - Slaven Bušić H2H

GDSI22.09.2020 20:00, Parovi 1. Liga, Špansko
Fiket / Petrinić - Jakšić / Ozimec H2H

GDSI22.09.2020 20:00, 6C. Liga, Oranice
Karlo Fantoni - Marko Đurković H2H

GDSI22.09.2020 20:30, 3C. Liga, Trnje
Krešimir Škarić - Marko Habuš H2H

GDSI22.09.2020 21:00, 3A. Liga, Staro Trnje
Andrej Majdiš - Frane Slišković H2H

GDSI23.09.2020 09:00, 8D. Liga, Mladost
Ivan Vujnović - Matija Posavec H2H

GDSI23.09.2020 09:00, 7G. Liga, Rudeš
Dejan Ljuština - Tibor Vlaović H2H

GDSI23.09.2020 17:00, 3A. Liga, Tolić
Andrej Majdiš - Saša Šter H2H

GDSI23.09.2020 17:00, 3D. Liga, TK Movens
Dario Krišković - Ivan Cerinski H2H

GDSI23.09.2020 17:00, 5B. Liga, Staro Trnje
Hrvoje Špes - Ivan Šagud H2H

GDSI23.09.2020 17:00, 7A. Liga, Staro Trnje
Branislav Rubčić - Eugen Plenča H2H

GDSI23.09.2020 18:00, 8G. Liga, Veternica
Krešimir Viduka - Slaven Tomić H2H

GDSI23.09.2020 18:00, PRIJATELJSKA, Tenis centar Tolić
Petar Matić - Josip Juranek H2H

GDSI23.09.2020 18:00, 8C. Liga, Maksimir
Zoran Bohaček - Emil Krznarić H2H

GDSI23.09.2020 19:00, 4A. Liga, Tolić
Fran Mirtl - Marko Lautar H2H

GDSI23.09.2020 19:00, 8F. Liga, Chromos
Toni Kolak - Ivan Pušić H2H

GDSI23.09.2020 19:00, 7D. Liga, Tk Maksimir
Domagoj Kriskovic - Ivan Hrvoje Maljković H2H

GDSI23.09.2020 19:00, 4C. Liga, Špansko
Gorki Bratim - Daniel Filipčić H2H

GDSI23.09.2020 20:00, 7G. Liga, Staro Trnje
Zinka Matković - Stjepan Mesarov H2H

GDSI23.09.2020 20:00, 2B. Liga, Prince
Vedran Fak - Goran Kušec H2H

GDSI24.09.2020 17:00, 7A. Liga, Staro Trnje
Eugen Plenča - Ignacio Sanz H2H

GDSI24.09.2020 17:00, 6E. Liga, TK Movens
Danijel Lijović - Vedran Majtanić H2H

GDSI24.09.2020 17:30, 5C. Liga, Trnje
Krunoslav Lovrić - Josip Juranek H2H

GDSI24.09.2020 18:00, 8C. Liga, Mladost
Emil Krznarić - Dražen Martinović H2H

GDSI24.09.2020 19:00, Parovi 1. Liga, San Spin
Fiket / Petrinić - Lautar / Škrgatić H2H

GDSI24.09.2020 19:00, 4C. Liga, Tolić
Tin Herenčić - Dalibor Poplaša H2H

GDSI24.09.2020 20:00, Parovi 3. Liga, Trnje
Mačkić / Milas - Kovačić / Habuš H2H

GDSI24.09.2020 20:30, 6F. Liga, Špansko
Marko Tutek - Mate Batinić H2H

GDSI25.09.2020 18:00, 5D. Liga, Staro Trnje
Boris Muha - Josip Matić H2H

GDSI25.09.2020 18:00, 7D. Liga, Staro Trnje
Domagoj Kriskovic - Jerko Perleta H2H

Turnir26.9.2020.
Summer Farewell GDSI Classic
Više...

GDSI26.09.2020 10:00, 8D. Liga, Dugave Čempresi
Matija Posavec - Maja Cerinski H2H

Administracija27.9.2020.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI27.09.2020 10:00, 6C. Liga, Ponikve
Karlo Fantoni - Mario Kelečić H2H

GDSI28.09.2020 20:00, 5C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Josip Juranek H2H

Administracija29.9.2020.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI29.09.2020 17:00, 8C. Liga, Staro Trnje
Dražen Martinović - Zoran Bohaček H2H

Administracija30.9.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

30.09.2020
Kraj sezone 2020/09

ATP News