Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Robert Lujo325:327:267
2. Drago Veselčić112:013:63
3. Tom Jasak112:110:63
4. Davor Kubović200:412:262
5. Dražen Domijan101:210:81


Zadnji rezultati


5E. Liga
18.11.2019. - Prince
Goran Kušec67
Antonio Šušak15


5F. Liga
18.11.2019. - Ponikve
Ivan Milinković76
Nenad Čaklović50


5H. Liga
18.11.2019. - Mladost
Filip Pavić76
Tin Herenčić64


7A. Liga
18.11.2019. - Trnje
Robert Lujo67
Davor Kubović15


6D. Liga
18.11.2019. - kod Kutije Šibica
Ivan Horvat66
Leo Matak22


4A. Liga
17.11.2019. - Trnje
Adrijan Pribičević66
Ivan Soldo34


8A. Liga
17.11.2019. - Trnje
Tonči Mimica67
Jeronim Marinković15


7D. Liga
17.11.2019. - Špansko
Wonuk Park67
Tomislav Kranjec46


6G. Liga
17.11.2019. - TK Winner
Ante Sentić76
Vedran Belamarić54


8G. Liga
17.11.2019. - San Spin
Božo Kelić67
Matej Kuraja16


5B. Liga
17.11.2019. - Oranice
Vjenceslav Vukoja66
Dražen Barić23


7F. Liga
17.11.2019. - Oranice
Josip Seidl66
Šime Lovrić22


2A. Liga
17.11.2019. - kod Kutije Šibica
Krešimir Škarić6311
Mario Sermek469


Parovi 2. Liga
17.11.2019. - Chromos
Krišković / Račić66
Mačkić / Hercigonja41


6H. Liga
17.11.2019. - Mala Šalata
Marko Đurković76
Neven Vidmar50


8F. Liga
17.11.2019. - Ponikve
Hrvoje Bilandžić66
Vice Mandaric21


8F. Liga
17.11.2019. - Trnje
Zinka Matković66
Ivo-Dino Hrga31


7H. Liga
17.11.2019. - Trnje
Mario Kelečić66
Matias Dragičević20


6F. Liga
17.11.2019. - Trnje
Damir Nazor76
Sebastijan Zelić52


7D. Liga
17.11.2019. - Trnje
Seadin Aliti66
Wonuk Park24

Neodigrani susreti




18.10.2019 19:00, 8A. Liga, Mladost
Tom Jasak - Filip Lisjak



VS
1
0


Tom JasakIme i prezimeFilip Lisjak
230.Ranking264.
1106,97Elo1075,00
10/24 (42%)Omjer56/98 (57%)
2.5.2019.U ligi od5.5.2014.
1990Godina rođenja1980
187 cmVisina cm
77 kgTežina kg
DesnaIgra rukomLijeva
1,82 (55%)Koeficijent2,22 (45%)


Zadnji susret:

8A. Liga
18.10.2019 - Mladost
Tom Jasak3710
Filip Lisjak667
Zadnje teme na forumu
Friendly match!
friendly mech radnim danom
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Tražim suigrača za parove
Loši tereni za igru
Preuzimanje termina


Kalendar
Prošlo:

18.11.2019 12:00, 5H. Liga, Mladost
Tin Herenčić - Filip Pavić
18.11.2019 15:30, 5E. Liga, Prince
Antonio Šušak - Goran Kušec
Dolazi:

GDSI18.11.2019 20:00, 6C. Liga, TK Valdocco
Jure Vrdoljak - Marko Tutek H2H

GDSI18.11.2019 20:00, Parovi 4. Liga, Ponikve
Završak /Završak - Matić / Furjan H2H

GDSI18.11.2019 21:00, 5A. Liga, Oranice
Marko Kelava - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI18.11.2019 21:00, 7B. Liga, Špansko
Filip Medić - Tomislav Zastavnik H2H

GDSI19.11.2019 09:00, 7D. Liga, Mladost
Nikolina Barić - Seadin Aliti H2H

GDSI19.11.2019 10:00, 7G. Liga, Oranice
Krunoslav Šimić - Dean Bertoncelj H2H

GDSI19.11.2019 17:00, 3B. Liga, Ponikve
Luka Marjanović - Bruno Lukić H2H

GDSI19.11.2019 17:00, 6A. Liga, Ponikve
Bruno Kodba - Borna Micelli H2H

GDSI19.11.2019 21:00, 1. Liga, Oranice
Goran Kovačić - Luka Dobrović H2H

GDSI19.11.2019 21:00, 2B. Liga, Oranice
Neven Horvatić - Danijel Ćosić H2H

GDSI20.11.2019 10:00, 6C. Liga, Prečko
Marko Mlinarić - Hrvoje Marušić H2H

GDSI20.11.2019 12:00, 4C. Liga, Oranice
Goran Grubišić - Pave Mudronja H2H

GDSI20.11.2019 14:00, 7F. Liga, Chromos
Josip Matić - Šime Lovrić H2H

GDSI20.11.2019 17:30, 6A. Liga, Ponikve
Anita Dananić - Ana Maria Markesic H2H

GDSI20.11.2019 20:00, 4A. Liga, Ponikve
Adrijan Pribičević - Marko Periša H2H

GDSI20.11.2019 20:00, 7A. Liga, Velesajam (pav. 6)
Tom Jasak - Davor Kubović H2H

GDSI20.11.2019 21:00, 7C. Liga, Oranice
Tihomir Zirdum - Klara Mahmić H2H

GDSI20.11.2019 21:00, Parovi 5. Liga, Oranice
Horvatić / Vukoja - Rosandić / Pranjić H2H

GDSI21.11.2019 20:00, 5A. Liga, Ponikve
Krunoslav Lovrić - Darko Završak H2H

GDSI21.11.2019 21:00, 3D. Liga, Oranice
Danijel Sočanac - Vlado Suša H2H

GDSI21.11.2019 21:00, 1. Liga, Oranice
Marko Habuš - Luka Dobrović H2H

GDSI21.11.2019 21:00, Parovi 1. Liga, TK Terra
Kovačić /Lautar - Šenjug /Bosnar H2H

GDSI21.11.2019 21:00, 5B. Liga, Mladost
Nenad Kocmur - Matej Šamanić H2H

GDSI21.11.2019 21:00, 1. Liga, Top Spin
Nenad Jakšić - Janko Hranilović H2H

GDSI21.11.2019 21:00, 8E. Liga, TC Rudeš
Jerko Perleta - Božidar Sorić H2H

GDSI22.11.2019 20:00, 5H. Liga, Mala Šalata
Danijel Lijović - Filip Pavić H2H

GDSI22.11.2019 21:00, 8A. Liga, Oranice
Krešimir Viduka - Jeronim Marinković H2H

GDSI23.11.2019 09:00, 5A. Liga, Ponikve
Darko Završak - Ivan Šagud H2H

GDSI23.11.2019 10:00, 4D. Liga, TK Špansko
Edo Krmpotić - Marin Njirić H2H

GDSI23.11.2019 12:00, Parovi 4. Liga, Oranice
Adanić / Šipušić - Matić / Furjan H2H

GDSI23.11.2019 12:00, 5E. Liga, Chromos
Moris Čavić - Franjo Sakmardi H2H

GDSI23.11.2019 14:00, 5G. Liga, Trnje
Krešimir Jantoljak - Slaven Bušić H2H

GDSI23.11.2019 15:00, 4C. Liga, Prečko
Lovre Botica - Goran Grubišić H2H

GDSI23.11.2019 16:00, 1. Liga, Trnje
Luka Dobrović - Vladimir Vučković H2H

GDSI23.11.2019 16:00, 8E. Liga, Špansko
Božidar Sorić - Jelena Pranjić H2H

GDSI23.11.2019 18:00, 3D. Liga, Ponikve
Dejan Fabris - Nino Gugić H2H

GDSI23.11.2019 18:00, 6H. Liga, Trnje
Mario Biškup - Vedran Mihelčić H2H

GDSI23.11.2019 19:00, 8G. Liga, Ravnice
Lucijan Biško - Matej Kuraja H2H

GDSI23.11.2019 20:00, 3C. Liga, Špansko
Fran Mirtl - Miro Smiljanic H2H

GDSI24.11.2019 09:00, Parovi 6. Liga, TK Terra
Šagud / Lijović - Durlen /Zrno H2H

GDSI24.11.2019 09:00, 6C. Liga, Oranice
Mate Batinić - Hrvoje Marušić H2H

GDSI24.11.2019 10:00, 8C. Liga, TK Špansko
Branislav Rubčić - Tomislav Markač H2H

GDSI24.11.2019 11:00, 8B. Liga, Šalata
Ksenija Matej - Bojan Fabris H2H

GDSI24.11.2019 11:00, 8B. Liga, Top Spin
Ksenija Matej - Zoran Bohaček H2H

GDSI24.11.2019 12:30, 2A. Liga, Prince
Dario Krišković - Vedran Fak H2H

GDSI24.11.2019 13:00, 5C. Liga, Oranice
Miroslav Katičić - Marko Prtenjača H2H

GDSI24.11.2019 13:00, 3C. Liga, Trnje
Tomislav Đapić - Marko Lautar H2H

GDSI24.11.2019 15:00, 4D. Liga, Top Spin
Hrvoje Bursić - Edo Krmpotić H2H

GDSI24.11.2019 15:00, 1. Liga, Trnje
Janko Hranilović - Marko Habuš H2H

GDSI24.11.2019 15:00, 4C. Liga, Trnje
Šimun Rotim - Goran Grubišić H2H

GDSI24.11.2019 16:00, 6E. Liga, Oranice
Petar Matić - Ivor Zidarić H2H

GDSI24.11.2019 17:00, 4D. Liga, Maksimir
Ivica Šantek - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI24.11.2019 19:00, Parovi 1. Liga, TK Terra
Brkljačić / Vučković - Šenjug /Bosnar H2H

GDSI24.11.2019 19:00, Parovi 2. Liga, Chromos Savica
Mačkić / Budinčević - Pavić / Majstorović H2H

GDSI25.11.2019 20:00, 8B. Liga, Šalata
Zoran Bohaček - Filip Lisjak H2H

Administracija27.11.2019.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI27.11.2019 21:00, 4D. Liga, Špansko
Edo Krmpotić - Ivica Šantek H2H

Administracija29.11.2019.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI30.11.2019 16:00, 8B. Liga, kod Kutije Šibica
Dragan Čičak - Zoran Bohaček H2H

GDSI30.11.2019 17:00, 6H. Liga, Top Spin
Vedran Mihelčić - Marko Đurković H2H

Administracija30.11.2019.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

GDSI01.12.2019 16:00, Parovi 1. Liga, Chromos Savica
Vuletić /Kipčić - Kovačić /Lautar H2H

31.12.2019
Kraj sezone 2019/12

ATP News

Viktor Galović poražen već na start...
Borna Gojo se borio, ali Rubljov je...
Hrvatski tenis bez igrača u Top 20 ...
Karlović prokockao pet vezanih meč ...
Stefanos Tsitsipas zaključio fantas...
Rusi samo s trojicom, Hrvatska vidi...
Škugor ipak odabrao Bornu Goju: "Ma...
Ivo Karlović ne staje: "Div sa Šala...
Sjajni Tsitsipas potpuno zasluženo ...
Bliži se krajnji rok, Škugor poruču...