Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Goran Kušec112:012:23
2. Antonio Šušak112:013:73
3. Petar Huis100:27:131
4. Franjo Sakmardi100:22:121
5. Moris Čavić000:00:00


Zadnji rezultati


8D. Liga
11.11.2019. - Veslačka
Zoran Ranogajec66
Matko Gečević23


6E. Liga
11.11.2019. - Oranice
Petar Matić66
Domagoj Kriskovic40


4A. Liga
11.11.2019. - Ponikve
Marko Periša6210
Ivan Soldo367


2A. Liga
11.11.2019. - Špansko
Tomislav Brkljačić66
Dario Krišković32


6D. Liga
11.11.2019. - Medvešščak
Marijan Gotić66
Ivan Horvat34


4A. Liga
11.11.2019. - Chromos
Adrijan Pribičević76
Zdravko Vučković52


6B. Liga
11.11.2019. - Trnje
Miroslav Salaba66
Hesam Qaydi11


7G. Liga
11.11.2019. - Chromos Savica
Krunoslav Šimić66
Saša Zelić31


6C. Liga
11.11.2019. - TK Valdocco
Jure Vrdoljak66
Hrvoje Marušić10


Parovi 3. Liga
10.11.2019. - TK Winner
Plančić / Leko367
Rotim / Rotim635


6F. Liga
10.11.2019. - Trnje
Damir Nazor76
Ivan Rezić62


5F. Liga
10.11.2019. - Trnje
Andrej Adanić66
David Hrvatin42


5B. Liga
10.11.2019. - Trnje
Vjenceslav Vukoja656
Branko Obradov171


1. Liga
10.11.2019. - TK Terra (Veslačka)
Nenad Jakšić66
Vladimir Vučković04


6A. Liga
10.11.2019. - Ponikve
Bruno Kodba627
Oskar Fiuri265


6H. Liga
10.11.2019. - Trnje
Neven Vidmar66
Hrvoje Špes21


5B. Liga
10.11.2019. - Oranice
Nenad Kocmur66
Dražen Barić22


8F. Liga
10.11.2019. - Top Spin
Zinka Matković66
Vice Mandaric01


4B. Liga
10.11.2019. - Rudeš
Daniel Filipčić5610
Karlo Čičić747


Parovi 1. Liga
10.11.2019. - Chromos Savica
Vuletić /Kipčić6311
Šenjug /Bosnar469

Neodigrani susreti




12.07.2019 19:00, 5D. Liga, Maksimir
Franjo Sakmardi - Mate Pešić



VS
1
0


Franjo SakmardiIme i prezimeMate Pešić
71.Ranking115.
1362,30Elo1360,57
21/39 (54%)Omjer9/23 (39%)
11.4.2018.U ligi od3.4.2019.
1959Godina rođenja1992
cmVisina cm
kgTežina kg
Igra rukom
2,00 (50%)Koeficijent2,00 (50%)


Zadnji susret:

5D. Liga
12.07.2019 - Maksimir
Franjo Sakmardi66
Mate Pešić41
Zadnje teme na forumu
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Tražim suigrača za parove
Friendly match!
Loši tereni za igru
Preuzimanje termina
Teniski treneri ZG


Kalendar
Prošlo:

11.11.2019 21:00, 6E. Liga, Oranice
Petar Matić - Domagoj Kriskovic
11.11.2019 21:00, 8D. Liga, Veslačka
Zoran Ranogajec - Matko Gečević
Dolazi:

GDSI12.11.2019 11:00, 7F. Liga, TK Terra (Veslačka)
Šime Lovrić - Saša Smrk H2H

GDSI12.11.2019 17:00, 3B. Liga, Ponikve
Luka Marjanović - Dražen Malbašić H2H

GDSI12.11.2019 20:00, 2B. Liga, Trnje
Slaven Vuletić - Neven Horvatić H2H

GDSI12.11.2019 21:00, Parovi 1. Liga, Oranice
Brkljačić / Vučković - Kovačić /Lautar H2H

GDSI13.11.2019 11:00, 5E. Liga, Chromos
Antonio Šušak - Franjo Sakmardi H2H

GDSI13.11.2019 12:00, 5G. Liga, Oranice
Stefan Arsić - Slaven Bušić H2H

GDSI13.11.2019 19:00, 7E. Liga, Oranice
Nediljko Kovač - Sandro Salopek H2H

GDSI13.11.2019 20:30, 5B. Liga, Top Spin
Matej Šamanić - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI13.11.2019 21:00, 7F. Liga, Oranice
Saša Smrk - Josip Matić H2H

GDSI13.11.2019 21:00, 7D. Liga, Ponikve
Darko Pavić - Seadin Aliti H2H

GDSI13.11.2019 21:00, 6C. Liga, Špansko
Marko Tutek - Hrvoje Marušić H2H

GDSI13.11.2019 21:00, 6D. Liga, Špansko
Goran Bistrički - Ivan Horvat H2H

GDSI14.11.2019 19:00, 5G. Liga, Top Spin
Mate Pešić - Dražen Zrno H2H

GDSI14.11.2019 20:00, 5A. Liga, Ponikve
Marko Kelava - Darko Završak H2H

GDSI14.11.2019 20:00, 6C. Liga, Chromos
Marko Mlinarić - Marko Tutek H2H

GDSI14.11.2019 21:00, 5F. Liga, Mladost
Nenad Čaklović - David Hrvatin H2H

GDSI14.11.2019 21:00, 5B. Liga, Top Spin
Branko Obradov - Matej Šamanić H2H

GDSI14.11.2019 21:00, 3C. Liga, Špansko
Tino Kirin - Marko Lautar H2H

GDSI14.11.2019 21:00, 6G. Liga, Oranice
Ante Sentić - Renata Gašparović H2H

GDSI14.11.2019 21:00, 5A. Liga, Oranice
Renato Knežević - Ivan Šagud H2H

GDSI15.11.2019 10:00, 6A. Liga, Ponikve
Anita Dananić - Borna Micelli H2H

GDSI15.11.2019 19:00, 8B. Liga, Špansko
Bojan Fabris - Filip Lisjak H2H

GDSI15.11.2019 20:00, 7D. Liga, Ponikve
Seadin Aliti - Tomislav Kranjec H2H

GDSI15.11.2019 20:00, 7D. Liga, Trnje
Darko Pavić - Nikolina Barić H2H

GDSI15.11.2019 20:00, 8F. Liga, Top Spin
Hrvoje Bilandžić - Zinka Matković H2H

GDSI15.11.2019 21:00, 8D. Liga, Ponikve
Matko Gečević - Boris Vranešević H2H

GDSI16.11.2019 10:00, 5A. Liga, Špansko
Ivan Šagud - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI16.11.2019 11:00, 4C. Liga, Top Spin
Dominko Blažević - Pave Mudronja H2H

GDSI16.11.2019 11:00, 1. Liga, Trnje
Janko Hranilović - Marko Habuš H2H

GDSI16.11.2019 12:00, 6E. Liga, Oranice
Neven Kulenović - Petar Matić H2H

GDSI16.11.2019 13:00, 7D. Liga, Ponikve
Wonuk Park - Darko Pavić H2H

GDSI16.11.2019 15:00, 5D. Liga, Trnje
Marin Knezović - Marko Pletikosa H2H

GDSI16.11.2019 16:00, 8G. Liga, TK Movens
Božo Kelić - Dario Brkić H2H

GDSI16.11.2019 16:00, 5G. Liga, Velesajam (pav. 6)
Slaven Bušić - Dražen Zrno H2H

GDSI16.11.2019 16:00, 8E. Liga, Špansko
Jelena Pranjić - Luka Bartulović H2H

GDSI16.11.2019 18:00, 6D. Liga, Špansko
Goran Bistrički - Lucija Tadić H2H

GDSI16.11.2019 19:00, 4D. Liga, Trnje
Hrvoje Brlečić - Hrvoje Bursić H2H

GDSI16.11.2019 20:00, 8E. Liga, Trnje
Jakov Ramušćak - Jerko Perleta H2H

GDSI16.11.2019 20:00, 5F. Liga, Trnje
Andrej Adanić - Nenad Čaklović H2H

GDSI17.11.2019 12:00, 7H. Liga, Trnje
Igor Čuk - Matias Dragičević H2H

GDSI17.11.2019 13:00, 3C. Liga, Trnje
Tino Kirin - Tomislav Đapić H2H

GDSI17.11.2019 15:00, 1. Liga, Top Spin
Nenad Jakšić - Goran Kovačić H2H

GDSI17.11.2019 17:00, 8F. Liga, Trnje
Ivo-Dino Hrga - Zinka Matković H2H

GDSI17.11.2019 18:00, Parovi 4. Liga, Oranice
Matić / Furjan - Kožul / Borović H2H

GDSI17.11.2019 18:00, 8F. Liga, Ponikve
Vice Mandaric - Hrvoje Bilandžić H2H

GDSI17.11.2019 18:00, 7H. Liga, Trnje
Mario Kelečić - Matias Dragičević H2H

GDSI17.11.2019 20:00, 7D. Liga, Špansko
Tomislav Kranjec - Wonuk Park H2H

GDSI17.11.2019 20:00, 8G. Liga, San Spin
Matej Kuraja - Božo Kelić H2H

GDSI17.11.2019 20:00, 5B. Liga, Oranice
Dražen Barić - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI18.11.2019 20:00, Parovi 4. Liga, Ponikve
Završak /Završak - Matić / Furjan H2H

GDSI18.11.2019 21:00, 5A. Liga, Oranice
Marko Kelava - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI18.11.2019 21:00, 1. Liga, Chromos Savica
Luka Dobrović - Vladimir Vučković H2H

GDSI19.11.2019 21:00, 1. Liga, Oranice
Goran Kovačić - Luka Dobrović H2H

GDSI20.11.2019 17:30, 6A. Liga, Ponikve
Anita Dananić - Ana Maria Markesic H2H

GDSI21.11.2019 20:00, 5A. Liga, Ponikve
Krunoslav Lovrić - Darko Završak H2H

GDSI21.11.2019 21:00, 1. Liga, Oranice
Marko Habuš - Luka Dobrović H2H

GDSI23.11.2019 12:00, Parovi 2. Liga, Trnje
Pavić / Majstorović - Jakšić / Ozimec H2H

GDSI23.11.2019 12:00, Parovi 4. Liga, Oranice
Adanić / Šipušić - Matić / Furjan H2H

GDSI24.11.2019 16:00, 6E. Liga, Oranice
Petar Matić - Ivor Zidarić H2H

GDSI24.11.2019 19:00, Parovi 2. Liga, Chromos Savica
Mačkić / Budinčević - Pavić / Majstorović H2H

Administracija27.11.2019.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

Administracija29.11.2019.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI30.11.2019 16:00, 8B. Liga, kod Kutije Šibica
Dragan Čičak - Zoran Bohaček H2H

Administracija30.11.2019.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

GDSI01.12.2019 16:00, Parovi 1. Liga, Chromos Savica
Vuletić /Kipčić - Kovačić /Lautar H2H

31.12.2019
Kraj sezone 2019/12

ATP News

[RTL Video] Krajan: "Igrači su mi u...
Sjajni Zverev nadigrao Nadala na st...
Franko Škugor novi izbornik repreze...
Pilić: "Termin nije dobar, ovo se n...
Tsitsipas napokon dočekao prvu pobj...
Kutak za kladioničare: Medvedev i N...
Roger Federer loše krenuo u Londonu...
Dodig i Polašek krenuli tijesnim po...
Đoković odradio zagrijavanje protiv...
Jannik Sinner dominantno osvojio na...