Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Nenad Čaklović224:024:66
2. Damir Nazor212:315:224
3. Domagoj Krišković101:210:121
4. Mate Đaković100:23:121
5. Krunoslav Cokol000:00:00


Zadnji rezultati


6F. Liga
20.10.2019. - Trnje
Nenad Čaklović66
Damir Nazor03


2A. Liga
20.10.2019. - Oranice
Marko Habuš6710
Tomislav Brkljačić757


5C. Liga
20.10.2019. - Oranice
Pave Mudronja6610
Marin Knezović478


5D. Liga
20.10.2019. - Ponikve
Marko Pletikosa66
Ivan Milinković22


5E. Liga
20.10.2019. - Oranice
Goran Grubišić66
Stefan Arsić11


8G. Liga
20.10.2019. - Oranice
Krešimir Viduka66
Stipan Spaija41


9A. Liga
20.10.2019. - Trnje
Jelena Pranjić67
Hrvoje Bilandžić06


3B. Liga
20.10.2019. - Mladost
Dejan Fabris66
Stipe Rosandić43


7G. Liga
20.10.2019. - Trnje
Tomislav Jogun66
Zinka Matković12


3A. Liga
20.10.2019. - Veternica
Danijel Ćosić3610
Dražen Malbašić634


7D. Liga
20.10.2019. - Trnje
Sandro Salopek66
Mateo Penava24


2B. Liga
20.10.2019. - Chromos Savica
Goran Kovačić5610
Mario Sermek735


7G. Liga
20.10.2019. - Trnje
Andrej Kalea636
Ivan Renelt364


2B. Liga
20.10.2019. - Chromos
Ognjen Prelog66
Enis Plančić31


7E. Liga
20.10.2019. - Trnje
Petar Matić66
Mladen Hochberger12


8H. Liga
20.10.2019. - Trnje
Mario Zadravec646
Ivan Mijic162


5H. Liga
20.10.2019. - Trnje
Neven Balenović66
Mario Biškup34


5E. Liga
20.10.2019. - Maksimir
Hrvoje Brlečić66
Ivor Zidarić02


6C. Liga
20.10.2019. - Veternica
David Bišić6310
Mate Batinić263


3D. Liga
20.10.2019. - Trnje
Saša Kalac66
Goran Russo31

Neodigrani susreti
Kotizacija
Liga se održava u dva perioda:
Ljetni (travanj - listopad) i
Zimski (studeni - ožujak)

Opcija 1: 150kn za:
- ljetni period (travanj - listopad)
- zimski period (studeni - ožujak).

Opcija 2 (ako se ne plaća cijeli period): 100kn za:
- sljedeći mjesec, pa do kraja perioda
(npr. svibanj - listopad, ili prosinac - ožujak)
 
Opcija 3: 150kn za:
- zadnji mjesec perioda + sljedeći period)
(npr. listopad - ožujak, ili ožujak - listopad)
 
Učenici, redoviti studenti mlađi od 27 godina, nezaposleni i penzioneri:
75 kn cijeli ljetni ili zimski period.

Kotizaciju možete uplatiti na račun: 
 
IBAN:HR4823400091160546844
sa opisom plaćanja: "Kotizacija za ligu, igrač IME PREZIME"

Kotizacija mora biti uplaćena barem 4 dana prije početka nove sezone, kako bi na vrijeme bila vidljiva na računu.

Primjer uplatnice internet bankarstva.


NOVO!

Uplatite kotizaciju skeniranjem 2D barkoda 

 

 

Objavljeno: 28.9.2018. (Danko Greiner)




Zadnje teme na forumu
Friendly match!
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Preuzimanje termina
Teniski treneri ZG
Sve i svašta
Head Radical Pro 2018


Kalendar
Prošlo:

20.10.2019 20:00, 5B. Liga, Špansko
Marko Periša - Nenad Kocmur
20.10.2019 20:00, 6F. Liga, Trnje
Nenad Čaklović - Damir Nazor
Dolazi:

GDSI21.10.2019 16:00, 3C. Liga, Trnje
Toni Ninčević - Ivan Soldo H2H

GDSI21.10.2019 18:00, 8G. Liga, Trnje
Krešimir Viduka - Kruno Bukovec H2H

GDSI21.10.2019 18:00, 6F. Liga, Maksimir
Domagoj Krišković - Mate Đaković H2H

GDSI21.10.2019 20:00, 5E. Liga, TK Travnjak
David Hrvatin - Goran Grubišić H2H

GDSI21.10.2019 20:00, 6B. Liga, Špansko
Davorin Tadić - Krešo Vrček H2H

GDSI21.10.2019 20:00, 4A. Liga, Chromos
Danko Greiner - Robert Črnigoj H2H

GDSI21.10.2019 20:30, 1. Liga, Chromos Savica
Luka Dobrović - Kristijan Petrinić H2H

GDSI22.10.2019 10:00, 5F. Liga, Trnje
Šimun Rotim - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI22.10.2019 14:00, 3A. Liga, Trnje
Danijel Ćosić - Miro Smiljanic H2H

GDSI22.10.2019 15:00, 3C. Liga, Mladost
Toni Ninčević - Nino Gugić H2H

GDSI22.10.2019 18:00, 5B. Liga, Mladost
Miroslav Barišić - Ivan Rotim H2H

GDSI22.10.2019 19:30, 9A. Liga, Chromos
Boris Vranešević - Hrvoje Bilandžić H2H

GDSI22.10.2019 20:00, 6G. Liga, Mladost
Luka Božić - Dražen Zrno H2H

GDSI22.10.2019 20:00, 6D. Liga, Trnje
Aleksandar Radojčić - Roni Puž H2H

GDSI22.10.2019 20:30, 6C. Liga, Špansko
Tihomir Zirdum - Mate Batinić H2H

GDSI22.10.2019 21:00, 2B. Liga, Oranice
Goran Kovačić - Enis Plančić H2H

GDSI23.10.2019 09:30, 7C. Liga, Trnje
Nikolina Barić - Dino Rakipović H2H

GDSI23.10.2019 16:00, 8B. Liga, Staro Trnje
Ivan Hrvoje Maljković - Tomislav Markač H2H

GDSI23.10.2019 18:00, 4A. Liga, Mladost
Robert Črnigoj - Matej Šamanić H2H

GDSI23.10.2019 19:00, 3D. Liga, Trnje
Edo Krmpotić - Goran Russo H2H

GDSI23.10.2019 19:00, 8B. Liga, Top Spin
Alen Galavić - Miroslav Pašagić H2H

GDSI24.10.2019 18:00, 3C. Liga, TK Travnjak
Toni Ninčević - Neven Horvatić H2H

GDSI24.10.2019 18:30, Parovi 3. Liga, Jazbina
Fiket / Petrinić - Krišković / Račić H2H

GDSI24.10.2019 21:00, Parovi 1. Liga, Oranice
Kovačić /Lautar - Labaš /Kalac H2H

GDSI24.10.2019 21:00, 8D. Liga, Ponikve
Darko Pavić - Jerko Perleta H2H

GDSI24.10.2019 21:00, 9A. Liga, Velesajam (pav. 6)
Damir Jurić - Hrvoje Bilandžić H2H

GDSI26.10.2019 11:00, 8F. Liga, Tk Prečko
Eduard Kožul - Josip Seidl H2H

GDSI26.10.2019 15:30, 4C. Liga, Trnje
Goran Kušec - Marko Lautar H2H

GDSI26.10.2019 16:00, 7E. Liga, Oranice
Filip Badanjak - Petar Matić H2H

Administracija28.10.2019.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

Administracija30.10.2019.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

Administracija31.10.2019.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

30.11.2019
Kraj sezone 2019/11

ATP News

Duje Ajduković do prve titule u kar...
Ipak bez titule: Mate Pavić i Bruno...
Kutak za kladioničare: Liverpool go...
Marin Čilić nije uspio: Rus Andrej ...
Sjajni Pavić i Soares svladali prve...
Tipsarević poražen u Stockholmu na ...
Kutak za kladioničare: Čilić traži ...
Tara Wurth dogurala do polufinala t...
[RTL Video] Nova hrvatska teniska n...
Marin Čilić nakon velike borbe izbo...