Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Matej Šamanić448:145:2312
2. Jurica Janeš325:234:197
3. Marko Golem324:229:217
4. Filip Lažnjak300:617:383
5. Ivan Šagud300:612:363


Zadnji rezultati


4B. Liga
3.3.2021. - kod Kutije Šibica
Matej Šamanić66
Ivan Šagud23


1. Liga
3.3.2021. - Ponikve
Ivan Glad6610
Vedran Fak746


5H. Liga
3.3.2021. - Concordia
Duško Govorko4610
Nenad Čaklović627


5D. Liga
3.3.2021. - Triumph
Ivan Hrvoje Maljković3610
Filip Lisjak648


Parovi 6. Liga
3.3.2021. - Mladost - Akademičar
Rosandić / Filipčić466
Durlen / Zlački620


3C. Liga
3.3.2021. - Concordia
Saša Stanić66
Hrvoje Špes20


Parovi 4. Liga
3.3.2021. - Chromos Savica
Vuletić /Kipčić66
Turković / Horvatić43


3D. Liga
3.3.2021. - Špansko
Bruno Lukić66
Dalibor Poplaša32


5A. Liga
3.3.2021. - CHROMOS
Marin Popović6410
Slaven Bušić468


7H. Liga
3.3.2021. - kod Kutije Šibica
Ivan Delač66
Nediljko Kovač20


6F. Liga
3.3.2021. - Ponikve
Darko Pavić66
Vladimir Benić01


8A. Liga
2.3.2021. - kod Kutije Šibica
Domagoj Šušković66
Tin Marić01


Parovi 3. Liga
2.3.2021. - Ponikve
Krišković / Račić636
Marković /Vidović362


7D. Liga
2.3.2021. - kod Kutije Šibica
Matej Mihelec6610
Alen Hlevnjak273


5G. Liga
2.3.2021. - Concordia
Martin Sertić6211
Kristian Vuksanović469


8G. Liga
2.3.2021. - Triumph
Ivan Cutvarić66
Martin Jalžabetić41


7F. Liga
2.3.2021. - Concordia
Emil Krznarić666
Tomislav Polić373


1. Liga
2.3.2021. - Oranice
Janko Hranilović5610
Goran Kovačić745


3D. Liga
2.3.2021. - Oranice
Dario Vrbaslija66
Daniel Filipčić32


2A. Liga
2.3.2021. - Trnje
Kristijan Petrinić4610
Ivan Leskovar645

Neodigrani susreti
Ženska tenis liga

 

Pokrenuta je inicijativa za pokretanje ženske tenis lige.
Prvi korak nam je prikupljanje prijava, pa ćemo na osnovu toga odlučiti što/kako dalje.
Pravila i principi odigravanja jednaki su kao i za postojeću GDSI ligu.
Molim zainteresirane da se jave, a i sve igrače da prošire vijest.
Početak očekujemo u travnju 2021.
Za sva ostala pitanja slobodno nas kontaktirajte.
 
Objavljeno: 15.2.2021. (Danko Greiner)




Zadnje teme na forumu
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Friendly match!
Komentari susreta
GDSI Discord
Sve i svašta
Elo rating


Kalendar
Prošlo:

03.03.2021 21:00, 5D. Liga, Triumph
Ivan Hrvoje Maljković - Filip Lisjak
03.03.2021 21:00, 5H. Liga, Concordia
Duško Govorko - Nenad Čaklović
Dolazi:

GDSI04.03.2021 11:00, 5D. Liga, Triumph
Domagoj Krišković - Filip Lisjak H2H

GDSI04.03.2021 12:00, 7F. Liga, Oranice
Fran Krsto Šercar - Jure Marić H2H

GDSI04.03.2021 13:00, 3C. Liga, Concordia
Saša Stanić - Gorki Bratim H2H

GDSI04.03.2021 17:00, 8D. Liga, Tolić
Zoran Bohaček - Davor Mihaljević H2H

GDSI04.03.2021 20:00, Parovi 7. Liga, Concordia
Čaklović /Martinović - Dragičević / Ranogajec H2H

GDSI04.03.2021 20:00, 4C. Liga, Oranice
Domagoj Nosić - Nenad Kocmur H2H

GDSI04.03.2021 21:00, 6E. Liga, TK Špansko
Mateo Horvat - Zlatko Brbić H2H

GDSI04.03.2021 21:00, 6D. Liga, Ponikve
Branko Obradov - Josip Matić H2H

GDSI05.03.2021 12:00, Parovi 7. Liga, kod Kutije Šibica
Dragičević / Ranogajec - Lušić /Pavlin H2H

GDSI05.03.2021 12:00, PRIJATELJSKA, Špansko
Ivan Vujnović - Fran Krsto Šercar H2H

GDSI05.03.2021 15:00, 8E. Liga, Concordia
Tomislav Guja - Dejan Marendić H2H

GDSI05.03.2021 17:00, 7F. Liga, Concordia
Emil Krznarić - Jure Marić H2H

GDSI05.03.2021 18:00, 5B. Liga, Trnje
Hrvoje Bursić - Alen Crnjac H2H

GDSI05.03.2021 19:00, 4D. Liga, Top Spin
Alen Galavić - Robert Crneković H2H

GDSI05.03.2021 20:00, 4A. Liga, Ponikve
Željko Samodol - Goran Kvasina H2H

GDSI05.03.2021 20:00, 5A. Liga, Ponikve
Marko Periša - Slaven Bušić H2H

GDSI05.03.2021 20:00, 2A. Liga, Concordia
Helen Starešinić - Marko Habuš H2H

GDSI05.03.2021 20:00, 7B. Liga, Velesajam (pav. 6)
Ivan Lekšić - Davor Kalanj H2H

GDSI05.03.2021 21:00, 6A. Liga, Špansko
Tomislav Prodanović - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI05.03.2021 21:00, 5G. Liga, Oranice
Krunoslav Lovrić - Kristian Vuksanović H2H

GDSI05.03.2021 21:00, 8G. Liga, Špansko
Boris Vranešević - Ivan Cutvarić H2H

GDSI06.03.2021 08:00, PRIJATELJSKA, Oranice
Tomislav Polić - Zoran Brajković H2H

GDSI06.03.2021 10:00, 9B. Liga, Ponikve
Kristijan Pongrac - Luka Šmalcelj H2H

GDSI06.03.2021 10:00, 2A. Liga, Ponikve
Helen Starešinić - Kristijan Petrinić H2H

GDSI06.03.2021 12:00, 4B. Liga, Top Spin
Marko Golem - Jurica Janeš H2H

GDSI06.03.2021 12:00, 9B. Liga, kod Kutije Šibica
Maja Baumschabel - Dragan Čičak H2H

GDSI06.03.2021 12:00, 5F. Liga, Tenis centar Tolić
Josip Škof - Dražen Zrno H2H

GDSI06.03.2021 12:00, 7E. Liga, TK Movens
Tomislav Kranjec - Jerko Perleta H2H

GDSI06.03.2021 13:00, 8H. Liga, Špansko
Antonio Franković - Marin Garković H2H

GDSI06.03.2021 13:00, 3D. Liga, Oranice
Dalibor Poplaša - Tino Kirin H2H

GDSI06.03.2021 14:00, 4D. Liga, Ponikve
Filip Sinković - Robert Crneković H2H

GDSI06.03.2021 14:00, 5G. Liga, Movens
Danijel Lijović - Kristian Vuksanović H2H

GDSI06.03.2021 14:00, 8G. Liga, Špansko
Boris Vranešević - Matija Posavec H2H

GDSI06.03.2021 16:00, 6H. Liga, Špansko
Moris Čavić - Marijan Stričević H2H

GDSI06.03.2021 16:00, 4A. Liga, Chromos Savica
Fran Mirtl - Jan Kallay H2H

GDSI06.03.2021 16:00, 9B. Liga, Maksimir
Maja Baumschabel - Luka Šmalcelj H2H

GDSI06.03.2021 16:00, 8D. Liga, Movens
Dejan Ljuština - Zoran Bohaček H2H

GDSI06.03.2021 16:00, 6G. Liga, Top Spin
Domagoj Kriskovic - Noa Veselić H2H

GDSI06.03.2021 16:00, 5A. Liga, Movens
Marin Popović - Marko Mikeš H2H

GDSI06.03.2021 17:00, 8E. Liga, Ponikve
Neven Vidmar - Hrvoje Marušić H2H

GDSI06.03.2021 17:00, 8B. Liga, Špansko
Tin Papišta - Drago Veselčić H2H

GDSI06.03.2021 18:00, 5D. Liga, Triumph
Miroslav Salaba - Domagoj Krišković H2H

GDSI06.03.2021 18:00, 6C. Liga, Oranice
Marko Đurković - Miroslav Barišić H2H

GDSI06.03.2021 18:00, 5B. Liga, Špansko
Edo Krmpotić - Hrvoje Bursić H2H

GDSI06.03.2021 19:00, 6H. Liga, Špansko
Zdenko Mićanović - Davorin Tadić H2H

GDSI06.03.2021 19:00, 6D. Liga, Oranice
Dražen Barić - Josip Matić H2H

GDSI06.03.2021 19:30, 2B. Liga, Trnje
Neven Špehar - Marko Lautar H2H

GDSI06.03.2021 20:00, 7B. Liga, Top Spin
Hesam Qaydi - Alen Alić H2H

GDSI07.03.2021 09:00, 3B. Liga, Ponikve
Vjekoslav Gadanac - Zoran Muhek H2H

GDSI07.03.2021 10:00, 8B. Liga, Špansko
Dario Pavlović - Drago Veselčić H2H

GDSI07.03.2021 10:00, 6G. Liga, Ponikve
Josip Strmečki - Noa Veselić H2H

GDSI07.03.2021 11:00, 4D. Liga, Ponikve
Ivan Milinković - Robert Crneković H2H

GDSI07.03.2021 12:00, 7C. Liga, Rudeš
Ivan Parazajder - Ivan Preis H2H

GDSI07.03.2021 14:00, 4D. Liga, Špansko
Filip Sinković - Mario Valpotić H2H

GDSI07.03.2021 14:00, 2A. Liga, Oranice
Marko Habuš - Kristijan Petrinić H2H

GDSI07.03.2021 15:00, 2A. Liga, Concordia
Helen Starešinić - Ivan Leskovar H2H

GDSI07.03.2021 16:00, 5A. Liga, kod Kutije Šibica
Marko Periša - Ivan Šerić H2H

GDSI07.03.2021 16:00, 1. Liga, Oranice
Goran Kovačić - Vladimir Vučković H2H

GDSI07.03.2021 16:00, 5B. Liga, Špansko
Edo Krmpotić - Marin Zenić H2H

GDSI07.03.2021 18:00, 9B. Liga, Špansko
Vice Mandaric - Maja Baumschabel H2H

GDSI07.03.2021 20:00, 5F. Liga, Špansko
Josip Škof - Miro Smiljanic H2H

GDSI07.03.2021 21:00, 3A. Liga, Trnje
Nikola Bekavac - Benjamin Rukljač H2H

07.03.2021
Kraj sezone 2021/02

GDSI09.03.2021 21:00, PRIJATELJSKA, Triumph
Damir Jurić - Marin Garković H2H

ATP News