Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Domagoj Šušković336:134:169
2. Luka Bartulović312:423:275
3. Marin Milina213:220:134
4. Marko Pavić212:217:174
5. Slaven Tomić300:69:363
6. Igor Čuk112:012:63


Zadnji rezultati


8A. Liga
20.10.2020. - Maksimir
Marin Milina66
Slaven Tomić21


4B. Liga
20.10.2020. - Trnje
Ivan Matić66
Danko Greiner44


7H. Liga
20.10.2020. - Ponikve
Marijan Stričević76
Saša Marković53


Parovi 7. Liga
20.10.2020. - Staro Trnje
Kodba / Špes66
Dragičević / Ranogajec12


7A. Liga
20.10.2020. - Oranice
Ignacio Sanz66
Davorin Tadić14


7B. Liga
20.10.2020. - Staro Trnje
Branko Obradov1710
Tom Jasak668


9C. Liga
20.10.2020. - Mladost
Dražen Martinović66
Bojan Grgić00


8E. Liga
20.10.2020. - Maksimir
Mateo Horvat66
Zoran Bohaček10


6D. Liga
20.10.2020. - Mladost
Dražen Barić66
Josip Matić21


7F. Liga
20.10.2020. - Trnje
Sandro Salopek66
Dinka Dumičić14


6B. Liga
20.10.2020. - Staro Trnje
Filip Lisjak6410
Davorin Pančić463


8D. Liga
19.10.2020. - Staro Trnje
Katarina Ivić66
Jerko Perleta23


6C. Liga
19.10.2020. - Ponikve
Matej Šamanić76
Robert Krajačić54


6A. Liga
19.10.2020. - Staro Trnje
Eugen Plenča1610
Aleksandar Radojčić621


4D. Liga
19.10.2020. - Staro Trnje
Marko Šutalo76
Darko Završak54


7F. Liga
19.10.2020. - Staro Trnje
Nikolina Barić4611
Sebastijan Zelić629


4D. Liga
19.10.2020. - TK Travnjak
Tihomir Turković67
Tino Kirin35


8G. Liga
19.10.2020. - Veternica
Fran Krsto Šercar66
Krešimir Viduka43


3C. Liga
19.10.2020. - Mladost
Saša Stanić66
Marko Galić22


7D. Liga
19.10.2020. - Mladost
Dario Kolarević66
Merritt Štimac03

Neodigrani susreti
Winter is coming 2020/2021
Tenisačice i tenisači,
pozivam vas da se prijavite za zimski period tenis lige (1.11.2020 - 31.3.2021).
 
Prijava se vrši uplatom kotizacije.
Podsjetnik: obavezna je slika profila, pa ako ju još niste poslali molim vas da to učinite.
 
Krajnji rok za prijave: 28.10.2020.
 
AKCIJA - AKCIJA - AKCIJA - AKCIJA - AKCIJA - AKCIJA 
Za igrače koji uplate putem bar koda do 16.10.2019 - kotizacija 100kn
 
Podsjetnik:
Lige za studeni 2020 se rade uobičajeno, dakle po plasmanu iz listopada 2020.
Ne radi se reset. Reset se radi samo na početku ljetnog perioda (1.4. svake godine).
 
Igrači koji su već uplatili, automatski su prijavljeni.
Svoj status možete provjeriti ovdje.
Trenutno prijavljenih igrača: 216

 

Objavljeno: 16.10.2020. (Danko Greiner)




Zadnje teme na forumu
Prijateljski mečevi parova
Koliko ima terena u Zagrebu
Friendly match!
Komentari susreta
Where2Play?
Loši tereni za igru


Kalendar
Prošlo:

20.10.2020 21:00, 2A. Liga, Oranice
Goran Kovačić - Kristijan Petrinić
20.10.2020 21:00, 7H. Liga, Ponikve
Marijan Stričević - Saša Marković
Dolazi:

GDSI21.10.2020 10:00, 7C. Liga, Ponikve
Anita Dananić - Nediljko Kovač H2H

GDSI21.10.2020 12:00, 2B. Liga, Trnje
Luka Lemić - Marko Habuš H2H

GDSI21.10.2020 15:00, 6D. Liga, Mladost
Dražen Barić - Marijan Gotić H2H

GDSI21.10.2020 16:00, 8D. Liga, Staro Trnje
Jerko Perleta - Filip Gvardijan H2H

GDSI21.10.2020 17:00, 5A. Liga, Chromos
Franjo Sakmardi - Dejan Fabris H2H

GDSI21.10.2020 17:00, 8A. Liga, Tk Građanski
Marin Milina - Luka Bartulović H2H

GDSI21.10.2020 18:00, 9C. Liga, Mladost
Dražen Martinović - Nino Stančić Vidrač H2H

GDSI21.10.2020 18:00, 7B. Liga, Staro Trnje
Tom Jasak - Marijan Lovrinić H2H

GDSI21.10.2020 19:00, 3D. Liga, Trnje
Dario Krišković - Goran Russo H2H

GDSI21.10.2020 19:00, 3C. Liga, Mladost
Tin Herenčić - Stipe Rosandić H2H

GDSI21.10.2020 19:00, 7C. Liga, Concordia
Darko Pavić - Emil Krznarić H2H

GDSI21.10.2020 19:00, Parovi 2. Liga, Maksimir
Brkljačić / Vučković - Lautar / Škrgatić H2H

GDSI21.10.2020 20:00, PRIJATELJSKA, Staro Trnje
David Hrvatin - Marin Knezović H2H

GDSI21.10.2020 20:00, 7G. Liga, Velesajam (pav. 6)
Hesam Qaydi - Hrvoje Dorotić H2H

GDSI21.10.2020 20:00, Parovi 4. Liga, Ponikve
Turković / Capek - Horvatić / Janković H2H

GDSI21.10.2020 20:30, 1. Liga, Ponikve
Ivan Glad - Vedran Fak H2H

GDSI21.10.2020 21:00, 6H. Liga, Špansko
Filip Sinković - Marko Tutek H2H

GDSI22.10.2020 10:00, 7F. Liga, Tolić
Sebastijan Zelić - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI22.10.2020 13:00, 7A. Liga, Top Ten Prečko
Drago Veselčić - Josip Seidl H2H

GDSI22.10.2020 15:00, 6F. Liga, Staro Trnje
Domagoj Tomec - Dean Bertoncelj H2H

GDSI22.10.2020 16:00, 9B. Liga, Concordia
Vice Mandaric - Hrvoje Poljak H2H

GDSI22.10.2020 17:00, 6A. Liga, Staro Trnje
Eugen Plenča - Hrvoje Glogolja H2H

GDSI22.10.2020 18:00, 8A. Liga, Maksimir
Marko Pavić - Slaven Tomić H2H

GDSI22.10.2020 18:00, 4D. Liga, Tenis centar Tolić
Darko Završak - Tino Kirin H2H

GDSI22.10.2020 18:00, 5H. Liga, Maksimir
Ivan Novko - Nenad Čaklović H2H

GDSI22.10.2020 18:00, 9A. Liga, Maksimir
Ivan Pušić - Luka Šmalcelj H2H

GDSI22.10.2020 18:00, 6B. Liga, Staro Trnje
Ivan Lekšić - Ivan Divić H2H

GDSI22.10.2020 19:00, 6C. Liga, Lanište
Lovro Metlikovec - Luka Božić H2H

GDSI22.10.2020 19:00, 8H. Liga, Veternica
Fehim Alić - Dragan Čičak H2H

GDSI22.10.2020 19:00, 8F. Liga, Oranice
Mile Varivoda - Ivan Gjurgjan H2H

GDSI22.10.2020 20:00, 2A. Liga, Concordia
Luka Dobrović - Saša Kalac H2H

GDSI22.10.2020 21:00, 7A. Liga, Oranice
Alen Hlevnjak - Davorin Tadić H2H

GDSI22.10.2020 21:00, 6G. Liga, Špansko
Goran Šimunović - Mate Batinić H2H

GDSI22.10.2020 21:00, 6E. Liga, Ponikve
Zoran Ranogajec - Neven Vidmar H2H

GDSI22.10.2020 21:30, 5A. Liga, Trnje
Dejan Fabris - Petar Matić H2H

GDSI23.10.2020 13:00, 7F. Liga, Staro Trnje
Sandro Salopek - Sebastijan Zelić H2H

GDSI23.10.2020 15:00, 7D. Liga, Rudeš
Lucijan Matanović - Merritt Štimac H2H

GDSI23.10.2020 16:00, 7F. Liga, Staro Trnje
Dinka Dumičić - Mateo Čukman H2H

GDSI23.10.2020 17:00, 3A. Liga, Trnje
Deni Tomljanović - Luka Marjanović H2H

GDSI23.10.2020 19:30, 7F. Liga, Trnje
Krešimir Jantoljak - Nikolina Barić H2H

GDSI23.10.2020 20:00, 5H. Liga, Concordia
Tihomir Grbac - Nenad Čaklović H2H

GDSI24.10.2020 09:00, 8C. Liga, Ravnice
Mario Samardžić - Adam Landeka H2H

GDSI24.10.2020 09:00, 6F. Liga, TK Winner
Danijel Lijović - Denis Rački H2H

GDSI24.10.2020 09:30, 4A. Liga, SK Stars Samobor
Davor Mrzak - Frane Slišković H2H

GDSI24.10.2020 10:00, 7H. Liga, Rudeš
Davor Ivezić - Saša Marković H2H

GDSI24.10.2020 11:00, 8D. Liga, Špansko
Filip Gvardijan - Saša Polojac H2H

GDSI24.10.2020 11:00, 7H. Liga, Chromos
Tomislav Prodanović - Marijan Stričević H2H

GDSI24.10.2020 12:00, 1. Liga, Top Spin
Vladimir Vučković - Nikola Čolak H2H

GDSI24.10.2020 13:00, 4C. Liga, Špansko
Vjekoslav Gadanac - Danijel Sočanac H2H

GDSI24.10.2020 15:00, 3B. Liga, Top Spin
Mario Sermek - Ivan Fiket H2H

GDSI24.10.2020 16:00, 7F. Liga, Maksimir
Mateo Čukman - Sandro Salopek H2H

GDSI24.10.2020 16:00, 6C. Liga, Top Spin
Lovro Metlikovec - Matej Šamanić H2H

GDSI25.10.2020 10:00, 6C. Liga, Lanište
Lovro Metlikovec - Marko Đurković H2H

GDSI25.10.2020 11:00, 2B. Liga, Špansko
Neven Špehar - Ivan Cerinski H2H

GDSI25.10.2020 12:00, 6E. Liga, Ponikve
Zoran Ranogajec - Vedran Majtanić H2H

GDSI25.10.2020 12:30, 1. Liga, Prince
Vladimir Vučković - Vedran Fak H2H

GDSI25.10.2020 13:00, 8A. Liga, Ponikve
Domagoj Šušković - Igor Čuk H2H

GDSI25.10.2020 13:00, 3B. Liga, Top Spin
Nenad Jakšić - Helen Starešinić H2H

GDSI25.10.2020 15:00, 6D. Liga, Mladost
Ivan Hrvoje Maljković - Marijan Gotić H2H

GDSI25.10.2020 15:00, 5A. Liga, Trnje
Petar Matić - Franjo Sakmardi H2H

GDSI25.10.2020 17:00, 6G. Liga, Špansko
Stjepan Mesarov - Mate Batinić H2H

GDSI25.10.2020 19:00, 8H. Liga, Špansko
Jelena Pranjić - Luka Frković H2H

GDSI25.10.2020 20:00, Parovi 4. Liga, Trnje
Horvatić / Janković - Pavić / Knežević H2H

GDSI25.10.2020 21:00, 6A. Liga, Trnje
Goran Mir - Andrej Adanić H2H

GDSI26.10.2020 16:00, 4C. Liga, Ponikve
Vjekoslav Gadanac - Ivan Milinković H2H

GDSI26.10.2020 18:00, 6E. Liga, Ponikve
Zoran Ranogajec - Karlo Fantoni H2H

GDSI26.10.2020 20:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Goran Fistanić H2H

GDSI26.10.2020 21:00, 8F. Liga, Top Spin
Ivan Gjurgjan - Mihael Trkulja H2H

GDSI26.10.2020 21:00, 8F. Liga, Špansko
Mile Varivoda - Tomislav Polić H2H

GDSI27.10.2020 21:00, Parovi 1. Liga, TK Trešnjevka
Jakšić / Ozimec - Fiket / Petrinić H2H

Administracija28.10.2020.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI28.10.2020 18:00, 4C. Liga, Ponikve
Domagoj Nosić - Ivan Milinković H2H

GDSI28.10.2020 20:00, 4A. Liga, Ponikve
Neven Horvatić - Bojan Poturica H2H

Administracija30.10.2020.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI30.10.2020 12:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Lovro Metlikovec H2H

GDSI30.10.2020 17:00, 2A. Liga, Trnje
Vlado Suša - Luka Dobrović H2H

Administracija31.10.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.10.2020
Kraj sezone 2020/10

ATP News