Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Katarina Ivić437:245:2310
2. Mate Jakelić424:528:408
3. Filip Gvardijan324:233:25**7
4. Branislav Rubčić324:326:247
5. Jerko Perleta313:525:265
6. Saša Polojac301:616:353

** Bolji u međusobnom susretu



Zadnji rezultati


8D. Liga
19.10.2020. - Staro Trnje
Katarina Ivić66
Jerko Perleta23


6C. Liga
19.10.2020. - Ponikve
Matej Šamanić76
Robert Krajačić54


6A. Liga
19.10.2020. - Staro Trnje
Eugen Plenča1610
Aleksandar Radojčić621


4D. Liga
19.10.2020. - Staro Trnje
Marko Šutalo76
Darko Završak54


7F. Liga
19.10.2020. - Staro Trnje
Nikolina Barić4611
Sebastijan Zelić629


4D. Liga
19.10.2020. - TK Travnjak
Tihomir Turković67
Tino Kirin35


8G. Liga
19.10.2020. - Veternica
Fran Krsto Šercar66
Krešimir Viduka43


3C. Liga
19.10.2020. - Mladost
Saša Stanić66
Marko Galić22


7D. Liga
19.10.2020. - Mladost
Dario Kolarević66
Merritt Štimac03


6E. Liga
19.10.2020. - Concordia
Matija Trupković5613
Zoran Ranogajec7311


8F. Liga
19.10.2020. - Mladost
Mile Varivoda66
Mihael Trkulja43


6B. Liga
19.10.2020. - Maksimir
Tihomir Smuđ76
Filip Lisjak52


5E. Liga
19.10.2020. - TK Travnjak
Gorki Bratim66
Dražen Zrno31


2A. Liga
19.10.2020. - Staro Trnje
Ivan Leskovar66
Saša Kalac10


4B. Liga
19.10.2020. - Oranice
Pave Mudronja66
Tomislav Trtanj31


8E. Liga
18.10.2020. - Concordia
Mladen Hochberger66
Zoran Bohaček34


Parovi 7. Liga
18.10.2020. - Ponikve
Čaklović /Martinović76
Dragičević / Ranogajec63


5A. Liga
18.10.2020. - Špansko
Miroslav Barišić76
Filip Pavić63


8F. Liga
18.10.2020. - Trnje
Dario Brkić66
Tomislav Polić01


8D. Liga
18.10.2020. - Triumph
Mate Jakelić76
Saša Polojac50

Neodigrani susreti
Kraj sezone 2020/09

Čestitke pobjednicima liga:

 
1. Liga: Ivan Glad
2A. Liga: Nikola Čolak
2B. Liga: Vedran Fak
3A. Liga: Vlado Suša
3B. Liga: Kristijan Petrinić
3C. Liga: Marko Habuš
3D. Liga: Ivan Cerinski
4A. Liga: Marko Lautar
4B. Liga: Helen Starešinić
4C. Liga: Tin Herenčić
4D. Liga: Ivan Soldo
5A. Liga: Bojan Poturica
5B. Liga: Hrvoje Špes
5C. Liga: Josip Juranek
5D. Liga: Ivan Matić
5E. Liga: Ivan Milinković
5F. Liga: Domagoj Nosić
5G. Liga: Marko Šutalo
5H. Liga: Darko Završak
6A. Liga: Petar Matić
6B. Liga: Daniel Strihić
6C. Liga: Ivica Šantek
6D. Liga: Alen Galavić
6E. Liga: David Hrvatin
6F. Liga: Nenad Kocmur
6G. Liga: Domagoj Krišković
6H. Liga: Miroslav Salaba
 
7A. Liga: Eugen Plenča
7B. Liga: Filip Lisjak
7C. Liga: Lovro Metlikovec
7D. Liga: Ivan Hrvoje Maljković
7E. Liga: Matija Trupković
7F. Liga: Dean Bertoncelj
7G. Liga: Stjepan Mesarov
7H. Liga: Alen Alić
8A. Liga: Alen Hlevnjak
8B. Liga: Mislav Korak
8C. Liga: Emil Krznarić
8D. Liga: Ivan Vujnović
8E. Liga: Ivan Cutvarić
8F. Liga: Nikolina Barić
8G. Liga: Mate Đaković
8H. Liga: Tomislav Prodanović
9A. Liga: Damir Županić
9B. Liga: Stipe Buljan
9C. Liga: Matija Svedrović
 

 

Odigranost po tjednima
31.8.2020. - 7.9.2020.  (85)
8.9.2020. - 15.9.2020.  (131)
16.9.2020. - 23.9.2020.  (131)
24.9.2020. - 30.9.2020.  (149)

Khm, khm, malo čekamo zadnji tjedan za odigravanje? surprise


 

Odigranost po lokacijama (top 10)
Trnje  (90)
Staro Trnje  (58)
Mladost  (51)
Oranice  (31)
Špansko  (30)
Concordia  (29)
Veternica  (24)
Maksimir  (22)
Ravnice  (19)
Chromos  (18)

Where2Play u akciji, pomaci na rang ljestvici lokacija.

Još malo grafova za ljubitelje statistike.
 
Zbog velikog broja igrača koji su se vratili i značajnog broja novih igrača, dosta liga ima 6 igrača, zato vas molim da na vrijeme planirate svoje susrete.
 
Uz dramatične rasplete liga, uzbudljivo je bilo u utrci zamrzaviača i odmrzivača + novih igrača.
Nevjerojatna igra brojeva donijela je 36 zamrzavanja, 19 povratnika i 18 novih igrača, što je rezultiralo ukupnim brojem i novim rekordom od 255 igrača!
Dobro nam došli!
 
Iz dobro obavještenih izvora, dobio sam informaciju, da se konkurencija infiltrirala u naše redove, zato pozivam na oprez.
O detaljima ne mogu javno, samo ću diskretno ukazati na ovu stranicu: Tenis klub Trokut
 
Nove lige su napravljene,  obavezno pošaljite mail igračime svoje lige i sretno svima!
Objavljeno: 1.10.2020. (Danko Greiner)




Zadnje teme na forumu
Koliko ima terena u Zagrebu
Friendly match!
Komentari susreta
Where2Play?
Loši tereni za igru
Tenis sutra ujutro


Kalendar
Prošlo:

19.10.2020 20:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Matej Šamanić
19.10.2020 21:00, 8F. Liga, Top Spin
Ivan Gjurgjan - Dario Brkić
Dolazi:

GDSI20.10.2020 11:00, 6B. Liga, Trnje
Davorin Pančić - Filip Lisjak H2H

GDSI20.10.2020 12:00, 7F. Liga, Trnje
Dinka Dumičić - Sandro Salopek H2H

GDSI20.10.2020 16:00, 6D. Liga, Trnje
Dražen Barić - Josip Matić H2H

GDSI20.10.2020 17:00, 8A. Liga, Maksimir
Marin Milina - Slaven Tomić H2H

GDSI20.10.2020 17:00, 8E. Liga, Maksimir
Zoran Bohaček - Mateo Horvat H2H

GDSI20.10.2020 18:00, 9C. Liga, Mladost
Bojan Grgić - Dražen Martinović H2H

GDSI20.10.2020 18:00, 5C. Liga, TC Rudeš
Marko Mlinarić - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI20.10.2020 19:00, 7A. Liga, Oranice
Davorin Tadić - Ignacio Sanz H2H

GDSI20.10.2020 20:00, 4B. Liga, Trnje
Danko Greiner - Ivan Matić H2H

GDSI20.10.2020 21:00, 2A. Liga, Oranice
Goran Kovačić - Kristijan Petrinić H2H

GDSI21.10.2020 10:00, 7C. Liga, Ponikve
Anita Dananić - Nediljko Kovač H2H

GDSI21.10.2020 12:00, 2B. Liga, Trnje
Luka Lemić - Marko Habuš H2H

GDSI21.10.2020 15:00, 6D. Liga, Mladost
Dražen Barić - Marijan Gotić H2H

GDSI21.10.2020 16:00, 8D. Liga, Staro Trnje
Jerko Perleta - Filip Gvardijan H2H

GDSI21.10.2020 17:00, 5A. Liga, Chromos
Franjo Sakmardi - Dejan Fabris H2H

GDSI21.10.2020 17:00, 8A. Liga, Tk Građanski
Marin Milina - Luka Bartulović H2H

GDSI21.10.2020 18:00, 9C. Liga, Mladost
Dražen Martinović - Nino Stančić Vidrač H2H

GDSI21.10.2020 18:00, 7B. Liga, Staro Trnje
Tom Jasak - Marijan Lovrinić H2H

GDSI21.10.2020 19:00, Parovi 2. Liga, Maksimir
Brkljačić / Vučković - Lautar / Škrgatić H2H

GDSI21.10.2020 19:00, 3D. Liga, Trnje
Dario Krišković - Goran Russo H2H

GDSI21.10.2020 19:00, 3C. Liga, Mladost
Tin Herenčić - Stipe Rosandić H2H

GDSI21.10.2020 20:00, PRIJATELJSKA, Staro Trnje
David Hrvatin - Marin Knezović H2H

GDSI21.10.2020 20:00, Parovi 4. Liga, Ponikve
Turković / Capek - Horvatić / Janković H2H

GDSI21.10.2020 20:00, 7G. Liga, Velesajam (pav. 6)
Hesam Qaydi - Hrvoje Dorotić H2H

GDSI21.10.2020 20:30, 1. Liga, Ponikve
Ivan Glad - Vedran Fak H2H

GDSI21.10.2020 21:00, 6H. Liga, Špansko
Filip Sinković - Marko Tutek H2H

GDSI22.10.2020 13:00, 7A. Liga, Top Ten Prečko
Drago Veselčić - Josip Seidl H2H

GDSI22.10.2020 15:00, 6F. Liga, Staro Trnje
Domagoj Tomec - Dean Bertoncelj H2H

GDSI22.10.2020 16:00, 9B. Liga, Concordia
Vice Mandaric - Hrvoje Poljak H2H

GDSI22.10.2020 16:00, 6D. Liga, Mladost
Dražen Barić - Marijan Gotić H2H

GDSI22.10.2020 17:00, 6A. Liga, Staro Trnje
Eugen Plenča - Hrvoje Glogolja H2H

GDSI22.10.2020 18:00, 4D. Liga, Tenis centar Tolić
Darko Završak - Tino Kirin H2H

GDSI22.10.2020 18:00, 5H. Liga, Maksimir
Ivan Novko - Nenad Čaklović H2H

GDSI22.10.2020 18:00, 8A. Liga, Maksimir
Marko Pavić - Slaven Tomić H2H

GDSI22.10.2020 18:00, 9A. Liga, Maksimir
Ivan Pušić - Luka Šmalcelj H2H

GDSI22.10.2020 19:00, 8F. Liga, Oranice
Mile Varivoda - Ivan Gjurgjan H2H

GDSI22.10.2020 20:00, 2A. Liga, Concordia
Luka Dobrović - Saša Kalac H2H

GDSI22.10.2020 21:00, 6E. Liga, Ponikve
Zoran Ranogajec - Neven Vidmar H2H

GDSI22.10.2020 21:00, 7A. Liga, Oranice
Alen Hlevnjak - Davorin Tadić H2H

GDSI22.10.2020 21:00, 6G. Liga, Špansko
Goran Šimunović - Mate Batinić H2H

GDSI22.10.2020 21:30, 5A. Liga, Trnje
Dejan Fabris - Petar Matić H2H

GDSI23.10.2020 16:00, 7F. Liga, Staro Trnje
Dinka Dumičić - Mateo Čukman H2H

GDSI23.10.2020 17:00, 3A. Liga, Trnje
Deni Tomljanović - Luka Marjanović H2H

GDSI23.10.2020 19:30, 7F. Liga, Trnje
Krešimir Jantoljak - Nikolina Barić H2H

GDSI23.10.2020 20:00, 5H. Liga, Concordia
Tihomir Grbac - Nenad Čaklović H2H

GDSI24.10.2020 09:00, 6F. Liga, TK Winner
Danijel Lijović - Denis Rački H2H

GDSI24.10.2020 10:00, 7H. Liga, Rudeš
Davor Ivezić - Saša Marković H2H

GDSI24.10.2020 11:00, 8D. Liga, Špansko
Filip Gvardijan - Saša Polojac H2H

GDSI24.10.2020 13:00, 4C. Liga, Špansko
Vjekoslav Gadanac - Danijel Sočanac H2H

GDSI24.10.2020 15:00, 3B. Liga, Top Spin
Mario Sermek - Ivan Fiket H2H

GDSI25.10.2020 12:00, 6E. Liga, Ponikve
Zoran Ranogajec - Vedran Majtanić H2H

GDSI25.10.2020 13:00, 3B. Liga, Top Spin
Nenad Jakšić - Helen Starešinić H2H

GDSI25.10.2020 15:00, 6D. Liga, Mladost
Ivan Hrvoje Maljković - Marijan Gotić H2H

GDSI25.10.2020 15:00, 5A. Liga, Trnje
Petar Matić - Franjo Sakmardi H2H

GDSI25.10.2020 17:00, 6G. Liga, Špansko
Stjepan Mesarov - Mate Batinić H2H

GDSI25.10.2020 19:00, 8H. Liga, Špansko
Jelena Pranjić - Luka Frković H2H

GDSI25.10.2020 20:00, Parovi 4. Liga, Trnje
Horvatić / Janković - Pavić / Knežević H2H

GDSI26.10.2020 16:00, 4C. Liga, Ponikve
Vjekoslav Gadanac - Ivan Milinković H2H

GDSI26.10.2020 18:00, 6E. Liga, Ponikve
Zoran Ranogajec - Karlo Fantoni H2H

GDSI26.10.2020 20:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Goran Fistanić H2H

GDSI26.10.2020 21:00, 8F. Liga, Top Spin
Ivan Gjurgjan - Mihael Trkulja H2H

GDSI26.10.2020 21:00, 8F. Liga, Špansko
Mile Varivoda - Tomislav Polić H2H

GDSI27.10.2020 21:00, Parovi 1. Liga, TK Trešnjevka
Jakšić / Ozimec - Fiket / Petrinić H2H

Administracija28.10.2020.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI28.10.2020 20:00, 4A. Liga, Ponikve
Neven Horvatić - Bojan Poturica H2H

Administracija30.10.2020.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI30.10.2020 12:00, 6C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Lovro Metlikovec H2H

GDSI30.10.2020 17:00, 2A. Liga, Trnje
Vlado Suša - Luka Dobrović H2H

Administracija31.10.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

31.10.2020
Kraj sezone 2020/10

ATP News