|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
Zdravstveni kutak - Body Balance |
Podsjećamo sve članove lige na suradnju s Poliklinikom Body Balance - poliklinika za fizikalnu medicinu i rehabilitaciju s fizikalnom terapijom, ortopedijom i traumatologijom. Vlasnik Poliklinike gosp. Velibor Viboh, dipl. physioth., službeni je fizioterapeut Hrvatske Davis Cup reprezentacije.
Svi članovi GDSI lige imaju fiksni popust od 20% na korištene usluge Poliklinike, a to trebaju dodatno napomenuti prilikom narudžbe i plaćanja.
Više o Poliklinici saznajte na: https://bodybalance.hr/
ear47mtete000082EAFB7Adankogr_tenisligaPostPostContentB373EBA9-27CD-46BD-91BA-3B639A9E939E | Objavljeno: 22.8.2021. (Nenad Jakšić) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Prošlo:
18.04.2024 18:30, 5D. Liga, Staro Trnje Miroslav Pinkas - Ivan Tomulić 18.04.2024 19:00, 9D. Liga, Staro Trnje Vedran Ćatić - Marko Erceg Dolazi:
| 19.04.2024 11:00, 3A. Liga, Trnje Marin Rađa - Alen Ontl H2H |
| 19.04.2024 14:00, 8A. Liga, Špansko Tomislav Polić - Bojan Koprivčić H2H |
| 19.04.2024 15:30, 8E. Liga, Trnje Aleksandar Krstev - Igor Tvrtković H2H |
| 19.04.2024 17:00, 11D. Liga, Trnje David Pruša - Darko Bišćan H2H |
| 19.04.2024 17:00, 2. Liga (ž), Rudeš Ana Katušin - Jelena Filko H2H |
| 19.04.2024 17:00, 7F. Liga, kod Kutije Šibica Filip Naglić - Ivan Soldo H2H |
| 19.04.2024 17:00, 7G. Liga, Concordia Luka Švastec - Luka Vlašić H2H |
| 19.04.2024 18:00, 11A. Liga, Staro Trnje Danijel Mutak - Antun Milišić H2H |
| 19.04.2024 18:00, 7A. Liga, Trnje Karlo Kovačević - Fran Mataga H2H |
| 19.04.2024 18:00, 9D. Liga, Maksimir Duje Lozić - Marko Erceg H2H |
| 19.04.2024 18:00, 10B. Liga, TK Maja Marcel Ivančić - Saša Bajić H2H |
| 19.04.2024 18:00, 10H. Liga, Tk Prečko Josip Seidl - Dražen Martinović H2H |
| 19.04.2024 18:00, 9G. Liga, Staro Trnje Bartol Žic - Damir Pirić H2H |
| 19.04.2024 18:00, 6H. Liga, Trnje Bruno Fičur - Zoran Sladoljev H2H |
| 19.04.2024 19:00, 8D. Liga, Trnje Patrik Pokrivka - Tomislav Maraković H2H |
| 19.04.2024 19:00, 6B. Liga, Mladost Marko Jadrijević - Stefan Arsić H2H |
| 19.04.2024 19:30, 6B. Liga, Concordia Robert Novak - David Hrvatin H2H |
| 19.04.2024 20:00, 9B. Liga, Concordia Marin Mašić - Dean Bertoncelj H2H |
| 19.04.2024 20:00, 6E. Liga, Staro Trnje Vedran Babić - Matej Luburić H2H |
| 19.04.2024 20:00, 10D. Liga, Trnje Robert Bogut - Luka Šmalcelj H2H |
| 19.04.2024 20:00, 4B. Liga, Trnje Saša Grgurić - Goran Russo H2H |
| 20.04.2024 08:00, 7E. Liga, Staro Trnje Robby Bauer - Naomi Munitic H2H |
| 20.04.2024 09:00, 7A. Liga, Tenis centar Tolić Andrija Špoljar - Ivan Rezić H2H |
| 20.04.2024 09:00, 6G. Liga, Staro Trnje Sven Hojski - Matija Sivec H2H |
| 20.04.2024 10:00, 8H. Liga, Špansko Filip Pažanin - Josip Tošić H2H |
| 20.04.2024 11:00, 6E. Liga, Trnje Hrvoje Brlečić - Matej Luburić H2H |
| 20.04.2024 12:00, 3D. Liga, Top Spin Kristijan Matijašević - Marko Lautar H2H |
| 20.04.2024 15:00, 9D. Liga, Ponikve Tihomir Maršić - Vedran Ćatić H2H |
| 20.04.2024 15:00, 6F. Liga, Oranice Krunoslav Lovrić - Krešimir Jantoljak H2H |
| 20.04.2024 17:00, 8C. Liga, Velesajam (pav. 6) Alen Lacković - Antonio Surjan Žanko H2H |
| 20.04.2024 17:00, 8G. Liga, Concordia Ivan Sobota - Alen Alić H2H |
| 20.04.2024 17:00, 7B. Liga, Chromos Savica Bruno Bauer - Luka Bartulović H2H |
| 20.04.2024 18:00, 10C. Liga, Oranice Marijan Lovrinić - Toma Majić H2H |
| 21.04.2024 08:00, 5H. Liga, TK Travnjak Ivan Lekšić - Tomislav Špiljak H2H |
| 21.04.2024 10:30, 5D. Liga, Staro Trnje Miroslav Pinkas - Ivan Prgomet H2H |
| 21.04.2024 14:00, 4B. Liga, Mladost Saša Grgurić - Duško Govorko H2H |
| 21.04.2024 16:00, 7H. Liga, Špansko Marin Sorić - Nino Pavičić H2H |
| 21.04.2024 18:00, 10H. Liga, San Spin Dino Rakipović - Andrej Kalea H2H |
| 21.04.2024 19:00, 6A. Liga, Ponikve Andrej Adanić - Josip Šimić H2H |
| 22.04.2024 17:00, 11A. Liga, Ponikve Krešimir Viduka - Dominik Barbarić H2H |
| 22.04.2024 17:30, 4C. Liga, Tenis centar Tolić Marko Sirovec - Goran Tišljarić H2H |
| 22.04.2024 19:00, 5G. Liga, Tenis centar Tolić Filip Herljević - Slaven Bušić H2H |
| 22.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Lovre Šarlija H2H |
| 22.04.2024 20:00, 5A. Liga, Mala Šalata Lordan Hristov - Domagoj Penić H2H |
| 23.04.2024 18:00, 10G. Liga, Top Spin Alan Legin - Dorian Tepić H2H |
| 23.04.2024 18:00, 4A. Liga, Ponikve Gorki Bratim - Mateo Perković H2H |
| 23.04.2024 18:30, 9G. Liga, Staro Trnje Tomislav Kranjec - Josip Režek H2H |
| 23.04.2024 20:30, 4A. Liga, Staro Trnje Josip Škof - Marko Borojević H2H |
| 24.04.2024 17:00, 2. Liga (ž), Tk Građanski Jelena Filko - Iva Pezić H2H |
| 24.04.2024 17:00, 5G. Liga, Trnje Danko Greiner - Ivor Gavrilović H2H |
| 25.04.2024 16:00, 6G. Liga, Mladost Marta Turkalj - Matija Sivec H2H |
| 25.04.2024 17:00, 10D. Liga, Staro Trnje Šimun Rogoznica - Luka Šmalcelj H2H |
| 25.04.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos Ivor Gavrilović - Goran Ivišić H2H |
| 25.04.2024 18:00, 4C. Liga, Tenis centar Tolić Marko Sirovec - Marin Galić H2H |
| 25.04.2024 19:00, 4D. Liga, Maksimir Juraj Radanović - Dominko Blažević H2H |
| 25.04.2024 20:00, 9G. Liga, Concordia Bartol Žic - Tomislav Kranjec H2H |
| 27.4.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 28.04.2024 16:00, 5F. Liga, Ponikve Željko Crljenica - Neven Stipčević H2H |
| 29.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Hrvoje Bursić H2H |
| 30.4.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
30.04.2024 Kraj sezone 2024/04
| 04.05.2024 GDSI Challenger 2024 Više... |
| 12.05.2024 2. GDSI Pro - Proljeće 2023 Više... |
|
|
|
|
|
|
|