Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Nikola Jamić324:229:257
2. Luka Dobrović324:325:267
3. Ivan Leskovar312:521:355
4. Neven Špehar302:628:343
5. Ivan Glad112:012:33
6. Vladimir Vučković112:012:43


Zadnji rezultati


1. Liga
19.9.2020. - Trnje
Ivan Leskovar7410
Neven Špehar567


3A. Liga
19.9.2020. - TK Travnjak
Vlado Suša1610
Andrej Majdiš646


Parovi 8. Liga
19.9.2020. - Tenis centar Tolić
Dragičević / Ranogajec67
Kavelj / Ivezić15


Parovi 8. Liga
19.9.2020. - Tenis centar Tolić
Vujnović / Matanović646
Dragičević / Ranogajec164


3C. Liga
19.9.2020. - Trnje
Marko Habuš66
Marko Galić43


8A. Liga
19.9.2020. - Trnje
Igor Čuk66
Adam Landeka03


4C. Liga
19.9.2020. - Staro Trnje
Dalibor Poplaša66
Filip Pavić34


7G. Liga
19.9.2020. - Top Spin
Hesam Qaydi76
Tibor Vlaović62


5F. Liga
19.9.2020. - Mladost
Domagoj Nosić66
Marko Pranjić13


9A. Liga
19.9.2020. - Staro Trnje
Damir Županić66
Ksenija Matej00


7E. Liga
19.9.2020. - Ravnice
Martin Sertić66
Domagoj Šušković03


5F. Liga
18.9.2020. - Staro Trnje
Marko Sirovec66
Nenad Čaklović44


3D. Liga
18.9.2020. - Tk Prečko
Tino Kirin66
Renato Knežević31


6H. Liga
18.9.2020. - TK Movens
Tomislav Zastavnik66
Mario Biškup32


7B. Liga
18.9.2020. - Mladost
Krešimir Obratov66
Dario Kolarević33


4D. Liga
18.9.2020. - Staro Trnje
Kenan Mačkić66
Ivan Rotim42


7H. Liga
18.9.2020. - Mladost
Marijan Lovrinić7210
Zlatko Brbić662


7F. Liga
18.9.2020. - Tenis centar Tolić
Robert Crnko66
Sebastijan Zelić32


3B. Liga
18.9.2020. - Trnje
Ivan Fiket67
Neven Horvatić35


7E. Liga
18.9.2020. - TK Movens
Mateo Čukman6310
Ivan Delač365

Neodigrani susreti
4. GDSI Veternica Open turnir parova

Uspješno je odigran 4. GDSI Veternica Open turnir parova!

Nastupila su čak 24 para, što ovo čini najvećim, a po mnogima i najjačim, ligaškim turnirom parova. Bilo je pregršt dobrih mečeva, ponekih iznenađenja, ali na kraju su ipak dva najbolje rangirana ligaška para odlučivala o pobjedniku. Posebne čestitke idu pobjednicima - Ivan ''Fiki'' Fiket i Kristijan ''Kiko'' Petrinić, također poznati kao Fiketići, odlično su odigrali finalni meč i zasluženo slavili protiv prvih nositelja - Nenada ''Nene'' Jakšića i Marijana ''Ozija'' Ozimca. Napokon smo ukinuli nepopularni meč za 3. mjesto, te su polufinalni parovi (Škarić/Marjanović i Kovačić/Habuš) dobili brončane medalje. 

Nadamo se da ćemo uspješno organizirati i odigrati zimski turnir parova, o kojem ćete biti obaviješteni na vrijeme. Stay tuned...

 

Objavljeno: 16.9.2020. (Nenad Jakšić)




Zadnje teme na forumu
Komentari susreta
Friendly match!
Tenis ozljeda
Koliko ima terena u Zagrebu
Interviews - gdje hostati ?
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...


Kalendar
Prošlo:

19.09.2020 14:00, Parovi 8. Liga, Tenis centar Tolić
Dragičević / Ranogajec - Kavelj / Ivezić
19.09.2020 15:00, 3A. Liga, TK Travnjak
Andrej Majdiš - Vlado Suša
Dolazi:

GDSI20.09.2020 09:00, 7F. Liga, Staro Trnje
Dean Bertoncelj - Sebastijan Zelić H2H

GDSI20.09.2020 10:00, 3A. Liga, Chromos Savica
Frane Slišković - Saša Šter H2H

GDSI20.09.2020 10:00, 6C. Liga, Trnje
Mario Kelečić - Marko Đurković H2H

GDSI20.09.2020 10:00, 6E. Liga, Špansko
David Hrvatin - Vedran Majtanić H2H

GDSI20.09.2020 10:00, 5A. Liga, Trnje
Bojan Poturica - Franjo Sakmardi H2H

GDSI20.09.2020 10:00, 8D. Liga, Maksimir
Maja Cerinski - Dario Brkić H2H

GDSI20.09.2020 10:00, 9C. Liga, Staro Trnje
Boris Vranešević - Miroslav Pašagić H2H

GDSI20.09.2020 11:00, 8E. Liga, Chromos Savica
Miroslav Knez - Tomislav Polić H2H

GDSI20.09.2020 11:00, 6B. Liga, Oranice
Luka Božić - Zdenko Mićanović H2H

GDSI20.09.2020 16:00, 5E. Liga, Špansko
Mario Valpotić - Dejan Fabris H2H

GDSI20.09.2020 17:00, 1. Liga, Oranice
Nikola Jamić - Ivan Glad H2H

GDSI20.09.2020 17:00, 3D. Liga, Trnje
Ivan Cerinski - Tin Martinčević H2H

GDSI20.09.2020 17:00, 3B. Liga, Trnje
Tomislav Đapić - Ivan Fiket H2H

GDSI20.09.2020 17:00, 2A. Liga, Trnje
Nikola Čolak - Luka Marjanović H2H

GDSI20.09.2020 18:00, 5B. Liga, Trnje
Zoran Čubrilo - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI20.09.2020 18:00, 5D. Liga, Prečko
Ivan Matić - Boris Muha H2H

GDSI20.09.2020 18:00, 6F. Liga, Oranice
Mate Batinić - Nenad Kocmur H2H

GDSI20.09.2020 19:00, 6H. Liga, Prečko
Aleksandar Radojčić - Vladimir Benić H2H

GDSI20.09.2020 19:00, 7H. Liga, Veternica
Alen Alić - Saša Marković H2H

GDSI20.09.2020 19:00, Parovi 5. Liga, Staro Trnje
Pavić / Knežević - Popović / Biškup H2H

GDSI20.09.2020 19:00, 4C. Liga, Trnje
Marko Pletikosa - Daniel Filipčić H2H

GDSI20.09.2020 20:00, Parovi 2. Liga, Chromos Savica
Dobrović / Kušec - Ištvanić / Maričić H2H

GDSI20.09.2020 21:00, Parovi 6. Liga, Veternica
Čaklović /Martinović - Rosandić / Pranjić H2H

GDSI21.09.2020 13:30, 3B. Liga, Trnje
Ivan Fiket - Tomislav Kovačićek H2H

GDSI21.09.2020 17:00, 5D. Liga, Oranice
Josip Matić - Luka Herak H2H

GDSI21.09.2020 18:00, 9C. Liga, Velesajam (pav. 6)
Boris Vranešević - Matija Svedrović H2H

GDSI21.09.2020 18:00, 7C. Liga, Špansko
Darko Pavić - Lucijan Matanović H2H

GDSI21.09.2020 18:00, 7A. Liga, Staro Trnje
Eugen Plenča - Marko Pavić H2H

GDSI21.09.2020 18:00, 5F. Liga, Staro Trnje
Marko Sirovec - Merritt Štimac H2H

GDSI21.09.2020 19:00, 7H. Liga, Mladost
Zlatko Brbić - Saša Marković H2H

GDSI21.09.2020 20:00, 4B. Liga, Concordia
Danijel Sočanac - Tomislav Trtanj H2H

GDSI21.09.2020 20:00, 5C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Domagoj Zlački H2H

GDSI21.09.2020 20:00, 8E. Liga, Maksimir
Ivan Cutvarić - Miroslav Knez H2H

GDSI21.09.2020 20:30, 8F. Liga, Top Spin
Ivan Gjurgjan - Dragan Čičak H2H

GDSI21.09.2020 20:30, 3B. Liga, Trnje
Goran Russo - Neven Horvatić H2H

GDSI22.09.2020 16:30, 2A. Liga, Trnje
Luka Marjanović - Janko Hranilović H2H

GDSI22.09.2020 17:00, 6C. Liga, TK Travnjak
Ivica Šantek - Marijan Gotić H2H

GDSI22.09.2020 17:00, 7A. Liga, Mladost
Nediljko Kovač - Ignacio Sanz H2H

GDSI22.09.2020 17:00, 7H. Liga, Špansko
Saša Marković - Josip Seidl H2H

GDSI22.09.2020 17:30, 1. Liga, Staro Trnje
Luka Dobrović - Vladimir Vučković H2H

GDSI22.09.2020 19:00, 8C. Liga, Mladost
Katarina Ivić - Dražen Martinović H2H

GDSI22.09.2020 19:00, 6C. Liga, Tenis centar Tolić
Josip Tešinski - Mario Kelečić H2H

GDSI22.09.2020 19:30, 5H. Liga, Veternica
Miroslav Barišić - Slaven Bušić H2H

GDSI22.09.2020 20:00, 3D. Liga, Mladost
Tino Kirin - Dario Krišković H2H

GDSI22.09.2020 20:00, 6C. Liga, Oranice
Karlo Fantoni - Marko Đurković H2H

GDSI22.09.2020 20:00, Parovi 1. Liga, Špansko
Fiket / Petrinić - Jakšić / Ozimec H2H

GDSI22.09.2020 21:00, 3A. Liga, Staro Trnje
Andrej Majdiš - Frane Slišković H2H

GDSI23.09.2020 09:00, 8D. Liga, Mladost
Ivan Vujnović - Matija Posavec H2H

GDSI23.09.2020 09:00, 7G. Liga, Rudeš
Dejan Ljuština - Tibor Vlaović H2H

GDSI23.09.2020 17:00, 7D. Liga, Ravnice
Marin Sorić - Jerko Perleta H2H

GDSI23.09.2020 17:00, 3D. Liga, TK Movens
Dario Krišković - Ivan Cerinski H2H

GDSI23.09.2020 17:00, 3A. Liga, Tolić
Andrej Majdiš - Saša Šter H2H

GDSI23.09.2020 17:00, 7A. Liga, Staro Trnje
Branislav Rubčić - Eugen Plenča H2H

GDSI23.09.2020 17:00, 5B. Liga, Staro Trnje
Hrvoje Špes - Ivan Šagud H2H

GDSI23.09.2020 18:00, 8G. Liga, Veternica
Krešimir Viduka - Slaven Tomić H2H

GDSI23.09.2020 18:00, PRIJATELJSKA, Tenis centar Tolić
Petar Matić - Josip Juranek H2H

GDSI23.09.2020 18:00, 8C. Liga, Maksimir
Zoran Bohaček - Emil Krznarić H2H

GDSI23.09.2020 19:00, 4A. Liga, Tolić
Fran Mirtl - Marko Lautar H2H

GDSI23.09.2020 19:00, 8F. Liga, Chromos
Toni Kolak - Ivan Pušić H2H

GDSI23.09.2020 19:00, 7D. Liga, Tk Maksimir
Domagoj Kriskovic - Ivan Hrvoje Maljković H2H

GDSI23.09.2020 19:00, 4C. Liga, Špansko
Gorki Bratim - Daniel Filipčić H2H

GDSI23.09.2020 20:00, 7G. Liga, Staro Trnje
Zinka Matković - Stjepan Mesarov H2H

GDSI23.09.2020 20:00, 2B. Liga, Prince
Vedran Fak - Goran Kušec H2H

GDSI24.09.2020 17:00, 7B. Liga, Tenis centar Tolić
Dario Kolarević - Filip Lisjak H2H

GDSI24.09.2020 17:00, 7A. Liga, Staro Trnje
Eugen Plenča - Ignacio Sanz H2H

GDSI24.09.2020 17:00, 6E. Liga, TK Movens
Danijel Lijović - Vedran Majtanić H2H

GDSI24.09.2020 17:30, 5C. Liga, Trnje
Krunoslav Lovrić - Josip Juranek H2H

GDSI24.09.2020 18:00, 8C. Liga, Mladost
Emil Krznarić - Dražen Martinović H2H

GDSI24.09.2020 19:00, Parovi 1. Liga, San Spin
Fiket / Petrinić - Lautar / Škrgatić H2H

GDSI24.09.2020 19:00, 4C. Liga, Tolić
Tin Herenčić - Dalibor Poplaša H2H

GDSI24.09.2020 20:00, Parovi 3. Liga, Trnje
Mačkić / Milas - Kovačić / Habuš H2H

GDSI24.09.2020 20:30, 6F. Liga, Špansko
Marko Tutek - Mate Batinić H2H

GDSI25.09.2020 18:00, 6G. Liga, Ravnice
Domagoj Krišković - Petar Maršanić H2H

GDSI25.09.2020 18:00, 5D. Liga, Staro Trnje
Boris Muha - Josip Matić H2H

GDSI25.09.2020 18:00, 7D. Liga, Staro Trnje
Domagoj Kriskovic - Jerko Perleta H2H

Turnir26.9.2020.
Summer Farewell GDSI Classic
Više...

GDSI26.09.2020 10:00, 8D. Liga, Dugave Čempresi
Matija Posavec - Maja Cerinski H2H

Administracija27.9.2020.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI27.09.2020 10:00, 6C. Liga, Ponikve
Karlo Fantoni - Mario Kelečić H2H

GDSI28.09.2020 18:00, 8G. Liga, Špansko
Mate Đaković - Jelena Pranjić H2H

GDSI28.09.2020 20:00, 5C. Liga, Ponikve
Robert Krajačić - Josip Juranek H2H

Administracija29.9.2020.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI29.09.2020 17:00, 8C. Liga, Staro Trnje
Dražen Martinović - Zoran Bohaček H2H

Administracija30.9.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

30.09.2020
Kraj sezone 2020/09

ATP News