Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. O. Oliynykova448:048:912
2. Nikola Čolak448:438:4112
3. Goran Kušec537:645:4611
4. Vedran Fak526:748:459
5. Ivan Fiket515:840:457
6. Mario Sermek501:1022:555


Zadnji rezultati


2B. Liga
10.7.2020. - Špansko
Oleksandra Oliynykova66
Ivan Fiket01


3A. Liga
10.7.2020. - Prečko
Neven Špehar656
Tino Kirin271


8B. Liga
10.7.2020. - Chromos
Goran Mir66
Boris Vranešević32


6H. Liga
10.7.2020. - Oranice
Marin Popović76
Petar Matić61


9B. Liga
10.7.2020. - Staro Trnje
Saša Polojac66
Slaven Tomić31


5C. Liga
10.7.2020. - Trnje
Osvit Somek76
Josip Juranek64


7F. Liga
10.7.2020. - Veternica
Davor Ivezić66
Mate Jakelić14


4A. Liga
10.7.2020. - Trnje
Edo Krmpotić67
Tomislav Trtanj45


8E. Liga
10.7.2020. - Trnje
Marijan Lovrinić6210
Nikolina Barić262


7A. Liga
10.7.2020. - Ravnice
Katarina Ivić67
Domagoj Kenda36


6F. Liga
9.7.2020. - Mladost
Davor Šelendić66
Marko Pranjić44


5G. Liga
9.7.2020. - kod Kutije Šibica
Ivan Rotim66
Andrej Adanić44


4C. Liga
9.7.2020. - Mladost
Tin Herenčić7610
Gorki Bratim675


4D. Liga
9.7.2020. - Tolić
Matija Kazalicki66
Danijel Sočanac32


1. Liga
9.7.2020. - Chromos Savica
Ivan Leskovar76
Goran Kovačić63


5F. Liga
9.7.2020. - Špansko
Dejan Fabris66
Darko Završak32


2B. Liga
9.7.2020. - Chromos
Oleksandra Oliynykova66
Mario Sermek00


4D. Liga
9.7.2020. - Concordia
Marko Šutalo76
Tihomir Grbac52


3C. Liga
9.7.2020. - Špansko
Ivan Cerinski626
Petar Mlinarić463


6E. Liga
9.7.2020. - TK Travnjak
Davorin Pančić67
David Hrvatin35

Neodigrani susreti
Kraj sezone 2019/12

Čestitke pobjednicima liga:

1. Liga: Nenad Jakšić
2A. Liga: Goran Kovačić
2B. Liga: Luka Dobrović
3A. Liga: Matej Župan
3B. Liga: Damir Kipčić
3C. Liga: Ivan Fiket
3D. Liga: Deni Tomljanović
4A. Liga: Marko Periša
4B. Liga: Tomislav Trtanj
4C. Liga: Goran Kušec
4D. Liga: Mario Valpotić
5A. Liga: Borna Micelli
5B. Liga: Denis Ištvanić
5C. Liga: Danko Greiner
5D. Liga: David Bišić
5E. Liga: Lovre Botica
5F. Liga: Nikola Čolak
5G. Liga: Hrvoje Brlečić
5H. Liga: Edo Krmpotić
6A. Liga: Hrvoje Špes
6B. Liga: Dražen Barić
6C. Liga: Hesam Qaydi
6D. Liga: Miroslav Salaba
6E. Liga: Marko Tutek
6F. Liga: David Hrvatin
6G. Liga: Tihomir Smuđ
6H. Liga: Filip Pavić
 
7A. Liga: Marko Pavić
7B. Liga: Filip Lisjak
7C. Liga: Tomislav Zastavnik
7D. Liga: Zoran Ranogajec
7E. Liga: Branislav Rubčić
7F. Liga: Sebastijan Zelić
7G. Liga: Tin Ujević
7H. Liga: Krunoslav Šimić
8A. Liga: Davor Kubović
8B. Liga: Karlo Fantoni
8C. Liga: Saša Smrk
8D. Liga: Luka Bartulović
8E. Liga: Vjekoslav Gadanac
 

Rekapitulacija sezone 2019/12 :
Broj liga: 40
Nastupalo igrača: 196
Raspored je napravjen za 385 susreta, odigrano 298 (77,4%).
Dodjeljeni bodovi za neodigrane susrete: 68
Neodigrani susreti, bez dodjele bodova: 19
Najbrži reket: Filip Lisjak


 

Odigranost po tjednima
2.12.2019. - 9.12.2019.  (81)
10.12.2019. - 17.12.2019.  (106)
18.12.2019. - 25.12.2019.  (65)
26.12.2019. - 31.12.2019.  (46)


 

Odigranost po lokacijama (top 10)
Oranice  (60)
Špansko  (48)
Top Spin  (42)
Ponikve  (41)
Trnje  (29)
Triumph  (18)
TK Movens  (11)
Mladost  (10)
Chromos  (9)
Chromos Savica  (6)
Još malo grafova za ljubitelje statistike.
 
Nove lige su napravljene,  obavezno pošaljite mail igračime svoje lige i sretno svima!
 
 
Objavljeno: 31.12.2019. (Danko Greiner)




Zadnje teme na forumu
Friendly match u nedjelju
Friendly match!
Friday Night
Komentari susreta
Tenis na Jadranu
Where2Play?


Kalendar
Prošlo:

10.07.2020 20:00, 2B. Liga, Špansko
Ivan Fiket - Oleksandra Oliynykova
10.07.2020 21:00, 8G. Liga, Oranice
Fehim Alić - Igor Čuk
Dolazi:

GDSI11.07.2020 11:00, 4A. Liga, Trnje
Tomislav Trtanj - Zdravko Vučković H2H

GDSI11.07.2020 11:00, 6B. Liga, Trnje
Ivan Bračić - Zoran Čubrilo H2H

GDSI11.07.2020 17:00, 4B. Liga, Trnje
Filip Pavić - Vjenceslav Vukoja H2H

GDSI11.07.2020 18:00, 7H. Liga, Oranice
Alen Alić - Saša Marković H2H

GDSI11.07.2020 18:00, 3B. Liga, TK Winner
Enis Plančić - Deni Tomljanović H2H

GDSI11.07.2020 18:00, 5A. Liga, Maksimir
Hrvoje Brlečić - Luka Božić H2H

GDSI11.07.2020 19:00, 7F. Liga, Trnje
Krešimir Jantoljak - Tomislav Kranjec H2H

GDSI12.07.2020 10:00, 9A. Liga, Trnje
Dragan Čičak - Luka Šmalcelj H2H

GDSI12.07.2020 10:00, 8H. Liga, Chromos Savica
Branislav Rubčić - Marko Pavić H2H

GDSI12.07.2020 14:00, 7F. Liga, Chromos Savica
Krešimir Jantoljak - Matias Dragičević H2H

GDSI12.07.2020 16:00, 3A. Liga, Trnje
Neven Špehar - Saša Stanić H2H

GDSI12.07.2020 16:00, 5D. Liga, Trnje
Hrvoje Bursić - Ivan Matić H2H

GDSI12.07.2020 18:00, 6D. Liga, Špansko
Vjekoslav Gadanac - Damir Kecko H2H

GDSI12.07.2020 18:00, 5H. Liga, Veternica
Ivan Turk - Hrvoje Kralj H2H

GDSI12.07.2020 18:00, 1. Liga, Veternica
Luka Dobrović - Ivan Glad H2H

GDSI12.07.2020 19:00, 6C. Liga, Trnje
Danijel Lijović - Marko Đurković H2H

GDSI12.07.2020 20:00, 5A. Liga, Trnje
Krunoslav Lovrić - Domagoj Zlački H2H

GDSI13.07.2020 17:00, 8F. Liga, Trnje
Filip Gvardijan - Josip Seidl H2H

GDSI13.07.2020 19:00, 6H. Liga, Ravnice
Miroslav Salaba - Petar Matić H2H

GDSI13.07.2020 19:00, 5B. Liga, Ponikve
Ivan Milinković - Bojan Poturica H2H

GDSI13.07.2020 20:00, 5F. Liga, Prečko
Goran Grubišić - Dejan Fabris H2H

GDSI14.07.2020 09:00, 4C. Liga, Trnje
Danko Greiner - Gorki Bratim H2H

GDSI14.07.2020 17:00, 7D. Liga, Chromos
Kristian Runtas - Goran Šimunović H2H

GDSI14.07.2020 18:00, 8F. Liga, Maksimir
Filip Gvardijan - Tomislav Polić H2H

GDSI14.07.2020 18:00, 5E. Liga, kod Kutije Šibica
Marko Sirovec - Marko Tutek H2H

GDSI14.07.2020 18:00, 7F. Liga, TK Movens
Davor Ivezić - Tomislav Kranjec H2H

GDSI14.07.2020 19:30, 9A. Liga, Concordia
Zlatko Vidačković - Jelena Pranjić H2H

GDSI14.07.2020 20:00, 2B. Liga, Trnje
Oleksandra Oliynykova - Nikola Čolak H2H

Administracija15.7.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

GDSI15.07.2020 17:00, PRIJATELJSKA, Trnje
Danko Greiner - Dominko Blažević H2H

GDSI15.07.2020 18:00, 1. Liga, Oranice
Marko Habuš - Ivan Glad H2H

GDSI15.07.2020 18:00, 3A. Liga, Maksimir
Neven Horvatić - Robert Črnigoj H2H

GDSI15.07.2020 19:00, 1. Liga, Chromos
Luka Dobrović - Ivan Leskovar H2H

GDSI15.07.2020 20:00, 6C. Liga, TK Terra
Danijel Lijović - Mate Batinić H2H

15.07.2020
Kraj sezone 2020/06-07

ATP News