Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Nenad Kocmur325:234:217
2. Gorki Bratim224:224:216
3. Mate Batinić212:217:174
4. Miroslav Salaba201:416:242
5. Marin Knezović100:24:121


Zadnji rezultati


5D. Liga
21.1.2020. - Ponikve
Gorki Bratim6610
Nenad Kocmur374


7A. Liga
20.1.2020. - Špansko
Drago Veselčić66
Emil Krznarić23


5B. Liga
20.1.2020. - Triumph
Dražen Barić76
Igor Gojmerac51


6H. Liga
20.1.2020. - Oranice
Nikolina Barić7010
Krunoslav Šimić565


8C. Liga
20.1.2020. - Ponikve
Mateo Penava66
Daria Štefić21


Parovi 8. Liga
20.1.2020. - Špansko
Kubović / Čibarić627
Tadić / Tadić266


7D. Liga
20.1.2020. - Oranice
Hrvoje Marušić66
Luka Bartulović02


Parovi 5. Liga
19.1.2020. - Ponikve
Marković /Vidović66
Kožul / Borović40


6C. Liga
19.1.2020. - Trnje
Damir Nazor77
Tomislav Zastavnik55


Parovi 4. Liga
19.1.2020. - Trnje
Jurčić / Mirtl656
Rotim / Rotim473


3A. Liga
19.1.2020. - Ponikve
Nino Gugić66
Neven Horvatić33


5F. Liga
19.1.2020. - Top Spin
Marko Pletikosa66
Marijan Gotić30


6B. Liga
19.1.2020. - Trnje
Duško Govorko66
Alen Hlevnjak23


7F. Liga
19.1.2020. - Oranice
Zinka Matković66
Hrvoje Bilandžić33


4D. Liga
19.1.2020. - Top Spin
Hrvoje Brlečić66
Miroslav Barišić14


7C. Liga
19.1.2020. - kod Kutije Šibica
Saša Smrk66
Marijan Lovrinić42


2B. Liga
19.1.2020. - Špansko
Marko Lautar66
Deni Tomljanović21


6F. Liga
19.1.2020. - TK Movens
Matias Dragičević66
Sebastijan Zelić04


4A. Liga
19.1.2020. - TK Trešnjevka
Ivica Šantek66
Borna Micelli21


4C. Liga
19.1.2020. - Ponikve
Nikola Čolak66
Željko Samodol12

Neodigrani susreti
Kraj sezone 2019/11

Čestitke pobjednicima liga parova:

 
1. liga: Senjug/Bosnar
2. liga: Jaksic/Ozimec
3. liga: Katicic/Ivicic
4. liga: Adanic/Sipusic
5. liga: Horvatic/Vukoja
6. liga: Durlen/Zrno
7. liga: Laznjak/Prgomet
 
Sretno svima u novoj sezoni! 
 
 
Objavljeno: 6.12.2019. (Nenad Jakšić)




Zadnje teme na forumu
Igranja radi
Friendly match!
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Loši tereni za igru
Multisport i termini
Preuzimanje termina


Kalendar
Prošlo:

21.01.2020 18:00, 5D. Liga, Ponikve
Nenad Kocmur - Gorki Bratim
Trenutno se igra:

21.01.2020 21:00, 1. Liga, Oranice
Goran Kovačić - Marko Habuš
Dolazi:

GDSI22.01.2020 11:00, 5F. Liga, Top Spin
Andrej Adanić - Luka Božić H2H

GDSI22.01.2020 19:00, 2A. Liga, Trnje
Goran Russo - Damir Kipčić H2H

GDSI22.01.2020 20:30, 6D. Liga, Top Spin
Branko Obradov - Zoran Ranogajec H2H

GDSI22.01.2020 21:00, 5E. Liga, Oranice
Oskar Fiuri - Darko Završak H2H

GDSI22.01.2020 21:00, 3B. Liga, Chromos Savica
Tomislav Trtanj - Vlado Suša H2H

GDSI22.01.2020 21:00, 6A. Liga, Triumph
Marko Pavić - Vedran Mihelčić H2H

GDSI22.01.2020 21:00, 4C. Liga, Ponikve
Željko Samodol - Miro Smiljanic H2H

GDSI22.01.2020 21:00, 3D. Liga, Oranice
Daniel Filipčić - Mislav Pukljak H2H

GDSI23.01.2020 21:00, Parovi 6. Liga, Oranice
Šagud / Lijović - Čaklović /Martinović H2H

GDSI23.01.2020 21:00, 6E. Liga, Triumph
Sandro Salopek - Josip Matić H2H

GDSI23.01.2020 21:00, 1. Liga, Oranice
Luka Dobrović - Kristijan Petrinić H2H

GDSI23.01.2020 21:00, Parovi 8. Liga, Ponikve
Dragičević / Šušak - Tadić / Tadić H2H

GDSI24.01.2020 12:00, 6G. Liga, Špansko
Domagoj Kriskovic - Tin Ujević H2H

GDSI24.01.2020 16:00, 6A. Liga, Ponikve
Josip Seidl - Vedran Mihelčić H2H

GDSI24.01.2020 18:00, 7E. Liga, Ponikve
Krešimir Viduka - Nediljko Kovač H2H

GDSI24.01.2020 19:00, 7G. Liga, Špansko
Tomislav Kranjec - Neven Kulenović H2H

GDSI25.01.2020 10:00, 6B. Liga, Špansko
Damir Kecko - Davorin Tadić H2H

GDSI25.01.2020 12:00, 6D. Liga, Chromos
Zoran Ranogajec - Davorin Pančić H2H

GDSI25.01.2020 12:00, Parovi 3. Liga, Top Spin
Ištvanić / Maričić - Adanić / Šipušić H2H

GDSI25.01.2020 12:00, 7H. Liga, Top Spin
Ivana Bergam - Robert Lujo H2H

GDSI25.01.2020 12:00, 7D. Liga, Triumph
Zoran Bohaček - Seadin Aliti H2H

GDSI25.01.2020 12:00, 5B. Liga, Top Spin
Hrvoje Bursić - Nenad Čaklović H2H

GDSI25.01.2020 13:00, 7B. Liga, Chromos
Dragan Čičak - Karlo Fantoni H2H

GDSI25.01.2020 13:00, 4A. Liga, Mladost
Stipe Rosandić - Ivica Šantek H2H

GDSI25.01.2020 14:00, 1. Liga, Trnje
Vladimir Vučković - Kristijan Petrinić H2H

GDSI25.01.2020 14:00, 7E. Liga, Špansko
Lucija Tadić - Vjekoslav Gadanac H2H

GDSI25.01.2020 16:00, 5D. Liga, Trnje
Miroslav Salaba - Marin Knezović H2H

GDSI25.01.2020 17:00, 7E. Liga, Top Spin
Ivor Zidarić - Nediljko Kovač H2H

GDSI25.01.2020 17:00, 5F. Liga, Top Spin
Marko Pletikosa - David Hrvatin H2H

GDSI25.01.2020 17:00, 3A. Liga, Oranice
Tino Kirin - Nino Gugić H2H

GDSI25.01.2020 18:00, 7F. Liga, Špansko
Hrvoje Bilandžić - Goran Bistrički H2H

GDSI25.01.2020 19:00, Parovi 4. Liga, Oranice
Jurčić / Mirtl - Gugić / Jantoljak H2H

GDSI25.01.2020 19:00, 3A. Liga, Ponikve
Ivan Turk - Marko Periša H2H

GDSI26.01.2020 10:00, 6E. Liga, Špansko
Aleksandar Radojčić - Tom Jasak H2H

GDSI26.01.2020 11:00, 6A. Liga, Ponikve
Mario Kelečić - Marko Pavić H2H

GDSI26.01.2020 12:00, 6F. Liga, Špansko
Matias Dragičević - Ivan Horvat H2H

GDSI26.01.2020 13:00, 4D. Liga, Top Spin
Hrvoje Brlečić - Edo Krmpotić H2H

GDSI26.01.2020 14:00, 5H. Liga, Top Spin
Zdravko Vučković - Marko Đurković H2H

GDSI26.01.2020 15:00, 6H. Liga, Trnje
Mate Pešić - Nikolina Barić H2H

GDSI26.01.2020 15:00, 2A. Liga, Ponikve
Matej Župan - Ivan Glad H2H

GDSI26.01.2020 16:00, 7F. Liga, Ponikve
Luka Filipović - Hrvoje Bilandžić H2H

GDSI26.01.2020 16:00, 5C. Liga, Špansko
Krunoslav Lovrić - Ivan Soldo H2H

GDSI26.01.2020 18:00, 6F. Liga, TK Movens
Ivan Hrvoje Maljković - Sebastijan Zelić H2H

GDSI26.01.2020 19:00, Parovi 2. Liga, Chromos Savica
Kovačić /Lautar - Mačkić / Hercigonja H2H

GDSI26.01.2020 20:00, 6B. Liga, Trnje
Davorin Tadić - Alen Hlevnjak H2H

GDSI26.01.2020 20:00, 4D. Liga, Špansko
Miroslav Barišić - Tibor Sekulić H2H

GDSI27.01.2020 10:00, 5C. Liga, Šalata
Hesam Qaydi - Ivan Šagud H2H

GDSI27.01.2020 20:00, 3A. Liga, Ponikve
Nino Gugić - Marko Periša H2H

GDSI27.01.2020 21:00, 1. Liga, Oranice
Marko Habuš - Luka Dobrović H2H

GDSI27.01.2020 21:00, Parovi 1. Liga, Ponikve
Fiket / Petrinić - Kalac / Župan H2H

Administracija28.1.2020.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI28.01.2020 17:00, 4C. Liga, Ponikve
Miroslav Katičić - Lovre Botica H2H

GDSI29.01.2020 21:00, 5C. Liga, Oranice
Krunoslav Lovrić - Hesam Qaydi H2H

GDSI29.01.2020 21:00, Parovi 6. Liga, Špansko
Čaklović /Martinović - Rosandić / Pranjić H2H

GDSI29.01.2020 21:00, 3C. Liga, Oranice
Ivan Matić - Ivan Cerinski H2H

Administracija30.1.2020.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI30.01.2020 21:00, 5G. Liga, Špansko
Tihomir Smuđ - Ante Sentić H2H

GDSI31.01.2020 20:00, 6H. Liga, Ponikve
Igor Čuk - Mate Pešić H2H

Administracija31.1.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

29.02.2020
Kraj sezone 2020/02

ATP News