Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Denis Cedilak426:447:288
2. Fehim Alić325:337:257
3. Mario Samardžić224:220:236
4. Luka Šmalcelj200:48:242
5. Miroslav Pašagić100:20:121


Zadnji rezultati


9B. Liga
28.5.2020. - Veternica
Fehim Alić6710
Denis Cedilak755


4D. Liga
28.5.2020. - Trnje
Miro Smiljanic6310
Ivan Novko267


Parovi 5. Liga
27.5.2020. - TK Terra
Durlen /Zrno5610
Čaklović /Martinović728


6E. Liga
27.5.2020. - TK Trešnjevka
David Hrvatin66
Bruno Lončarević13


8G. Liga
27.5.2020. - TK Winner
Edi Zoričić67
Siniša Lelak25


5B. Liga
27.5.2020. - Trnje
Osvit Somek7510
Tomislav Trtanj676


7C. Liga
27.5.2020. - Top Spin
Alen Galavić66
Mateo Čukman33


3D. Liga
27.5.2020. - Concordia
Ivan Fiket66
Dominko Blažević24


5H. Liga
27.5.2020. - Špansko
Bojan Poturica66
Krunoslav Lovrić32


1. Liga
27.5.2020. - Concordia
Goran Kovačić66
Kristijan Petrinić43


8E. Liga
27.5.2020. - Ravnice
Domagoj Šušković76
Luka Bartulović53


5C. Liga
27.5.2020. - Mladost
Hrvoje Bursić466
Marko Sirovec631


6B. Liga
27.5.2020. - Chromos
Vedran Mihelčić6510
Mario Biškup477


8F. Liga
27.5.2020. - Chromos
Davor Ivezić6410
Zoran Bohaček366


3B. Liga
27.5.2020. - TK Winner
Deni Tomljanović66
Tihomir Turković33


6A. Liga
27.5.2020. - Špansko
Moris Čavić66
Ivan Bračić42


6H. Liga
27.5.2020. - TK Movens
Tihomir Smuđ67
Josip Matić05


9C. Liga
27.5.2020. - Velesajam (pav. 6)
Ivan Vujnović66
Slaven Tomić10


3D. Liga
27.5.2020. - Tk Prečko
Bruno Lukić4610
Damir Kipčić627


5D. Liga
27.5.2020. - Mladost
Ivan Vukoja6210
Marin Knezović465

Neodigrani susreti
Summer Farewell GDSI Challenge - rezultati i pobjednici

Unatoč lošim vremenskim prognozama i izazovima s rasporedom, uspjeli smo odigrati još jedno izdanje jesenjeg blockbustera među našim turnirima - Summer Farewell GDSI Challenge. Nova destinacija – TK Samobor – ugostila je naše tenisačice i tenisače, te je uz novi sustav igranja, bila pravi pogodak i dodana vrijednost našim turnirima.

Skupilo se sjajno društvance - nekoliko povratnika na turnire, nekoliko novajlija, starosjedioca, dama i bivših pobjednika.

Turnir je donio mnogo neizvjesnih i uzbudljivih mečeva, kao i nekoliko iznenađenja. Imamo i novog pobjednika. Nakon osvajanja prve lige prije nekoliko godina, Luka Vidović je sada dodao i prvih trofej pobjednika turnira. U sjajnom finalu pobijedio je “vječnog” finalist Vladu Vučkovića. Vlado je pružio sjajan otpor, bio na korak do pobjede, ali je na kraju iskustvo presudilo.

Hvala Tihomiru Turkoviću na sjajnom roštilju – za nagradu je “dobio” mali utješni pehar.

Hvala svima na sudjelovanju, te naravno čestitke pobjednicima i finalistima. Imali smo i posebne goste – bivše brojeve 1 GDSI lige i osvajače upravo ovih najvećih turnira.

Vječnoj listi turnira GDSI turnira dodano je još jedno izdanje – iako su pobjednici i finalisti već upisani od ranije. Kompletne rezultate te link za fotografije na fejsu možete vidjeti na linkovima na stranici turnira.

Za dva tjedna nas očekuje završni pojedinačni turnire ove godine, pozivni turnir na TK Winneru, pa pozivamo i sve one koji ne nastupaju da dođu podružiti i bodriti svoje kolege.

Objavljeno: 9.9.2019. (Kris Lazar)




Zadnje teme na forumu
Friendly match!
Where2Play?
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
zatvaranje sportskih centara od sutra
Suspenzija lige zbog koronavirusa
LAST MINUTE MATCH


Kalendar
Prošlo:

28.05.2020 09:00, 4D. Liga, Trnje
Ivan Novko - Miro Smiljanic
Trenutno se igra:

28.05.2020 13:00, 7F. Liga, Oranice
Josip Seidl - Saša Smrk
Dolazi:

GDSI28.05.2020 15:00, 8C. Liga, Trnje
Miroslav Knez - Goran Vulelija H2H

GDSI28.05.2020 16:00, 5C. Liga, Chromos
Hrvoje Bursić - Lovre Botica H2H

GDSI28.05.2020 16:00, 1. Liga, Jazbina
Goran Kovačić - Vladimir Vučković H2H

GDSI28.05.2020 17:00, 6G. Liga, Trnje
Ivan Rotim - Mario Benčević H2H

GDSI28.05.2020 18:00, 4A. Liga, Mladost
Igor Zjakić - Stipe Rosandić H2H

GDSI28.05.2020 18:00, 8A. Liga, Mladost
Marko Mikulec - Zvonimir Tomečak H2H

GDSI28.05.2020 18:00, 2A. Liga, Maksimir
Goran Russo - Neven Horvatić H2H

GDSI28.05.2020 18:00, 5F. Liga, Chromos
Tin Herenčić - Matej Šamanić H2H

GDSI28.05.2020 19:00, 7H. Liga, Špansko
Ivan Pandža - Karlo Fantoni H2H

GDSI28.05.2020 20:00, 6E. Liga, TK Trešnjevka
David Hrvatin - Aleksandar Radojčić H2H

GDSI28.05.2020 20:00, 8H. Liga, TK Trešnjevka
Damir Jurić - Alen Alić H2H

GDSI28.05.2020 20:00, 5H. Liga, TK Travnjak
Marin Popović - Bojan Poturica H2H

GDSI28.05.2020 21:00, PRIJATELJSKA, Šalata
Ignacio Sanz - Matias Dragičević H2H

GDSI29.05.2020 08:30, 4B. Liga, Trnje
Danko Greiner - Bruno Peterman H2H

GDSI29.05.2020 15:00, 8B. Liga, Trnje
Krešimir Viduka - Dario Brkić H2H

GDSI29.05.2020 17:00, 3A. Liga, Trnje
Fran Mirtl - Luka Marjanović H2H

GDSI29.05.2020 18:00, 5B. Liga, Trnje
Nenad Kocmur - Osvit Somek H2H

GDSI29.05.2020 18:00, Parovi 5. Liga, TK Terra
Čaklović /Martinović - Završak /Završak H2H

GDSI29.05.2020 18:00, 4D. Liga, Maksimir
Ivan Soldo - Hrvoje Kralj H2H

Turnir30.05.2020
GDSI Finals 2019./2020.
Više...

GDSI30.05.2020 09:00, 6H. Liga, Mladost
Petar Matić - Josip Matić H2H

GDSI30.05.2020 10:00, 7F. Liga, TK Trešnjevka
Matias Dragičević - Ivan Renelt H2H

GDSI30.05.2020 11:00, 6G. Liga, Staro Trnje
Mario Benčević - Domagoj Kriskovic H2H

GDSI30.05.2020 11:00, 9B. Liga, Špansko
Miroslav Pašagić - Fehim Alić H2H

GDSI30.05.2020 13:00, 9C. Liga, Mladost
Harald Brandt - Anđelko Vico H2H

GDSI30.05.2020 14:00, 7B. Liga, kod Kutije Šibica
Filip Lisjak - Filip Badanjak H2H

GDSI30.05.2020 15:00, 5D. Liga, Chromos Savica
Goran Grubišić - Antonio Šušak H2H

GDSI30.05.2020 16:00, 7D. Liga, Purger
Vjekoslav Gadanac - Nediljko Kovač H2H

GDSI30.05.2020 18:00, 8G. Liga, TK Trešnjevka
Edi Zoričić - Bojan Grgić H2H

GDSI31.05.2020 09:00, 6F. Liga, Oranice
Marko Pranjić - Krešimir Jantoljak H2H

GDSI31.05.2020 10:00, 4B. Liga, Trnje
Tomislav Đapić - Šimun Rotim H2H

GDSI31.05.2020 10:00, 8H. Liga, kod Kutije Šibica
Marko Pavić - Alen Alić H2H

GDSI31.05.2020 15:00, 5D. Liga, Špansko
Goran Grubišić - Ivan Vukoja H2H

GDSI31.05.2020 16:00, 6E. Liga, TK Trešnjevka
Hesam Qaydi - David Hrvatin H2H

GDSI31.05.2020 17:00, 7H. Liga, Špansko
Ivan Pandža - Sandro Salopek H2H

GDSI31.05.2020 17:00, 3A. Liga, Trnje
Luka Marjanović - Marko Lautar H2H

GDSI31.05.2020 17:00, 5G. Liga, Trnje
Luka Božić - Andrej Adanić H2H

GDSI31.05.2020 18:00, 7B. Liga, kod Kutije Šibica
Robby Bauer - Filip Badanjak H2H

GDSI31.05.2020 18:00, 4A. Liga, Maksimir
Igor Zjakić - Hrvoje Brlečić H2H

GDSI31.05.2020 18:00, 5F. Liga, Veternica
Tomislav Karačić - Ivan Turk H2H

GDSI31.05.2020 19:00, Parovi 2. Liga, Trnje
Brkljačić / Vučković - Krišković / Račić H2H

GDSI31.05.2020 20:00, 7G. Liga, TK Movens
Tomislav Zastavnik - Zinka Matković H2H

GDSI01.06.2020 16:00, 6F. Liga, Mladost
Marijan Gotić - Ivan Šagud H2H

GDSI01.06.2020 17:00, 7C. Liga, Concordia
Dean Bertoncelj - Domagoj Krišković H2H

GDSI01.06.2020 18:00, Parovi 1. Liga, Chromos
Kovačić /Lautar - Vuletić /Kipčić H2H

GDSI01.06.2020 18:00, 2B. Liga, Trnje
Dražen Malbašić - Nikola Čolak H2H

GDSI01.06.2020 18:00, 6C. Liga, Špansko
Davorin Tadić - Mate Batinić H2H

GDSI01.06.2020 20:00, 6C. Liga, Špansko
Vedran Majtanić - Ivo Petković H2H

GDSI01.06.2020 20:00, 2B. Liga, TK Winner
Luka Dobrović - Ivan Cerinski H2H

GDSI02.06.2020 16:00, 3B. Liga, TK Winner
Tomislav Kovačićek - Tihomir Turković H2H

GDSI02.06.2020 18:00, 2A. Liga, Chromos
Janko Hranilović - Ivan Leskovar H2H

GDSI02.06.2020 18:00, 6E. Liga, Špansko
Aleksandar Radojčić - Bruno Kodba H2H

GDSI02.06.2020 18:00, 8A. Liga, Mladost
Zvonimir Tomečak - Mate Đaković H2H

GDSI02.06.2020 18:00, Parovi 2. Liga, Trnje
Krišković / Račić - Dobrović / Marjanović H2H

GDSI02.06.2020 19:00, 5H. Liga, TK Travnjak
Gorki Bratim - Matija Kazalicki H2H

GDSI02.06.2020 20:00, 6C. Liga, Trnje
Ivo Petković - Davorin Tadić H2H

GDSI02.06.2020 20:00, 7H. Liga, Špansko
Ivan Pandža - Tom Jasak H2H

GDSI03.06.2020 17:00, 5H. Liga, Špansko
Gorki Bratim - Bojan Poturica H2H

GDSI03.06.2020 18:00, 1. Liga, Ponikve
Ivan Glad - Marko Habuš H2H

GDSI03.06.2020 18:00, 2B. Liga, Oranice
Dražen Malbašić - Ognjen Prelog H2H

GDSI03.06.2020 18:00, 6H. Liga, Staro Trnje
Saša Marković - Josip Matić H2H

GDSI03.06.2020 19:00, 7C. Liga, Top Spin
Alen Galavić - Domagoj Krišković H2H

Administracija4.6.2020.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI04.06.2020 19:30, 2B. Liga, Chromos Savica
Dražen Malbašić - Luka Dobrović H2H

GDSI05.06.2020 18:00, 5E. Liga, TK Movens
Darko Završak - Domagoj Nosić H2H

GDSI05.06.2020 20:00, 2B. Liga, TK Winner
Dražen Malbašić - Ivan Cerinski H2H

Administracija6.6.2020.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

Administracija7.6.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

05.07.2020
Kraj sezone 2020/06

ATP News