|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
Kraj sezone 2019/06-07 |
Čestitke pobjednicima liga:
1. Liga: Nenad Jakšić
2A. Liga: Janko Hranilović
2B. Liga: Marko Habuš
3A. Liga: Danijel Ćosić
3B. Liga: Dražen Malbašić
3C. Liga: Ognjen Prelog
3D. Liga: Marko Škrabić
4A. Liga: Marijan Ozimec
4B. Liga: Enis Plančić
4C. Liga: Tihomir Turković
4D. Liga: Dominik Birtić
5A. Liga: Deni Tomljanović
5B. Liga: Zdravko Vučković
5C. Liga: Stipe Rosandić
5D. Liga: Darko Završak
5E. Liga: Andrej Adanić
5F. Liga: Martin Klaić
5G. Liga: Edo Krmpotić
5H. Liga: Dejan Fabris
6A. Liga: Ivan Bračić
6B. Liga: Vjenceslav Vukoja
6C. Liga: Davor Posavec
6D. Liga: Ivica Šantek
6E. Liga: Osvit Somek
6F. Liga: Filip Ćurčić
6G. Liga: Dražen Zrno
6H. Liga: Matej Šamanić
|
7A. Liga: Renato Knežević
7B. Liga: Antonio Šušak
7C. Liga: Matko Perharić
7D. Liga: Goran Džidić
7E. Liga: David Hrvatin
7F. Liga: Mario Kelečić
7G. Liga: Vedran Mihelčić
7H. Liga: Mario Biškup
8A. Liga: Nediljko Kovač
8B. Liga: Dario Pavlović
8C. Liga: Tihomir Zirdum
8D. Liga: Igor Čuk
8E. Liga: Robert Crnko
8F. Liga: Mario Ogrizek-Tomaš
8G. Liga: Goran Šimunović
8H. Liga: Saša Zelić
9A. Liga: Sven Majerić
9B. Liga: Siniša Lelak
|
Rekapitulacija sezone 2019/06-07 :
Broj liga: 45
Nastupalo igrača: 238 - Novi rekord
Raspored je napravjen za 515 susreta, odigrano 415 (80,58%).
Dodjeljeni bodovi za neodigrane susrete: 77
Neodigrani susreti, bez dodjele bodova: 23
Najbrži reket: Sven Majerić
Evo malo grafova za ljubitelje statistike.
Podsjetnik: ova sezona traje do 31.8.2019.
ear47mtete000082EAFB7Adankogr_tenisligaPostPostContent2EE8185B-E331-4795-A6C9-C31A28176ECD | Objavljeno: 16.7.2019. (Danko Greiner) |
|
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Prošlo:
22.04.2024 19:30, 8A. Liga, Staro Trnje Bojan Koprivčić - Filip Draženović 22.04.2024 20:00, 5A. Liga, Mala Šalata Lordan Hristov - Domagoj Penić Dolazi:
| 23.04.2024 16:00, 7E. Liga, Tenis centar Tolić Ivan Antunović - Naomi Munitic H2H |
| 23.04.2024 16:30, 5B. Liga, Staro Trnje Hrvoje Žunić - Patrik Mesec H2H |
| 23.04.2024 18:00, 10B. Liga, Ponikve Saša Bajić - Antonio Jakšić H2H |
| 23.04.2024 18:00, 4A. Liga, Ponikve Gorki Bratim - Mateo Perković H2H |
| 23.04.2024 18:00, 10G. Liga, Top Spin Alan Legin - Dorian Tepić H2H |
| 23.04.2024 18:30, 9G. Liga, Staro Trnje Tomislav Kranjec - Josip Režek H2H |
| 23.04.2024 19:00, 8G. Liga, TK Maja Ivan Sobota - Matej Cvetko H2H |
| 23.04.2024 19:00, 7H. Liga, San Spin Saša Marković - Miroslav Salaba H2H |
| 23.04.2024 20:30, 5H. Liga, Staro Trnje Ivan Lekšić - Tomislav Špiljak H2H |
| 23.04.2024 20:30, 4A. Liga, Staro Trnje Josip Škof - Marko Borojević H2H |
| 24.04.2024 17:00, 5G. Liga, Trnje Danko Greiner - Ivor Gavrilović H2H |
| 24.04.2024 17:00, 2. Liga (ž), Tk Građanski Jelena Filko - Iva Pezić H2H |
| 24.04.2024 17:00, 8C. Liga, Velesajam (pav. 6) Alen Lacković - Zoran Margić H2H |
| 24.04.2024 18:00, 5D. Liga, Tolić Miroslav Pinkas - Ivan Tomulić H2H |
| 24.04.2024 20:00, 10H. Liga, Staro Trnje Dražen Martinović - Dino Rakipović H2H |
| 24.04.2024 21:00, 6H. Liga, Ponikve Zoran Sladoljev - Ivo Čavrak H2H |
| 24.04.2024 21:00, 5H. Liga, Mladost Tomislav Špiljak - Lovre Šarlija H2H |
| 25.04.2024 09:00, 7A. Liga, Trnje Ivan Rezić - Fran Mataga H2H |
| 25.04.2024 16:00, 6G. Liga, Mladost Marta Turkalj - Matija Sivec H2H |
| 25.04.2024 16:00, 9E. Liga, Tenis centar Tolić Dejan Marendić - Stipe Šarlija H2H |
| 25.04.2024 17:00, 6D. Liga, Mladost Marko Štefančić - Filip Ćurčić H2H |
| 25.04.2024 17:00, 10D. Liga, Staro Trnje Šimun Rogoznica - Luka Šmalcelj H2H |
| 25.04.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos Ivor Gavrilović - Goran Ivišić H2H |
| 25.04.2024 18:00, 4B. Liga, Mladost Saša Grgurić - Ivan Novko H2H |
| 25.04.2024 18:00, 4C. Liga, Tenis centar Tolić Marko Sirovec - Marin Galić H2H |
| 25.04.2024 18:00, 8E. Liga, Top Ten Igor Tvrtković - Drago Veselčić H2H |
| 25.04.2024 18:00, 4B. Liga, Mladost Saša Grgurić - Ivan Novko H2H |
| 25.04.2024 18:30, 4A. Liga, Staro Trnje Josip Škof - Davor Sitar H2H |
| 25.04.2024 19:00, 5F. Liga, Ponikve Željko Crljenica - Neven Stipčević H2H |
| 25.04.2024 19:00, 11B. Liga, Zagi - Velesajam pav 6 Nikola Beljan - Josip Buzov H2H |
| 25.04.2024 19:00, 9F. Liga, Mladost Petar Rilović - Stjepan Barić H2H |
| 25.04.2024 19:00, 4D. Liga, Maksimir Juraj Radanović - Dominko Blažević H2H |
| 25.04.2024 20:00, 9G. Liga, Concordia Bartol Žic - Tomislav Kranjec H2H |
| 25.04.2024 20:00, 5D. Liga, Top Ten Prečko Miroslav Pinkas - Petar Pazin H2H |
| 26.04.2024 09:00, 8H. Liga, Maksimir Jozo Perić - Tihana Jelinović (M) H2H |
| 26.04.2024 15:00, 6E. Liga, Staro Trnje Natko Peter - Hrvoje Brlečić H2H |
| 26.04.2024 16:00, 8E. Liga, Staro Trnje Aleksandar Krstev - Renato Horvat H2H |
| 26.04.2024 16:00, 9C. Liga, Veternica Vanja Kralj - Nediljko Kovač H2H |
| 26.04.2024 17:00, 11D. Liga, Trnje David Pruša - Darko Bišćan H2H |
| 26.04.2024 17:30, 11A. Liga, Mladost Koraljka Mlakar (m) - Krešimir Viduka H2H |
| 26.04.2024 18:00, 7G. Liga, Mladost Luka Švastec - Oskar Fiuri H2H |
| 26.04.2024 18:00, 11A. Liga, Staro Trnje Dominik Barbarić - Danijel Mutak H2H |
| 26.04.2024 18:00, 9G. Liga, San Spin Damir Pirić - Tomislav Kranjec H2H |
| 26.04.2024 18:00, 8C. Liga, Trnje Antonio Surjan Žanko - Domagoj Grbeša H2H |
| 26.04.2024 20:00, 6C. Liga, Veternica Domagoj Mandić - Vlaho Stanišić H2H |
| 26.04.2024 20:00, 10C. Liga, Staro Trnje Tin Papišta - Dominik Klobučar H2H |
| 26.04.2024 20:30, 7E. Liga, Staro Trnje Robby Bauer - Dražen Zrno H2H |
| 27.4.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 27.04.2024 09:00, 3D. Liga, Staro Trnje Igor Vrabec - Mario Švec H2H |
| 27.04.2024 09:00, 2. Liga (ž), Špansko Veronika Kadivnik - Jelena Filko H2H |
| 27.04.2024 10:00, 11C. Liga, Staro Trnje Zoran Bohaček - Miroslav Pašagić H2H |
| 28.04.2024 09:00, 8H. Liga, Concordia Jozo Perić - Ivan Didović H2H |
| 28.04.2024 09:00, 8A. Liga, Staro Trnje Domagoj Šušković - Tomislav Polić H2H |
| 28.04.2024 10:00, 9D. Liga, Chromos Savica Marko Erceg - Filip Vukasovic H2H |
| 28.04.2024 12:30, 10D. Liga, Staro Trnje Hrvoje Medved - Hrvoje Habunek H2H |
| 28.04.2024 19:00, 8D. Liga, Chromos Savica Tomislav Maraković - Tomislav Belošić H2H |
| 28.04.2024 19:00, 5G. Liga, Mladost Goran Ivišić - Slaven Bušić H2H |
| 29.04.2024 17:00, 11A. Liga, Ponikve Krešimir Viduka - Danijel Mutak H2H |
| 29.04.2024 18:00, 9D. Liga, Maksimir Filip Vukasovic - Tihomir Maršić H2H |
| 29.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Hrvoje Bursić H2H |
| 29.04.2024 19:00, 8C. Liga, Tolić Ivan Žgela - Zoran Margić H2H |
| 29.04.2024 19:00, 8H. Liga, Concordia Filip Pažanin - Jozo Perić H2H |
| 29.04.2024 19:30, 6A. Liga, San Spin Petar Matić - Andrej Adanić H2H |
| 29.04.2024 20:00, 10C. Liga, Mladost Tin Papišta - Marijan Lovrinić H2H |
| 30.04.2024 17:00, 9D. Liga, Maksimir Marko Erceg - Tihomir Maršić H2H |
| 30.04.2024 20:00, 9D. Liga, Concordia Vedran Ćatić - Filip Vukasovic H2H |
| 30.4.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
30.04.2024 Kraj sezone 2024/04
| 04.05.2024 GDSI Challenger 2024 Više... |
| 12.05.2024 2. GDSI Pro - Proljeće 2023 Više... |
|
|
|
|
|
|
|