Prijava

GDSI
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Damir Kecko224:025:126
2. David Hrvatin313:427:265
3. Zinka Matković212:315:224
4. Marijo Lalić100:25:121
5. Zoran Knežević000:00:00


Zadnji rezultati


6A. Liga
19.1.2019. - Oranice
David Hrvatin66
Marijo Lalić41


6B. Liga
19.1.2019. - Oranice
Krešimir Jantoljak66
Vedran Belamarić14


5D. Liga
19.1.2019. - Trnje
Drago Cota77
Matko Perharić66


6E. Liga
19.1.2019. - Špansko
Marijan Stričević66
Petar Lončarić20


4C. Liga
19.1.2019. - Ponikve
Nino Gugić3610
Ivan Milinković626


6B. Liga
19.1.2019. - Chromos Savica
Danijel Jambrečina366
Branislav Rubčić612


1. Liga
19.1.2019. - Concordia
Ivan Leskovar67
Goran Kovačić45


2B. Liga
19.1.2019. - Ravnice
Mario Sermek66
Goran Russo23


3D. Liga
19.1.2019. - Oranice
Ivan Fiket66
Bojan Poturica03


7B. Liga
19.1.2019. - Špansko
Damir Jurić66
Jelena Pranjić14


2B. Liga
19.1.2019. - Trnje
Luka Dobrović6511
Marko Habuš179


Parovi 2. Liga
19.1.2019. - Top Spin
Mačkić / Budinčević66
Šter / Ćosić42


5E. Liga
19.1.2019. - Oranice
Vinko Škunca66
Mario Kelečić22


7C. Liga
19.1.2019. - Trnje
Antonio Šušak66
Dražen Domijan44


5C. Liga
19.1.2019. - TK Terra (Veslačka)
Miroslav Salaba66
Oskar Fiuri32


3B. Liga
18.1.2019. - Ravnice
Miro Smiljanic6611
Adrijan Pribičević749


5C. Liga
18.1.2019. - Špansko
Oskar Fiuri646
Boris Muha063


4C. Liga
18.1.2019. - Ravnice
Vedran Ljubej66
Danijel Sočanac33


5A. Liga
18.1.2019. - Trnje
Marin Knezović76
Marko Mlinarić53


3A. Liga
18.1.2019. - kod Kutije Šibica
Ivan Soldo66
Ivan Novko13

Neodigrani susreti
Kraj sezone 2018/09
Čestitke pobjednicima liga:
 
1. Liga: Ivan Leskovar
2A. Liga: Vjekoslav Marčinko
2B. Liga: Goran Kovačić
3A. Liga: Ivan Cerinski
3B. Liga: Damir Paulić
3C. Liga: Damir Kipčić
3D. Liga: Krešimir Škarić
4A. Liga: Igor Zjakić
4B. Liga: Ivan Soldo
4C. Liga: Luka Dobrović
4D. Liga: Marko Gračak
5A. Liga: Edo Krmpotić
5B. Liga: Petar Mlinarić
5C. Liga: Željko Crljenica
5D. Liga: Marijan Gotić
5E. Liga: Marko Tutek
5F. Liga: Dražen Zrno
5G. Liga: Tomislav Šimić
5H. Liga: Tomislav Đapić
6A. Liga: Goran Bistrički
6B. Liga: Ivan Bračić
6C. Liga: Ante Gunjača
6D. Liga: Matko Perharić
6E. Liga: Vid Tomljenović
6F. Liga: Robert Crnko
6G. Liga: Marko Đuranec
6H. Liga: Filip Jagar
7A. Liga: Davor Petanjek
7B. Liga: Karlo Fantoni
7C. Liga: Antonio Šušak
7D. Liga: Bruno Hemen
7E. Liga: Mate Batinić
7F. Liga: Tin Sivec
7G. Liga: Gorki Bratim
7H. Liga: Nenad Čaklović
8A. Liga: Matko Vukmanović
8B. Liga: Marko Mlinarić
8C. Liga: Filip Diab
8D. Liga: Lovre Smirčić
8E. Liga: Frane Draženović
 
 
Rekapitulacija sezone 2018/09 :
Broj liga: 40 
Nastupalo igrača: 211
Raspored je napravjen za 455 susreta, odigrano 358 (78,68%).
Dodjeljeni bodovi za neodigrane susrete: 70 
Neodigrani susreti, bez dodjele bodova: 27 
 
Nove lige su napravljene,  obavezno pošaljite mail igračime svoje lige i sretno svima!
 
 
 

 

Objavljeno: 1.10.2018. (Danko Greiner)


Zadnje teme na forumu
Preuzimanje termina
Friendly match!
Komentari susreta
Sve i svašta
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
LAST MINUTE MATCH


Kalendar
Prošlo:

19.01.2019 18:00, 6E. Liga, Špansko
Petar Lončarić - Marijan Stričević
19.01.2019 19:00, 6B. Liga, Oranice
Krešimir Jantoljak - Vedran Belamarić
Dolazi:

GDSI20.01.2019 11:00, 5F. Liga, Concordia
Tomislav Krmek - Nenad Kocmur H2H

GDSI20.01.2019 11:00, 7D. Liga, Oranice
Krešimir Viduka - Siniša Lelak H2H

GDSI20.01.2019 11:00, 7B. Liga, Oranice
Domagoj Kolonić - Tonči Mimica H2H

GDSI20.01.2019 12:00, 5C. Liga, Oranice
Nenad Hajdin - Boris Muha H2H

GDSI20.01.2019 13:00, 3C. Liga, Oranice
Domagoj Blažević - Zoran Burić H2H

GDSI20.01.2019 13:00, 3C. Liga, Oranice
Vladimir Vučković - Miroslav Katičić H2H

GDSI20.01.2019 14:00, 5F. Liga, Trnje
Branko Obradov - Drago Veselčić H2H

GDSI20.01.2019 15:00, 4A. Liga, Špansko
Mario Valpotić - Domagoj Zlački H2H

GDSI20.01.2019 15:00, 4B. Liga, Trnje
Deni Tomljanović - Filip Pavić H2H

GDSI20.01.2019 15:30, 2B. Liga, Trnje
Matija Kazalicki - Luka Dobrović H2H

GDSI20.01.2019 16:00, 4A. Liga, Špansko
Dominko Blažević - Bruno Peterman H2H

GDSI20.01.2019 16:00, 3D. Liga, Oranice
Tomislav Konjar - Bojan Poturica H2H

GDSI20.01.2019 16:00, 2A. Liga, Chromos Savica
Zoran Muhek - Damir Kipčić H2H

GDSI20.01.2019 17:00, 3A. Liga, Trnje
Ivan Cerinski - Ivan Soldo H2H

GDSI20.01.2019 17:00, 5D. Liga, Oranice
Zdravko Marčinko - Stipe Buljan H2H

GDSI20.01.2019 17:00, 4C. Liga, kod Kutije Šibica
Nino Gugić - Vedran Mucić H2H

GDSI20.01.2019 18:00, 6F. Liga, TK Movens
Sandro Salopek - Sebastijan Zelić H2H

GDSI20.01.2019 18:00, 5A. Liga, Špansko
Daniel Verbanac - Marin Knezović H2H

GDSI20.01.2019 19:00, 6D. Liga, Concordia
Saša Posavec - Maja Zuber H2H

GDSI20.01.2019 20:00, 6E. Liga, Trnje
Krunoslav Lovrić - Ivan Delač H2H

GDSI20.01.2019 20:00, 4D. Liga, Trnje
Hrvoje Brlečić - Filip Tonzetic H2H

GDSI20.01.2019 20:00, Parovi 5. Liga, Špansko
Barišić /Sumić - Durlen /Zrno H2H

GDSI21.01.2019 21:00, 5A. Liga, Ponikve
Darko Završak - Marko Mlinarić H2H

GDSI21.01.2019 21:00, 1. Liga, Špansko
Ivan Glad - Nenad Jakšić H2H

GDSI22.01.2019 12:00, 7C. Liga, Trnje
Anik Surija - Antonio Šušak H2H

GDSI22.01.2019 19:00, 1. Liga, Ravnice
Goran Kovačić - Janko Hranilović H2H

GDSI22.01.2019 21:00, Parovi 2. Liga, Oranice
Mačkić / Budinčević - Dobrović / Desnica H2H

GDSI22.01.2019 21:00, 4A. Liga, Oranice
Dominko Blažević - Željko Samodol H2H

GDSI23.01.2019 12:00, 6H. Liga, Chromos Savica
Marko Đurković - Saša Zelić H2H

GDSI23.01.2019 20:00, 6F. Liga, Concordia
Anita Dananić - Renato Knežević H2H

GDSI23.01.2019 21:00, 5A. Liga, Špansko
Marin Knezović - Dražen Barić H2H

GDSI23.01.2019 21:00, 7D. Liga, Ponikve
Dragan Čičak - Siniša Lelak H2H

GDSI24.01.2019 21:00, 6D. Liga, Špansko
Luka Cvilinder - Maja Zuber H2H

GDSI24.01.2019 21:00, 6G. Liga, Velesajam (pav. 6)
Tomislav Zastavnik - Tomislav Pilipac H2H

GDSI25.01.2019 18:00, 5A. Liga, Ponikve
Marko Mlinarić - Daniel Verbanac H2H

GDSI26.01.2019 09:00, 6E. Liga, Špansko
Marijan Stričević - Robert Matejka H2H

GDSI26.01.2019 12:00, 5G. Liga, Špansko
Filip Ćurčić - Goran Džidić H2H

GDSI26.01.2019 14:00, 2A. Liga, Trnje
Neven Horvatić - Kristijan Petrinić H2H

GDSI26.01.2019 14:30, 2B. Liga, Trnje
Mario Sermek - Marko Habuš H2H

GDSI26.01.2019 15:00, 5A. Liga, Špansko
Marin Knezović - Darko Završak H2H

GDSI26.01.2019 15:00, 1. Liga, Vrbovec
Goran Kovačić - Nenad Jakšić H2H

GDSI27.01.2019 10:00, 7B. Liga, Špansko
Zoran Bohaček - Josip Seidl H2H

GDSI27.01.2019 11:00, 7B. Liga, Oranice
Domagoj Kolonić - Damir Jurić H2H

GDSI27.01.2019 13:00, 3C. Liga, Oranice
Domagoj Blažević - Vladimir Vučković H2H

GDSI27.01.2019 16:00, Parovi 1. Liga, Chromos Savica
Kovačić /Lautar - Vuletić /Kipčić H2H

Administracija28.1.2019.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI28.01.2019 21:00, 6D. Liga, Špansko
Moris Čavić - Saša Posavec H2H

Administracija30.1.2019.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI30.01.2019 12:00, 6H. Liga, Chromos Savica
Matias Dragičević - Saša Zelić H2H

GDSI30.01.2019 21:00, 6D. Liga, Špansko
Moris Čavić - Maja Zuber H2H

Administracija31.1.2019.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

28.02.2019
Kraj sezone 2019/02

ATP News

Ćorić: "Uspio sam se pribrati, nisa...
Martić uspješna, Jurak poražena u k...
Škugor i Inglot zaključili nastup n...
Preokret Borne Ćorića i plasman u o...
Čilić: "Mislim da sam treći, četvrt...
Marin Čilić spasio dvije meč lopte ...
Branitelji naslova završili nastup ...
Petra Martić poražena u tijesnom me...
Nishikori o Karlovićevim asevima: "...
Borna Ćorić nastavlja sa sjajnim na...