Prijava

GDSI
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Kovačić /Lautar112:012:83
2. Dobrović / Marjanović100:28:121
3. Šenjug /Bosnar000:00:00
4. Hercigonja / Ozimec000:00:00


Zadnji rezultati


Parovi 2. Liga
19.8.2019. - Chromos Savica
Kovačić /Lautar66
Dobrović / Marjanović44


Parovi 1. Liga
19.8.2019. - TK Winner
Vuletić /Kipčić67
Turković / Capek26


8A. Liga
19.8.2019. - Ponikve
Karlo Fantoni66
Luka Bartulović00


6C. Liga
19.8.2019. - TK Terra (Veslačka)
Nikša Konjevod6610
Dean Bertoncelj735


5F. Liga
19.8.2019. - Concordia
Miroslav Salaba4610
Mate Pešić618


6G. Liga
19.8.2019. - Oranice
Ivan Šagud66
Davorin Tadić22


6H. Liga
19.8.2019. - Trnje
Mario Biškup6610
Marko Luč745


6E. Liga
18.8.2019. - kod Kutije Šibica
David Hrvatin66
Željko Fuček10


6D. Liga
18.8.2019. - Mladost
Damir Papež6310
Hrvoje Barišić163


3B. Liga
18.8.2019. - TK Winner
Ivan Fiket66
Enis Plančić42


3C. Liga
18.8.2019. - Mladost
Ivan Novko67
Goran Kušec15


7C. Liga
18.8.2019. - Trnje
Sebastijan Zelić6310
Adam Landeka366


8G. Liga
17.8.2019. - Trnje
Jelena Pranjić6410
Miroslav Pašagić062


1. Liga
17.8.2019. - Oranice
Marko Habuš6110
Tomislav Kovačićek365


2A. Liga
16.8.2019. - Veternica
Danijel Ćosić66
Bruno Peterman14


5E. Liga
16.8.2019. - Ponikve
Osvit Somek476
Ivan Ćorković654


3D. Liga
15.8.2019. - Trnje
Saša Šter77
Aron Thompson66


8F. Liga
15.8.2019. - Trnje
Goran Vulelija66
Bojan Fabris10


4D. Liga
15.8.2019. - Veternica
Edo Krmpotić467
Dejan Fabris625


3A. Liga
15.8.2019. - TK Terra (Veslačka)
Ivan Cerinski66
Tino Kirin31

Neodigrani susreti
GDSI Team Cup 2016 - Pravila

Sudjelovanje

U GDSI Team Cupu u sezoni 2016. mogu nastupati igrači koji su odigrali najmanje petnaest (15) susreta u pojedinačnoj konkurenciji, a koji im se broje za renking listu (aktualni renking na dan 1.3.2016.). Natjecanje je ograničeno na najviše šesnaest (16) ekipa.   

 

Sastavljanje ekipa

Svaka ekipa mora prijaviti minimalno četiri (4) igrača, a može prijaviti najviše osam (8) igrača.

Igrači se u skladu sa svojim renkingom na dan 1.3.2016. prijavljuju po jakosnim pločama na sljedeći način:

igrač s renkingom od

  • 1.-20. mjesta može igrati samo prvu ploču;
  • 21.-40. mjesta može igrati prvu ili drugu ploču;
  • 41.-60. mjesta može igrati prvu, drugu ili treću ploču; i
  • 61. na niže može igrati bilo koju ploču.

Renking na dan 1.3.2016. fiksan je za cijelu sezonu 2016. odnosno nema promjena bez obzira na napredovanje/nazadovanje pojedinog igrača u renkingu.

Svaka ekipa ima kapetana ekipe koji predstavlja ekipu te komunicira s kapetanom protivničke ekipe i voditeljima natjecanja.

 

Prijava ekipa

Prijave su otvorene do 15. ožujka 2016. Početak natjecanja je 1. travnja.

Nositelji natjecanja se postavljaju na način da se zbrajaju bodovi višerangiranog igrača po pojedinoj ploči na dan 1.3.2016.

Prijavom sudjelovanja u GDSI Team Cupu ekipe prihvaćaju pravila natjecanja.

 

Odigravanje susreta

Svaka ekipa igra četiri (4) pojedinačna susreta i jedan (1) susret parova, s time da svaki igrač ekipe može odigrati samo jedan pojedinačni susret.

Svi igrači mogu igrati parove.

Kolom se smatraju susreti cijele ekipe, odnosno prvo kolo, četvrtfinale, polufinale i finale.

Kapetani ekipa organizatoru natjecanja prijavljuju igrače po pojedinim pločama pet (5) dana prije datuma odigravanja pojedinog susreta ili više susreta, ako se igraju u istom danu.

U slučaju ozljede ili nemogućnosti igranja nekog od igrača nakon prijave za pojedini susret, igrača može zamijeniti neki od igrača koji po pravilima može igrati na toj ploči. U takvim situacijama kapetan ekipe mora obavezno obavijestiti kapetana suprotne ekipe i dobiti suglasnost voditelja natjecanja za odobrenje zamjene.

 

Raspored odigravanja susreta:

Ovisno o broju prijavljenih ekipa za 2016. raspored će biti objavljen nakon zaključivanja prijava.

 

Kontakt i regularnost natjecanja

Sva pitanja vezana uz samo natjecanje kapetani ekipa mogu poslati na sljedeću e-mail adresu: gdsiteamcup@tenisliga.com

Voditelji natjecanja, i po potrebi odbor, prate regularnost natjecanja. U slučaju nepridržavanja pravila, voditelji natjecanja mogu sankcionirati i/ili suspendirati ekipu iz daljnjeg natjecanja.

 

Ostalo

Cilj natjecanja je razvijanje timskog duha, stoga potičemo ekipe da pokušaju organizirati što više susreta u jednom danu i na jednoj lokaciji.

Ekipe nakon ispadanja, ekipe mogu nastaviti natjecanje u razigravanju. Utješno finale bit će na rasporedu istog dana kad i finale glavnog natjecanja.

Kako bismo natjecanja učinili zanimljivijim, svaka će ekipa uplatiti kotizaciju u iznosu od 150,00 kn (detalji o uplati slijedi kapetanima ekipa na e-mail nakon prijava). Iznos ide u nagradni fond za finaliste, koji će isti podijeliti po dogovoru. 

Objavljeno: 4.2.2016. (Danko Greiner)




Zadnje teme na forumu
Friendly match!
Pro igracica (WTA) - mec, sparing, trening
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Tenis na Jadranu
Komentari susreta
IGRANJE ZA EKIPU KOJA NIJE U LIGI


Kalendar
Prošlo:

19.08.2019 20:00, 6C. Liga, TK Terra (Veslačka)
Nikša Konjevod - Dean Bertoncelj
19.08.2019 20:30, Parovi 2. Liga, Chromos Savica
Dobrović / Marjanović - Kovačić /Lautar
Dolazi:

GDSI20.08.2019 14:00, Parovi 2. Liga, Veternica
Hercigonja / Ozimec - Šenjug /Bosnar H2H

GDSI20.08.2019 17:00, 3B. Liga, Trnje
Tomislav Jurčić - Enis Plančić H2H

GDSI20.08.2019 17:00, 4D. Liga, TK Movens
Dejan Fabris - Danko Greiner H2H

GDSI20.08.2019 18:00, 8E. Liga, Ravnice
Marko Pavić - Domagoj Kriskovic H2H

GDSI20.08.2019 18:00, 8G. Liga, Mladost
Maja Cerinski - Mateja Antolković H2H

GDSI20.08.2019 18:00, 7F. Liga, Mladost
Viktor Marmelić - Luka Božić H2H

GDSI20.08.2019 18:00, 6F. Liga, Trnje
Ivo Petković - Zinka Matković H2H

GDSI20.08.2019 18:00, 7D. Liga, Maksimir
Domagoj Krišković - Mladen Hochberger H2H

GDSI20.08.2019 18:00, 4D. Liga, Dugave Čempresi
Edo Krmpotić - Dalibor Poplaša H2H

GDSI20.08.2019 18:00, 6H. Liga, Trnje
Luka Bartolić - Damir Golubić H2H

GDSI20.08.2019 19:00, 5G. Liga, Veternica
Hrvoje Bursić - Dejan Tešić H2H

GDSI20.08.2019 19:00, 7H. Liga, Špansko
Saša Smrk - Dino Rakipović H2H

GDSI20.08.2019 20:00, 5A. Liga, Veternica
Nenad Kocmur - Marko Periša H2H

GDSI20.08.2019 20:00, 7B. Liga, Oranice
Dražen Martinović - Filip Badanjak H2H

GDSI20.08.2019 20:00, 8A. Liga, Ponikve
Sven Majerić - Karlo Fantoni H2H

GDSI20.08.2019 20:00, 8C. Liga, Chromos
Dino Perić - Luka Hrabrić H2H

GDSI20.08.2019 20:00, 5C. Liga, Concordia
Ante Sentić - Marin Popović H2H

GDSI20.08.2019 21:00, 3A. Liga, Chromos
Tino Kirin - Vedran Mucić H2H

GDSI21.08.2019 09:00, Parovi 4. Liga, Mladost
Durlen /Zrno - Rosandić / Pranjić H2H

GDSI21.08.2019 18:00, 6H. Liga, Trnje
Luka Bartolić - Siniša Svetec H2H

GDSI21.08.2019 18:00, 6G. Liga, kod Kutije Šibica
Mario Valpotić - Ivan Šagud H2H

GDSI21.08.2019 20:00, 5G. Liga, Špansko
Miran Vučina - Krunoslav Lovrić H2H

GDSI21.08.2019 20:00, 4C. Liga, Chromos
Neven Horvatić - Tomislav Đapić H2H

GDSI21.08.2019 20:30, 3B. Liga, TK Terra (Veslačka)
Ivan Fiket - Tomislav Jurčić H2H

GDSI21.08.2019 21:00, 4A. Liga, Trnje
Denis Ištvanić - Danijel Lijović H2H

GDSI22.08.2019 16:00, 8C. Liga, Chromos
Krešimir Viduka - Luka Hrabrić H2H

GDSI22.08.2019 18:00, 3C. Liga, TK Trešnjevka
Goran Kušec - Marko Lautar H2H

GDSI22.08.2019 18:00, 3C. Liga, Oranice
Ivan Novko - Ivan Labaš H2H

GDSI22.08.2019 18:00, 7D. Liga, Concordia
Domagoj Krišković - Igor Čuk H2H

GDSI22.08.2019 18:00, Parovi 5. Liga, Veternica
Čaklović /Martinović - Gugić / Jantoljak H2H

GDSI22.08.2019 18:30, 7H. Liga, Mladost
Hesam Qaydi - Saša Smrk H2H

GDSI22.08.2019 19:00, 6C. Liga, Špansko
Moris Čavić - Janko Brlecic H2H

GDSI22.08.2019 20:00, 8A. Liga, Ponikve
Karlo Fantoni - Dragan Čičak H2H

GDSI22.08.2019 20:00, 8A. Liga, Špansko
Luka Bartulović - Tomislav Zastavnik H2H

GDSI22.08.2019 20:00, 4C. Liga, TK Travnjak
Neven Horvatić - Filip Jagar H2H

GDSI22.08.2019 20:00, 4B. Liga, Trnje
Robert Crneković - Marin Knezović H2H

GDSI22.08.2019 20:00, 6D. Liga, TK Trešnjevka
Hrvoje Barišić - Ivan Širanović H2H

GDSI22.08.2019 20:30, 7E. Liga, Chromos Savica
Domagoj Kolonić - Robert Crnko H2H

GDSI23.08.2019 19:30, 8A. Liga, Špansko
Tomislav Zastavnik - Karlo Fantoni H2H

GDSI24.08.2019 09:30, 3B. Liga, Trnje
Damir Paulić - Ivan Fiket H2H

GDSI24.08.2019 17:00, 3C. Liga, Špansko
Marko Lautar - Ivan Labaš H2H

Administracija28.8.2019.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

Administracija30.8.2019.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

Turnir31.8.2019.
Terra Rossa GDSI Classic
Više...

Administracija31.8.2019.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

Turnir7.9.2019.
Summer Farewell GDSI Challenge
Više...

Turnir14.09.2019
2. GDSI jesenski turnir parova
Više...

30.09.2019
Kraj sezone 2019/09

ATP News

Kutak za kladioničare: Mrdeža u kva...
Madison Keys do pete i najveće titu...
Borna Gojo bez ulaska u glavni ždri...
Daniil Medvedev na savršen način ok...
Ivan Dodig i Filip Polašek osvojili...
Đoković nakon poraza: "Igrao je nev...
Sjajni Medvedev nakon preokreta svl...
Borna Gojo preko mladog Kanađanina ...
Kuznjecova iznenadila Barty i proju...
Pavić i Soares lakoćom do polufinal...