|
Tablice
|
|
Sezona:
|
|
|
Liga:
|
|
|
|
|
Zadnji rezultati
|
|
|
|
|
|
Datumi |
Ljetni period traje od 1.4.2024 - 31.10.2024.
Sezona 2024/04 traje 01.04.2024. - 30.04.2024. 01.05.2024.
3. kolo GDSI Kupa traje do 15.5.2024.
1. kolo GDSI Iskupljenje Kupa traje do 15.4.2024.
|
| Posljednji Pozdrav - Nova vijest |
Duboko potreseni javljamo svim članovima GDSI lige da je naš dragi Mate iznenada preminuo 4.4.2024. od srčanog udara.
Pokop je održan u Splitu 11.4.2024.
Mate Batinić je iza sebe ostavio dvoje male djece i suprugu.
Profesionalno se bavio administracijom baza podataka dugi niz godina u A1, a od
nedavno u HNBu.
Uz brigu i ljubav koju je poklanjao svojoj obitelji, dalmatinska genetika je utjecala da zavoli sve sportove. Uživao je u košarci, a posebno u tenisu.
Konstantno se trudio unapređivati i poboljšavati sve segmente svoje igre.
Bio je jedan od rijetkih u GDSI ligi koji je cijenio, ali i sam vrlo uspješno igrao servis volej igru.
Samo oni najbliži njemu su znali da je godinama bolovao od ozbiljnog oblika anemije koji mu je priječio da na terenu pruži najbolje od sebe.
Međutim ono što ostaje iza nas nisu niti rezultati niti bilo koji oblik materijalnog nasljeđa već karakter i ljubav koji smo pružili drugima.
Dragi Mate hvala ti na tome.
Počivaj u miru.
Miroslav Barišić, Mario Ćosić
| Objavljeno: 23.4.2024. (Danko Greiner) |
| GDSI Masters 2023./24. |
pozivamo vas na GDSI Masters 2024 u subotu 20. 4. 2024. koji će se održati na terenima TK Ponikve. Očekuju nas sjajni susreti najboljih od najboljih u protekloj sezoni. Po prvi put, isti dan se održava Masters u pojedinačnoj, ženskoj te konkurenciji parova. Podržite svoje favorite te se kao i uvijek lijepo provedite u GDSI društvu.
U nastavku se nalazi ždrijeb i raspored igranja.
| Objavljeno: 19.4.2024. (Stipe Rosandić) |
| GDSI Masters 2023./2024. - najava |
Drage tenisačice i tenisači,
s veseljem vas obavještavamo da će se 20. 4. 2024. na terenima TK Ponikve održati GDSI Masters 2023./2024. Po prvi put u povijesti GDSIja, Masters za single i parove će se održati isti dan. Pravo nastupa na završnom Mastersu ima najboljih 8 tenisača/ica u single kategoriji i najboljih 8 parova prema Champions raceu za sezonu 2023./2024.
Molimo sve tenisače da do 13. 4. 2024. na mail odbor@tenisliga.com potvrde svoj nastup na završnom Mastersu.
Najboljih 8 u single kategoriji:
1. Andrej Bajić
2. Neven Špehar
3. Antonio Salopek
4. Ivan Leskovar
5. Nenad Jakšić
6. Goran Kovačić
7. Marko Lautar
8. Marko Habuš.
Najboljih 8 parova:
1. Salopek / Fiket
2. Vuković / Lautar
3. Novko / Rotim
4. Galić / Paić
5. Penić / Klenkar
6. Krišković / Štefančić
7. Kipčić / Škrgatić
8. Brkljačić / Vučković.
Datum: 20. 4. 2024.
Lokacija: TK Ponikve
Format natjecanja: Knockout, 8 tenisača/parova
Bodovanje: 2 cijela seta, bez prednosti. Treći set championship tie break do 10
Trajanje: od 9 sati do 21 sat
Pozivamo i sve ostale tenisače/ice da uveličaju svojim dolaskom GDSI Masters i uživaju u odličnom tenisu, ali i obogate ceremoniju dodjele godišnjih nagrada.
Veselimo se vašem dolasku :)
| Objavljeno: 17.4.2024. (Stipe Rosandić) |
| GDSI Kup 2024. - 3. kolo |
Treće kolo GDSI Kupa mora biti odigrano do 15. 5. 2024.
| Objavljeno: 17.4.2024. (Danko Greiner) |
| GDSI Kup 2024 - 2. kolo |
Kako i ligom, ljetni dio sezone pocinjemo 3. izdanjem naseg GDSI kupa. Branitelj naslova Roberto Mikovic i ove godine sudjeluje u kupu, a sa kompletno druge strane zdrijeba mu se smjeska Andrej Bajic njegov takmac iz proslogodisnjeg finala.
Sa sveukupno 117 igraca, mozemo reci da ce ga igrati 50% lige. Nezanemariv odaziv za ovo jos uvijek relativno mlado natjecanje. Kao i u drugim sportovima, u pocetnim stadijima ovdje ima igraca svih mogucih rankinga, a znamo i da svako kup natjecanje ima posebnu draz, a time i cesto “posebne” rezultate. To se doduse zasad nije pokazalo tocnim - barem u prvim rundama GDSI kupa.
Favoriti su bili izrazito neumoljivi, tako da je za njihove protivnike ovo bila prilika za okusati se sa jacim igracima i nauciti nesto novo. Poraženi su UKUPNO sakupili cijeli 1 (slovima: jedan) set, a dva najveca favorita, Mikovic i Bajic su ispustila svega 4 gema u prva 2 meca.
No, jos je puno ostalo pred nama, tako da svakako pratite rasplet, a vi koji igrate dajte 110% da malo pomrsite racune “Golijatima”.
Samo jako!
| Objavljeno: 15.4.2024. (Filip Ćurčić) |
| Sezona 2024/04 prodižena do 1.5.2024 |
Sezona 2024/04 prodižena do 1.5.2024
| Objavljeno: 14.4.2024. (Danko Greiner) |
| 8. GDSI Veternica Open turnir parova - najava |
Drage tenisačice i tenisači,
I ove godine krećemo jako kad je u pitanju sezona turnira parova na otvorenom.
Kako drukčije nego sa turnirom na najljepšoj lokaciji u ZG i okolici – 8. GDSI Veternica Open turnirom parova!
Prošle godine do kraja su otišli nezaustavljivi dvojac bez kormilara Bajić&Lukić, a tko će to biti ove godine saznat ćemo 11.5.2024. u večernjim satima.
Datum 11.05.2024.
Početak: 10:00h
Format natjecanja: Do 9 osvojenih gemova, na 8-8 tie break do 7, no ad
Lokacija i adresa: Dubravica bb, Zagreb.
Prijaviti se možete putem e-maila na kmackic@gmail.com ili na mobitel 091/630 08 69 (Kenan).
I ove godine imamo nagrade za osvajače koje nam je osigurala tvrtka Namještaj Mima, a do samog turnira sigurno bude još koje ime :)
Kotizacija po paru iznosi 60,00 EUR.
Samu kotizaciju potrebno je uplatiti najkasnije do 09.05.2024. (četvrtak) na račun: HR5223400093202488340 (Kenan Mačkić)
Prilikom uplate pod opis plaćanja treba navesti o kojem paru se radi!
Hall of Fame Veternica Open:
2017: Nenad Desnica / Marko Butorac
2018: Ivan Prpić / Marko Lautar
2019: Lovro Franov / Fran Mirtl
2020: Ivan Fiket / Kristijan Petrinić
2021: Marko Lautar / Marin Galić
2022: Goran Kovačić / Janko Lumpert
2023: Andrej Bajić / Ivan Lukić
Vidimo se uskoro!
Organizator turnira: Kenan Mačkić
| Objavljeno: 12.4.2024. (Danko Greiner) |
| Tereni s popustima |
Popis terena sa popustima dostupan na:
https://www.tenisliga.com/Pages2/Default.aspx?PostId=3327
| Objavljeno: 8.4.2024. (Danko Greiner) |
| Kraj sezone 03/2024. / Kraj sezone 2023./2024. |
Čestitke pobjednicima liga:
Parovi 1. Liga: Salopek / Fiket
Parovi 2. Liga: Krišković / Štefančić
Parovi 3. Liga: Gavrilović / Škrlec
Parovi 4. Liga: Turkalj / Govorko
Novi parovi:
Lemić / Kežman
Juranović / Jamić
Horvat / Crljenica
Lekšić / Vrabec
Povratnici:
Rotim / Rotim
Kipčić / Vuletić
Muha / Horvat
Završila je još jedna napeta sezona parova. Nakon skoro cjelogodišnje borbe za prvo mjesto, par Vuković/Lautar i Galić/Paić u završnici sezone nisu zadržali fokus te su u samom finišu poklekli pa smo dobili nove Race pobjednike, čestitamo paru Salopek/Fiket na osvajanju Champions Racea!
Nove lige su napravljene, obavezno pošaljite mail igračima svoje lige u prvih 7 dana, u suprotnome gubite pravo dodjele bodova na kraju sezone i u podređenom ste položaju u spornim situacijama prilikom dodjela bodova za neodigrane susrete.
Moguće su manje izmjene u rasporedu po ligama u prvih par dana sezone.
Sezona 2024/03 traje od 01.04.2024. - 30.04.2024.
Sretno svima!
| Objavljeno: 1.4.2024. (Antonio Salopek) |
|
Arhiva vijesti...
|
|
|
|
|
|
|
Kalendar
|
|
Prošlo:
23.04.2024 20:30, 4A. Liga, Staro Trnje Josip Škof - Marko Borojević 23.04.2024 20:30, 5H. Liga, Staro Trnje Ivan Lekšić - Tomislav Špiljak Dolazi:
| 24.04.2024 16:00, 10G. Liga, Croata Utrine Ivan Ivo Penić - Dorian Tepić H2H |
| 24.04.2024 17:00, 2. Liga (ž), Tk Građanski Jelena Filko - Iva Pezić H2H |
| 24.04.2024 17:00, 5G. Liga, Trnje Danko Greiner - Ivor Gavrilović H2H |
| 24.04.2024 17:00, 8C. Liga, Velesajam (pav. 6) Alen Lacković - Zoran Margić H2H |
| 24.04.2024 18:00, 5D. Liga, Tolić Miroslav Pinkas - Ivan Tomulić H2H |
| 24.04.2024 20:00, 10H. Liga, Staro Trnje Dražen Martinović - Dino Rakipović H2H |
| 24.04.2024 20:30, 5B. Liga, Ravnice Patrik Mesec - Tin Herenčić H2H |
| 24.04.2024 21:00, 10C. Liga, Mladost Toma Majić - Tin Papišta H2H |
| 24.04.2024 21:00, 5H. Liga, Mladost Tomislav Špiljak - Lovre Šarlija H2H |
| 24.04.2024 21:00, 6H. Liga, Ponikve Zoran Sladoljev - Ivo Čavrak H2H |
| 25.04.2024 08:00, 8B. Liga, Velesajam (pav. 6) Siniša Svetec - Vanja Hecer H2H |
| 25.04.2024 09:00, 7A. Liga, Trnje Ivan Rezić - Fran Mataga H2H |
| 25.04.2024 16:00, 6G. Liga, Mladost Marta Turkalj - Matija Sivec H2H |
| 25.04.2024 16:00, 9E. Liga, Tenis centar Tolić Dejan Marendić - Stipe Šarlija H2H |
| 25.04.2024 17:00, 6D. Liga, Mladost Marko Štefančić - Filip Ćurčić H2H |
| 25.04.2024 17:00, 10D. Liga, Staro Trnje Šimun Rogoznica - Luka Šmalcelj H2H |
| 25.04.2024 17:30, 5G. Liga, Chromos Ivor Gavrilović - Goran Ivišić H2H |
| 25.04.2024 18:00, 4B. Liga, Mladost Saša Grgurić - Ivan Novko H2H |
| 25.04.2024 18:00, 4B. Liga, Mladost Saša Grgurić - Ivan Novko H2H |
| 25.04.2024 18:00, 4C. Liga, Tenis centar Tolić Marko Sirovec - Marin Galić H2H |
| 25.04.2024 18:00, 8E. Liga, Top Ten Igor Tvrtković - Drago Veselčić H2H |
| 25.04.2024 18:30, 4A. Liga, Staro Trnje Josip Škof - Davor Sitar H2H |
| 25.04.2024 19:00, 5F. Liga, Ponikve Željko Crljenica - Neven Stipčević H2H |
| 25.04.2024 19:00, 11B. Liga, Zagi - Velesajam pav 6 Nikola Beljan - Josip Buzov H2H |
| 25.04.2024 19:00, 9F. Liga, Mladost Petar Rilović - Stjepan Barić H2H |
| 25.04.2024 19:00, 4D. Liga, Maksimir Juraj Radanović - Dominko Blažević H2H |
| 25.04.2024 20:00, 9G. Liga, Concordia Bartol Žic - Tomislav Kranjec H2H |
| 25.04.2024 20:00, 5D. Liga, Top Ten Prečko Miroslav Pinkas - Petar Pazin H2H |
| 26.04.2024 09:00, 8H. Liga, Maksimir Jozo Perić - Tihana Jelinović (M) H2H |
| 26.04.2024 14:00, 4D. Liga, Staro Trnje Sanjin Kovacevic - Dominik Šalković H2H |
| 26.04.2024 15:00, 6E. Liga, Staro Trnje Natko Peter - Hrvoje Brlečić H2H |
| 26.04.2024 16:00, 9C. Liga, Veternica Vanja Kralj - Nediljko Kovač H2H |
| 26.04.2024 16:00, 8E. Liga, Staro Trnje Aleksandar Krstev - Renato Horvat H2H |
| 26.04.2024 17:00, 7G. Liga, Mladost Luka Švastec - Oskar Fiuri H2H |
| 26.04.2024 17:00, 11D. Liga, Trnje David Pruša - Darko Bišćan H2H |
| 26.04.2024 17:30, 11A. Liga, Mladost Koraljka Mlakar (m) - Krešimir Viduka H2H |
| 26.04.2024 18:00, 11A. Liga, Staro Trnje Dominik Barbarić - Danijel Mutak H2H |
| 26.04.2024 18:00, 9G. Liga, San Spin Damir Pirić - Tomislav Kranjec H2H |
| 26.04.2024 18:00, 8C. Liga, Trnje Antonio Surjan Žanko - Domagoj Grbeša H2H |
| 26.04.2024 18:00, 4D. Liga, Staro Trnje Sanjin Kovacevic - Saša Čaklović H2H |
| 26.04.2024 20:00, 10C. Liga, Staro Trnje Tin Papišta - Dominik Klobučar H2H |
| 26.04.2024 20:00, 6C. Liga, Veternica Domagoj Mandić - Vlaho Stanišić H2H |
| 26.04.2024 20:30, 7E. Liga, Staro Trnje Robby Bauer - Dražen Zrno H2H |
| 26.04.2024 21:00, 5A. Liga, Mala Šalata Lordan Hristov - Matija Rubeša H2H |
| 27.4.2024. Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta |
| 27.04.2024 09:00, 2. Liga (ž), Špansko Veronika Kadivnik - Jelena Filko H2H |
| 27.04.2024 09:00, 3D. Liga, Staro Trnje Igor Vrabec - Mario Švec H2H |
| 27.04.2024 10:00, 11C. Liga, Staro Trnje Zoran Bohaček - Miroslav Pašagić H2H |
| 27.04.2024 11:00, 5A. Liga, Staro Trnje Domagoj Penić - Matija Rubeša H2H |
| 27.04.2024 12:00, 4D. Liga, Staro Trnje Dominik Šalković - Dominko Blažević H2H |
| 27.04.2024 19:00, 5H. Liga, Tenis centar Tolić Tomislav Špiljak - Hrvoje Bursić H2H |
| 28.04.2024 09:00, 8H. Liga, Concordia Jozo Perić - Ivan Didović H2H |
| 28.04.2024 09:00, 8A. Liga, Staro Trnje Domagoj Šušković - Tomislav Polić H2H |
| 28.04.2024 10:00, 9D. Liga, Chromos Savica Marko Erceg - Filip Vukasovic H2H |
| 28.04.2024 10:30, 4D. Liga, Staro Trnje Dominko Blažević - Saša Čaklović H2H |
| 28.04.2024 12:30, 10D. Liga, Staro Trnje Hrvoje Medved - Hrvoje Habunek H2H |
| 28.04.2024 17:00, 10H. Liga, Prečko Josip Seidl - Dino Rakipović H2H |
| 28.04.2024 19:00, 5G. Liga, Mladost Goran Ivišić - Slaven Bušić H2H |
| 28.04.2024 19:00, 7A. Liga, Staro Trnje Fran Mataga - Donat Barišić H2H |
| 28.04.2024 19:00, 8D. Liga, Chromos Savica Tomislav Maraković - Tomislav Belošić H2H |
| 29.04.2024 16:00, 7D. Liga, Concordia Iva Horvat (m) - Alen Preldžić H2H |
| 29.04.2024 17:00, 4D. Liga, Maksimir Juraj Radanović - Saša Čaklović H2H |
| 29.04.2024 17:00, 11A. Liga, Ponikve Krešimir Viduka - Danijel Mutak H2H |
| 29.04.2024 18:00, 9D. Liga, Maksimir Filip Vukasovic - Tihomir Maršić H2H |
| 29.04.2024 19:00, 6A. Liga, San Spin Petar Matić - Andrej Adanić H2H |
| 29.04.2024 19:00, 5H. Liga, Ponikve Robert Krajačić - Hrvoje Bursić H2H |
| 29.04.2024 19:00, 8C. Liga, Tolić Ivan Žgela - Zoran Margić H2H |
| 29.04.2024 19:00, 8H. Liga, Concordia Filip Pažanin - Jozo Perić H2H |
| 29.04.2024 19:00, 6H. Liga, Concordia Ivo Čavrak - Zoran Sladoljev H2H |
| 29.04.2024 20:00, 10C. Liga, Mladost Tin Papišta - Marijan Lovrinić H2H |
| 30.04.2024 17:00, 9D. Liga, Maksimir Marko Erceg - Tihomir Maršić H2H |
| 30.04.2024 20:00, 9D. Liga, Concordia Vedran Ćatić - Filip Vukasovic H2H |
| 30.4.2024. ZADNJI DAN SEZONE - Ne igraju se susreti - Rade se nove lige za sljedeću sezonu |
30.04.2024 Kraj sezone 2024/04
| 04.05.2024 GDSI Challenger 2024 Više... |
| 12.05.2024 2. GDSI Pro - Proljeće 2023 Više... |
|
|
|
|
|
|
|