Prijava

GDSI Učlani se
Tablice Unos rezultata
Sezona:
Liga:

 ImeOdigPobSetGemBod
1. Marko Mlinarić436:343:3810
2. Davorin Pančić213:316:21**4
3. Branko Obradov213:221:124
4. Tihomir Zirdum100:212:141
5. Zoran Ranogajec100:25:121

** Bolji u međusobnom susretu



Zadnji rezultati


5F. Liga
22.1.2020. - Top Spin
Andrej Adanić6410
Luka Božić265


3D. Liga
21.1.2020. - Oranice
Mislav Pukljak66
Mario Valpotić22


5D. Liga
21.1.2020. - Ponikve
Gorki Bratim6610
Nenad Kocmur374


7A. Liga
20.1.2020. - Špansko
Drago Veselčić66
Emil Krznarić23


5B. Liga
20.1.2020. - Triumph
Dražen Barić76
Igor Gojmerac51


6H. Liga
20.1.2020. - Oranice
Nikolina Barić7010
Krunoslav Šimić565


8C. Liga
20.1.2020. - Ponikve
Mateo Penava66
Daria Štefić21


Parovi 8. Liga
20.1.2020. - Špansko
Kubović / Čibarić627
Tadić / Tadić266


7D. Liga
20.1.2020. - Oranice
Hrvoje Marušić66
Luka Bartulović02


Parovi 5. Liga
19.1.2020. - Ponikve
Marković /Vidović66
Kožul / Borović40


6C. Liga
19.1.2020. - Trnje
Damir Nazor77
Tomislav Zastavnik55


Parovi 4. Liga
19.1.2020. - Trnje
Jurčić / Mirtl656
Rotim / Rotim473


3A. Liga
19.1.2020. - Ponikve
Nino Gugić66
Neven Horvatić33


5F. Liga
19.1.2020. - Top Spin
Marko Pletikosa66
Marijan Gotić30


6B. Liga
19.1.2020. - Trnje
Duško Govorko66
Alen Hlevnjak23


7F. Liga
19.1.2020. - Oranice
Zinka Matković66
Hrvoje Bilandžić33


4D. Liga
19.1.2020. - Top Spin
Hrvoje Brlečić66
Miroslav Barišić14


7C. Liga
19.1.2020. - kod Kutije Šibica
Saša Smrk66
Marijan Lovrinić42


2B. Liga
19.1.2020. - Špansko
Marko Lautar66
Deni Tomljanović21


6F. Liga
19.1.2020. - TK Movens
Matias Dragičević66
Sebastijan Zelić04

Neodigrani susreti
Još malo pa kraj sezone 2020/01

 

Podsjetnik 1: Ako svoj susret igrate nakon 30.1. obavezno ga upišite u kalendar i javite odboru igrača. U suprotnome rezultat neće biti uračunat.

Podsjetnik 2:​ Ako imate neodigranih susreta, obavezno ih registriraje.

Podsjetnik 3: OBAVEZNO Provjerite svoj status

Podsjetnik 4: Ako niste u mogućnosti odigrati svoje susrete, molimo vas da o tome obavijestite odbor@tenisliga.com, kako ne bismo morali primjenjivati disciplinske mjere za neodigrane susrete.

Objavljeno: 22.1.2020. (Danko Greiner)



Tjedna najava

Objavljeno: 22.1.2020. (Danko Greiner)



Sponzori javite se!

Pozivamo sve zainteresirane igrače da promoviraju svoje proizvode i usluge našim igračima, kroz nagradne igre.
 
Nagradu (bon od 100kn koju možete potrošiti na jelo i piće) će dobiti igrač koji koji prijavi 100-ti susreti u svakoj sezoni.
S obzirom da smo u ovoj sezoni prešli 100 susreta, iznimno, u ovoj sezoni bit će nagrađen 220-ti susret (trenutno smo na 210).
 
Sretno svima! :)
Objavljeno: 19.1.2020. (Danko Greiner)



Otkazivanje termina - TK Movens

Zbog učestalih otkazivanja "u zadnji čas", TK Movens uvodi novo pravilo za otkazivanje rezerviranih termina:

Otkazivanje termina nije moguće 24 sata prije samog termina.
Termin otkažite prije ili ćete ga morati platiti.
 
Hvala na razumijevanju!
Objavljeno: 18.1.2020. (Danko Greiner)



Problemi sa slanjem mailova

 

Problemi sa slanjem mailova su riješeni.


Primjećeni su problemi sa slanjem mailova preko weba.

Molimo vas da koristite druge načine komunikacije dok problem ne bude uklonjen.

Hvala na razumijevanju.

VAŽNO!

Dodatno provjerite vaše online rezervacije sa klubovima, jer zbog problema sa slanjem mailova nisu obaviješteni o vašoj rezervaciji!

 

 

Objavljeno: 13.1.2020. (Danko Greiner)



Kraj sezone 2019/12

Čestitke pobjednicima liga parova:

 
1. liga:  Jakšić/Ozimec
2. liga:  Fiket/Petrinić
3. liga:  Katičić/Rizvan
4. liga:  Horvatić/Vukoja
5. liga:  Gugić/Jantoljak
6. liga:  Lažnjak/Prgomet
7. liga:  Čaklović/Martinović
8. liga:  Mršić/Janković
 
 
Sretno svima u novoj sezoni! 
Objavljeno: 1.1.2020. (Nenad Jakšić)



Kraj sezone 2019/12

Čestitke pobjednicima liga:

1. Liga: Nenad Jakšić
2A. Liga: Goran Kovačić
2B. Liga: Luka Dobrović
3A. Liga: Matej Župan
3B. Liga: Damir Kipčić
3C. Liga: Ivan Fiket
3D. Liga: Deni Tomljanović
4A. Liga: Marko Periša
4B. Liga: Tomislav Trtanj
4C. Liga: Goran Kušec
4D. Liga: Mario Valpotić
5A. Liga: Borna Micelli
5B. Liga: Denis Ištvanić
5C. Liga: Danko Greiner
5D. Liga: David Bišić
5E. Liga: Lovre Botica
5F. Liga: Nikola Čolak
5G. Liga: Hrvoje Brlečić
5H. Liga: Edo Krmpotić
6A. Liga: Hrvoje Špes
6B. Liga: Dražen Barić
6C. Liga: Hesam Qaydi
6D. Liga: Miroslav Salaba
6E. Liga: Marko Tutek
6F. Liga: David Hrvatin
6G. Liga: Tihomir Smuđ
6H. Liga: Filip Pavić
 
7A. Liga: Marko Pavić
7B. Liga: Filip Lisjak
7C. Liga: Tomislav Zastavnik
7D. Liga: Zoran Ranogajec
7E. Liga: Branislav Rubčić
7F. Liga: Sebastijan Zelić
7G. Liga: Tin Ujević
7H. Liga: Krunoslav Šimić
8A. Liga: Davor Kubović
8B. Liga: Karlo Fantoni
8C. Liga: Saša Smrk
8D. Liga: Luka Bartulović
8E. Liga: Vjekoslav Gadanac
 

Rekapitulacija sezone 2019/12 :
Broj liga: 40
Nastupalo igrača: 196
Raspored je napravjen za 385 susreta, odigrano 298 (77,4%).
Dodjeljeni bodovi za neodigrane susrete: 68
Neodigrani susreti, bez dodjele bodova: 19
Najbrži reket: Filip Lisjak


 

Odigranost po tjednima
2.12.2019. - 9.12.2019.  (81)
10.12.2019. - 17.12.2019.  (106)
18.12.2019. - 25.12.2019.  (65)
26.12.2019. - 31.12.2019.  (46)


 

Odigranost po lokacijama (top 10)
Oranice  (60)
Špansko  (48)
Top Spin  (42)
Ponikve  (41)
Trnje  (29)
Triumph  (18)
TK Movens  (11)
Mladost  (10)
Chromos  (9)
Chromos Savica  (6)
Još malo grafova za ljubitelje statistike.
 
Nove lige su napravljene,  obavezno pošaljite mail igračime svoje lige i sretno svima!
 
 
Objavljeno: 31.12.2019. (Danko Greiner)



Još malo pa kraj sezone 2019/12

 

Podsjetnik 1: Ako svoj susret igrate nakon 30.12. obavezno ga upišite u kalendar i javite odboru igrača. U suprotnome rezultat neće biti uračunat.

Podsjetnik 2:​ Ako imate neodigranih susreta, obavezno ih registriraje.

Podsjetnik 3: OBAVEZNO Provjerite svoj status

Podsjetnik 4: Ako niste u mogućnosti odigrati svoje susrete, molimo vas da o tome obavijestite odbor@tenisliga.com, kako ne bismo morali primjenjivati disciplinske mjere za neodigrane susrete.

Objavljeno: 29.12.2019. (Danko Greiner)



Čestitke

Sretan Božić i sve najbolje u 2020,

želi vam GDSI

Objavljeno: 25.12.2019. (Danko Greiner)



2. ZIMSKI TURNIR PAROVA - ishod

Uspjesno je odigran 2. ZIMSKI TURNIR PAROVA u TK Oranice, na kojemu je sudjelovalo 16 parova, a branitelji naslova, Marko Lautar i Goran Kovacic, ponovno su se svojim zivotnim partnericama kuci vratili sa zlatnom medaljom. 

Rezultati nakon skupina:

 

CETVRTFINALA:

Katicic / Rizvan vs. Greiner/Spehar:   7:5 

Vuletic / Kipcic vs. Brkljacic / Vuckovic:   7:6

Fiket / Petrinic vs. Dobrovic / Dobrovic:   6:1

Lautar / Kovacic vs. Jaksic / Grubisic:   4:3 ret. 

 

POLUFINALA:

Vuletic / Kipcic vs. Katicic/Rizvan:   6:3   

Lautar / Kovacic vs. Fiket / Petrinic:   6:3    

 

TRECE MJESTO:

Fiket / Petrinic vs. Katicic / Rizvan:   W.O. 

 

FINALE: 

Lautar / Kovacic vs. Vuletic / Kipcic:   6:4

Objavljeno: 23.12.2019. (Nenad Jakšić)




Arhiva vijesti...
Zadnje teme na forumu
Igranja radi
Friendly match!
Oprema - kupujem, prodajem, mijenjam...
Loši tereni za igru
Multisport i termini
Preuzimanje termina


Kalendar
Prošlo:

22.01.2020 11:00, 5F. Liga, Top Spin
Andrej Adanić - Luka Božić
Trenutno se igra:

22.01.2020 19:00, 2A. Liga, Trnje
Goran Russo - Damir Kipčić
Dolazi:

GDSI22.01.2020 20:30, 6D. Liga, Top Spin
Branko Obradov - Zoran Ranogajec H2H

GDSI22.01.2020 21:00, 5E. Liga, Oranice
Oskar Fiuri - Darko Završak H2H

GDSI22.01.2020 21:00, 6A. Liga, Triumph
Marko Pavić - Vedran Mihelčić H2H

GDSI22.01.2020 21:00, 3D. Liga, Oranice
Daniel Filipčić - Mislav Pukljak H2H

GDSI22.01.2020 21:00, 4C. Liga, Ponikve
Željko Samodol - Miro Smiljanic H2H

GDSI23.01.2020 21:00, 6E. Liga, Triumph
Sandro Salopek - Josip Matić H2H

GDSI23.01.2020 21:00, Parovi 6. Liga, Oranice
Šagud / Lijović - Čaklović /Martinović H2H

GDSI23.01.2020 21:00, 1. Liga, Oranice
Luka Dobrović - Kristijan Petrinić H2H

GDSI23.01.2020 21:00, Parovi 8. Liga, Ponikve
Dragičević / Šušak - Tadić / Tadić H2H

GDSI24.01.2020 12:00, 6G. Liga, Špansko
Domagoj Kriskovic - Tin Ujević H2H

GDSI24.01.2020 16:00, 6A. Liga, Ponikve
Josip Seidl - Vedran Mihelčić H2H

GDSI24.01.2020 19:00, 7G. Liga, Špansko
Tomislav Kranjec - Neven Kulenović H2H

GDSI24.01.2020 20:00, 5H. Liga, Top Spin
Neven Vidmar - Marko Đurković H2H

GDSI24.01.2020 20:00, 3C. Liga, Ponikve
Goran Kušec - Ivan Matić H2H

GDSI25.01.2020 10:00, 6B. Liga, Špansko
Damir Kecko - Davorin Tadić H2H

GDSI25.01.2020 12:00, 6D. Liga, Chromos
Zoran Ranogajec - Davorin Pančić H2H

GDSI25.01.2020 12:00, Parovi 3. Liga, Top Spin
Ištvanić / Maričić - Adanić / Šipušić H2H

GDSI25.01.2020 12:00, 7H. Liga, Top Spin
Ivana Bergam - Robert Lujo H2H

GDSI25.01.2020 12:00, 7D. Liga, Triumph
Zoran Bohaček - Seadin Aliti H2H

GDSI25.01.2020 12:00, 5B. Liga, Top Spin
Hrvoje Bursić - Nenad Čaklović H2H

GDSI25.01.2020 13:00, 7B. Liga, Chromos
Dragan Čičak - Karlo Fantoni H2H

GDSI25.01.2020 13:00, 4A. Liga, Mladost
Stipe Rosandić - Ivica Šantek H2H

GDSI25.01.2020 14:00, 7E. Liga, Špansko
Lucija Tadić - Vjekoslav Gadanac H2H

GDSI25.01.2020 14:00, 1. Liga, Trnje
Vladimir Vučković - Kristijan Petrinić H2H

GDSI25.01.2020 16:00, 5D. Liga, Trnje
Miroslav Salaba - Marin Knezović H2H

GDSI25.01.2020 17:00, 7E. Liga, Top Spin
Ivor Zidarić - Nediljko Kovač H2H

GDSI25.01.2020 17:00, 5F. Liga, Top Spin
Marko Pletikosa - David Hrvatin H2H

GDSI25.01.2020 17:00, 3A. Liga, Oranice
Tino Kirin - Nino Gugić H2H

GDSI25.01.2020 18:00, 7F. Liga, Špansko
Hrvoje Bilandžić - Goran Bistrički H2H

GDSI25.01.2020 19:00, 3A. Liga, Ponikve
Ivan Turk - Marko Periša H2H

GDSI25.01.2020 19:00, Parovi 4. Liga, Oranice
Jurčić / Mirtl - Gugić / Jantoljak H2H

GDSI26.01.2020 10:00, 6E. Liga, Špansko
Aleksandar Radojčić - Tom Jasak H2H

GDSI26.01.2020 11:00, 6A. Liga, Ponikve
Mario Kelečić - Marko Pavić H2H

GDSI26.01.2020 12:00, 6F. Liga, Špansko
Matias Dragičević - Ivan Horvat H2H

GDSI26.01.2020 13:00, 4D. Liga, Top Spin
Hrvoje Brlečić - Edo Krmpotić H2H

GDSI26.01.2020 14:00, 3D. Liga, Oranice
Mario Valpotić - Danijel Ćosić H2H

GDSI26.01.2020 14:00, 5H. Liga, Top Spin
Zdravko Vučković - Marko Đurković H2H

GDSI26.01.2020 15:00, 6H. Liga, Trnje
Mate Pešić - Nikolina Barić H2H

GDSI26.01.2020 15:00, 2A. Liga, Ponikve
Matej Župan - Ivan Glad H2H

GDSI26.01.2020 16:00, 7F. Liga, Ponikve
Luka Filipović - Hrvoje Bilandžić H2H

GDSI26.01.2020 16:00, 5C. Liga, Špansko
Krunoslav Lovrić - Ivan Soldo H2H

GDSI26.01.2020 18:00, 6F. Liga, TK Movens
Ivan Hrvoje Maljković - Sebastijan Zelić H2H

GDSI26.01.2020 19:00, Parovi 2. Liga, Chromos Savica
Kovačić /Lautar - Mačkić / Hercigonja H2H

GDSI26.01.2020 20:00, 6B. Liga, Trnje
Davorin Tadić - Alen Hlevnjak H2H

GDSI26.01.2020 20:00, 4D. Liga, Špansko
Miroslav Barišić - Tibor Sekulić H2H

GDSI27.01.2020 10:00, 5C. Liga, Šalata
Hesam Qaydi - Ivan Šagud H2H

GDSI27.01.2020 20:00, 3A. Liga, Ponikve
Nino Gugić - Marko Periša H2H

GDSI27.01.2020 21:00, 1. Liga, Oranice
Marko Habuš - Luka Dobrović H2H

GDSI27.01.2020 21:00, Parovi 1. Liga, Ponikve
Fiket / Petrinić - Kalac / Župan H2H

GDSI27.01.2020 21:00, 3D. Liga, Triumph
Dominko Blažević - Mislav Pukljak H2H

Administracija28.1.2020.
Završni dan za traženje bodova neodigranog susreta

GDSI28.01.2020 17:00, 4C. Liga, Ponikve
Miroslav Katičić - Lovre Botica H2H

GDSI29.01.2020 21:00, 5C. Liga, Oranice
Krunoslav Lovrić - Hesam Qaydi H2H

GDSI29.01.2020 21:00, Parovi 6. Liga, Špansko
Čaklović /Martinović - Rosandić / Pranjić H2H

GDSI29.01.2020 21:00, 3C. Liga, Oranice
Ivan Matić - Ivan Cerinski H2H

Administracija30.1.2020.
- Dodjeljuj se bodovi za neodigrane susrete
- Rješavaju se žalbe

GDSI30.01.2020 20:00, 6E. Liga, Triumph
Tom Jasak - Josip Matić H2H

GDSI30.01.2020 21:00, 1. Liga, Oranice
Marko Habuš - Goran Kovačić H2H

GDSI30.01.2020 21:00, 5G. Liga, Špansko
Tihomir Smuđ - Ante Sentić H2H

GDSI31.01.2020 20:00, 6H. Liga, Ponikve
Igor Čuk - Mate Pešić H2H

Administracija31.1.2020.
ZADNJI DAN SEZONE
- Ne igraju se susreti
- Rade se nove lige za sljedeću sezonu

29.02.2020
Kraj sezone 2020/02

ATP News